Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Valve rozbudowuje Steama

36 postów w tym temacie

Dnia 21.06.2007 o 13:24, greg_f napisał:

Jak widzę tekst typu "...totalnie opcjonalnie..." to mną rusza i zastanawiam się nad wiekiem
newsmenów :\


Znaczy się, że osobom 18+ nie wolno już używać słowa "totalnie"? Nie piszę dla "Pulsu Biznesu", tylko dla portalu o grach, w większości odwiedzanym przez młodzież. Może kiedyś... chociaż nie, biznes mnie nie interesuje - wolę gry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przepraszam bardzo ale A CO Z VAC2!? dalej sobie cheaterzy będa hoplać w najleprze? :/

Valve bo zrobiło z nimi porządek zamiast się takim byle czym zajmować ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że poprawią tego steama i przestanę każdego dnia przez półgodziny wymyślać przeróżne epitety na wspaniałe możliwości steama których nie mogę doświadczyć bo ten ********** steam nie chce się uruchomić!!!! ***** **ć :/ :/ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2007 o 14:47, Harpagan napisał:

Hhhmm... nawet spoko się zapowiada tylko mogli by dać lepsze zabezpieczenia przeciw hackerom
:P

Pytanie tylko czy nowe opcje nie ułatwią takim "hakerom" możliwości gromadzenia danych, a co za tym idzie kradzieży kont. Przy tak ogromnych zmianach istnieje ryzyko pojawienia się pewnej luki. Zresztą już sam system profilów może ułatwić takim osobom sprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

najlepsze w tym artykule to obrazek i jego przypis :D
btw, no no ;] w koncu nie bedzie mi ikonka steama przeszkadzala w tray''u ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcial bym sie dowiedzic czy gram.pl moglo by byc sponsorem naszego kalnu jest on kalnem steam pozdrawaiem moje gg to 8582626 i mozna do mnie piisac w sprawie cs:D pozdro cu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cholera no drugie gram.pl Ja nie wiem jak to wtedy wytrzymam, ba na steamie będzie lepiej, bo za pomocą jednego kliknięcia będę wstanie się przenieść do gier na silniku HLa czy Source''a.

P.S
Tą panią co to podaliście w niusie miałem na tapecie z jakieś dwa lata temu. Ojj rozgrzewała w wakacje ojj... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować