Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CD Projekt ujawnia nowe elementy Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina!

453 postów w tym temacie

Dnia 22.06.2007 o 16:10, Evil Khan napisał:

Ups... już 16:10 a newsa o EK brak - czyli pewnikiem będzie około 18 :(


nie nie teraz chce ja na zuzel jade :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogliby jeszcze dorzucić jakiś duży plakat(np. scena walki ze strzygą lub coś takiego)no i oczywiście żeby z ceną nie przesadzili bo większość graczy to nie Bill Gates.
Ale z tego co o grze przeczytałem a dużo czytałem to będzie hicior na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 16:10, Piotrek K. napisał:

> Może ktoś kto potrafi byłby łaskaw mnie oświecić i wyrwać z mej niewiedzy.
Ja mysle, ze cel ankiety byl jasny jak slonce i bardzo prosty. Nie bylo to, jakby mozna bylo
przypuszczac, poznanie preferencji graczy dot. dodatkow do gry. Gdyby naprawde chcieli sie
dowiedziec CO gracze chca dodaliby jedno wolne miejsce na wpisanie wlasnej propozycji. Moim
zdaniem, celem ankiety bylo... wzbudzenie zainteresowania produktem. Gra, ktora bedzie
mozna kupic, a nie tym co bedzie dodane, bo to, zapewne, bylo ustalone juz troche wczesniej.

Ale co ja tam moge wiedziec. W CDP nie pracuje ;)...



Pisałem już o tym ale warto to jeszcze raz podkreślić. CDP przygotowało ankietę w celu poznania predyspozycji graczy w kontekście składu edycji kolekcjonerskiej Wiedźmina.

Decyzja o składzie edycji została podjęta po opublikowaniu wyników tejże ankiety. CDP wielokrotnie podkreślało wyjątkowość projektu Wiedźmina więc w końcowym składzie EK jest tak wiele elementów z Ankiety (a nie tylko jeden czy 2).

Dodatkowo jak ogłaszaliśmy wczoraj pojawiły sie nowe elementy np. Bestiariusz które nie były pierwotnie przewidziane do EK, ale skala waszego zainteresowania skłoniła nas do dodania go do pakietu.

To że ankiet wzbudziła wiele emocji jest jedynie dobrym znakiem i świadczy o dużym zainteresowaniu grą. Nikt nie ukrywa że nas to cieszy.:)

Tym bardziej dziękujemy za Wasze odpowiedzi. Edycja Kolekcjonerska swój skład w dużej mierze zawdzięcza Waszym głosom!


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedno
Szkoda że nie wyjdzie ta gierka pod koniec czerwca albo początek lipca bo byłoby dużo czasu na grę.
A tak to we wrześniu ma być premiera no a w tym miesiącu to zaczyna się najgorsze SZKOŁA!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 16:25, this napisał:

A tak to we wrześniu ma być premiera no a w tym miesiącu to zaczyna się najgorsze SZKOŁA!!!!!!!!!!

Gra jest od 18+ więc jeśli już to studenci mogą narzekać że tylko miesiąc wakacji im zostanie na granie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

this nie przesadzaj, we wrzesniu to prawda zaczyna sie szkola, ale nie ma jeszcze zbytnio sporo nauki w tym miesiacu, wiec i tak bedziesz gral zamiast odrabiac zadania domowe, ktore pozniej spiszesz przed lekcjami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 16:26, Evil Khan napisał:

Gra jest od 18+ więc jeśli już to studenci mogą narzekać że tylko miesiąc wakacji im zostanie
na granie ;)


No nie powiedzialbym :P ja bede w maturalnej klasie a pod koniec roku beda Assassins Creed, Age of Conan, CrySis, Wiedzmin... :P TO sie nazywa powod do narzekania ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 16:32, Morfieusz napisał:

> Gra jest od 18+ więc jeśli już to studenci mogą narzekać że tylko miesiąc wakacji im zostanie

> na granie ;)

No nie powiedzialbym :P ja bede w maturalnej klasie a pod koniec roku beda Assassins Creed,
Age of Conan, CrySis, Wiedzmin... :P TO sie nazywa powod do narzekania ;-(



Ja tak samo będę w klasie maturalnej:/ Jeżeli za bardzo sie wciągnę grając w Wiedźmina skończy sie na tym ze wypracowanie na maturę z polskiego będę pisał o wiedźminie, natomiast na biologi opisze anatomie strzygi;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 16:21, SzaacH napisał:

Tym bardziej dziękujemy za Wasze odpowiedzi. Edycja Kolekcjonerska swój skład w dużej mierze
zawdzięcza Waszym głosom!


Ale głosów o dmuchanej Yennefer, czy pluszanej strzydze pewnie nie wysłuchaliście ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować