Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowy utwór muzyczny z Wiedźmina!

57 postów w tym temacie

Dnia 21.06.2007 o 15:00, MonkOfWar napisał:

Pytanie, czy w ogóle będzie się pojawiał :) .

Grunt, że będzie na soundtracku :)

Dnia 21.06.2007 o 15:00, MonkOfWar napisał:

Jest to w końcu podkład do trailera, tempo dopasowane zostało do tego, co na nim widać.

Ja bym raczej powiedział, że to trailer został dopasowany do muzyki. Łatwiej chyba zmontować kawałek filmu, żeby pasował do muzyki, niż odwrotnie. :)

A kawałek całkiem fajny. Gdy nie zaprząta się uwagi samym trailerem, docenia sie potęgę muzyki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2007 o 15:00, cedricek napisał:

Bardzo fajne... tylko jak daje ,,Pobierz plik" to mi sie on otwiera, a nie pobiera....


Prawy klik -> Zapisz element docelowy jako... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetna muzyczka - naprawdę warto jej słuchać az do znudzenia - szkoda tylko że na potrzeby jednego utworu od razu zrobiono cały news. Ale w końcu po to utworzono te nowe ikonki przy newsach na stronie głównej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.06.2007 o 17:42, rob006 napisał:

Prawy klik -> Zapisz element docelowy jako... :)


Tak... wszystko fajnie, tylko zapisuje mi w postaci jakiegoś dziwnego pliku, który jest określony jako ,,Dokument Active Server" i niestety nie mogę go otworzyć, jako muzykę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2007 o 21:40, cedricek napisał:

Tak... wszystko fajnie, tylko zapisuje mi w postaci jakiegoś dziwnego pliku, który jest określony
jako ,,Dokument Active Server" i niestety nie mogę go otworzyć, jako muzykę.


Ja go pobrałem za pomocą tego programu=> http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&id=1434&t=20 Od razu zapisał się jako MP3. Jeśli bardzo ci zależy możesz go zainstalować - jest bardzo praktyczny i przyda ci sie nie raz.
Ewentualnie mogę ci jeszcze wysłać ten kawałek na maila, ale to cię będzie kosztowało dług wdzięczności :)

PS: Możesz go jeszcze pobrać jakimkolwiek akceleratorem pobierania plików z tego adresu=> ftp://ftp4.gram.pl/pub/press/thewitcher_en_audio_trailer_score.mp3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utworek bardzo przyjemny:-) Jednakże dla mnie szczytów perfekcji sięgnął utwór "The Hot Gates" z "300"; tam gdzie pojawia się gitarowy przester, tam pojawiają się emocje, dla mnie katharsis, ciarki opanowały całe moje ciało... Ah, miało być o utworze z "Wiedźmina":-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jest zły, choć niestety wtórny. Dla osób z kręgu anglosaskiego ten kawałek jest wyjątkowo podobny do mnóstwa innych produkcji rodem z okolic Hollywood. Moim zdaniem to co nam się może podobać, nie spodoba się Amerykanom i Brytyczykom, a przecież to oni są czołówką w tej dziedzinie i to podbicie tych rynków jest dla producenta najważniejsze.
Przede wszystkim słychac, że wykorzystane są modne obecnie sample (modne w Polsce). A jak modne, to znaczy, że już mocno oklepane.
Przy takiej produkcji warto byłoby się pokusić o jakis utwór zbudowany na bazie tego co słychać na łące, w górach nad jeziorem czy w mieście (oczywiście nie współczesnym). No ale do tego trzeba trochę więcej wysiłku niż bawienie się samym komputerem w studiu.
Moim zdaniem ten kawałek jest przeciętny. Jeżeli w samej grze nie będzie jakiegoś naprawdę oryginalnego motywu przewijającego się w całej grze i jeżeli nie będzie choćby jakiegoś naprawdę unikalnego akcentu muzycznego, to będzie tak sobie, czyli nieciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 09:08, cedricek napisał:

hmm...
Jakbyś był taki dobry, to prześlij mi tę muzyczkę na e-maila.
Z góry dziękuję, i jestem w długu :D


Mam lepszy pomysł :)
ftp://ftp4.gram.pl/pub/press/thewitcher_en_audio_trailer_score.mp3
Kliknij PPM na powyższy link i wtedy wybierz Zapisz element docelowy jako...

Ale rozumiem, że dług jest wciąż aktualny ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować