Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CD Projekt ujawnia nowe elementy Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina!

453 postów w tym temacie

Tez jak wielu z Was ,,Wiedzminowcy,, zzera mnie tesknota za ta gra,ale musimy wytrzymac,bo czy jest jakies inne wyjscie?!Chyba ze sie poddamy hibernacji,no ale wtedy poswiecimy wakacje,a tego byloby chyba szkoda,prawda? A tak przy okazji moze trzeba by bylo nas graczy poinformowac,ile kasy na edycje kolekcjonerska trzeba wysuplac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2007 o 17:36, otc napisał:

Musicie być szczególnie dumni z tego pana z czerwoną grzywą. Koleś się wciska wszędzie jak
Wiśniewski. Może to on był inspiracją? xD


To jest chyba raczej pani :D

Po wczorajszym wielkim zawodzie na medalionie, teraz EK bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła. Te dwie książeczki naprawdę dobrze się prezentują, ale jak na razie wciąż decyduje się na podstawową edycję. Mam nadzieję że cena EK mnie w tym utwierdzi :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2007 o 16:30, qjin23 napisał:

Wojman - a skąd wiesz, że nie będzie? Może w "ostatniej porcji" będzie koszulka...


Wiedziec nie wiem. Ale po wczorajszej wypowiedzi przedstawiciela CDP i dzisiejszym niedotrzymaniu slowa jakos na slowo nie wierze, ze podczas wybierania elementow do EK Wiedzmina sugerowano sie naprawde glosami fanow. Nic przynajmniej na razie na to nie wskazuje. Naprawde nie moge zrozumiec dlaczego rzeczy, ktore zajely gorsza pozycje w ankiecie (a glosowalo ponad 10 000 osob) sa dodane do EK, a pozycja, ktora zajela wysoka, druga note w glosowaniu w EK sie nie znajduje. Choc mam nadzieje, ze sie myle i przy jutrzejszym dozowaniu informacji (jakos nie wierze, ze zostanie podany termin, od kiedy bedzie mozna zamowic EK) dowiem sie, ze koszulka jednak bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2007 o 18:19, MasterHeroes napisał:

Wszystko ładne i piękne ile ite ta EK będzie kosztować? 300? 200 zł?


No te pytania zostaną jeszcze przej jakiś czas bez odpowiedzi. Niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według tego co cdp sugerowało spodziewam się w najbliższych terminach pre-ordera. :)

A jeśli chodzi o wydanie... Usuńcie ten napis "GRA KOMPUTEROWA" lub dajcie go w jakieś małow idoczne miejsce. To naprawdę gryzie po oczach. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie już na dzień dzisiejszy EK Wiedźmina to masakra ;) Brelok fajnie będzie prezentował się przy kluczach, karcianka może być w miarę ciekawa, a artbook i bestiariusz jak dla mnie są symbolem eksluzywności takiej edycji. Coż pozostaje czekać na cenę takiego zestawu. Mam nadzieję, że nie będzie zwalać z nóg tak mocno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetnie wyglądają te dwie książeczki:p Kupie EK na pewno ale też tak jak wszyscy chcialbym żeby dodali jeszcze koszulke:P Żeby tylko dla mnie starczyło EK bo widząc ile osób chce ją kupić to musze uważać żeby wszystkich nie wykupili:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i niech kosztuje 300zł. Dlaczego coś "kolekcjonerskiego" ma kosztować tylko 50zł więcej niż standard. Za bycie 1337 trzeba płacić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Ale po wczorajszej wypowiedzi przedstawiciela CDP i dzisiejszym niedotrzymaniu

Dnia 21.06.2007 o 18:19, Wojman napisał:

slowa jakos na slowo nie wierze, ze podczas wybierania elementow do EK Wiedzmina sugerowano
sie naprawde glosami fanow.


Moj Boze nie bedzie koszulki! Chamy, świnie z CD Projektu pomineli jedyna rzecz ktora nie podobala sie panu Wojmanowi. Bojkot!! Bojkot Wiedzmina!!

Czlowieku wez lepiej idz wez zimny prysznic, zanim zaczniejsz lametowac jaki to jestes pokrzywdzony i oklamywany. To ze jedna pozycja z ankiety nie znajdzie sie w edycji kolekcjonerksiej, nie znaczy ze swiat sie zawalil i nagle cala edycja jest nie warta funta klakow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z CDP może mi powiedzieć (napisać) czy w Edycji Kolekcjonerskiej znajdzie się oddzielna mapa świata gry (oprócz tej w Artbooku)? Jeżeli tak to czy będzie wydrukowana razem z mapą Wyzimy? Z góry dzięki za odpowiedź. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2007 o 18:47, Koleś napisał:

Moj Boze nie bedzie koszulki! Chamy, świnie z CD Projektu pomineli jedyna rzecz ktora nie podobala
sie panu Wojmanowi. Bojkot!! Bojkot Wiedzmina!!


Wskaz mi prosze miejsce, w ktorym jakobym twierdzil, ze brak koszuki w EK Wiedzmina oznacza, ze ta edycja nie jest warta funta klakow. Mam pretensje o cos zupelnie innego niz o brak koszulki. Chodzi o to, ze przedstawiciel CDP obiecal wczoraj, ze dzis bedzie znany pelen sklad EK, a nie jest. A fakt, ze koszulka zajela drugie miejsce w ankiecie to fakt. :) I dlaczego rzeczy, ktore zajely gorsza pozycja sa dodane, a te ktore na byly na samym szczycie ankiety nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować