Zaloguj się, aby obserwować  
juke

Nowy PLAY w sprzedaży

1962 postów w tym temacie

GTR z pewnością zainstaluję, choć nie wiem, czy zdąży pokonać GRIDa w rywalizacji o mój cenny czas. GalCiv jest grą z pewnością wielką, ale zdecydowanie nie dla mnie. W każdym razie miłośnicy kosmicznych strategii są w tym miesiącu rozpieszczani. Sąsiedzi - gierka fajna, ale jednak kotlet.

Okładka niby fajna, ale miejsce na logo NFS jest raczej średnio dobrane (dobrze, że nie zasłania chociaż cycków).

*NecroVisioneR
> Fajnie że skończyły się czyszczenia,

Właśnie dzięki takim bezmyślnym tekstom zapracowałeś sobie u mnie na miano najbardziej irytującego forumowicza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:D No to nieżle, Kolekcja Simbina prawie ukończona (poza Race Pro :P bo to tylko konsolówka)

GTR2 MAM
GT Legends (JW)
WTCC the game i dodatek Caterham Jest
WTCC 2007 the game też
Volvo the game owszem :D

Brakuje mi

Pierszego GTRa, GTR Evoliction, i STCC the game.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupię od razu. Dawno już Playa nie kupowałem. Dla recki shifta i pełnej wersji. Gra twórców shifta więc i fiza pewnie będzie w tej grze podobna podobna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2009 o 17:11, juke napisał:

> Fajnie że skończyły się czyszczenia,teraz czekać tylko na pełną zawartość:)
Pełna zawartość jest już podana na stronce Playa. ;) Testują RE5 i NFS: Shift
Link jak ktoś chce zobaczyć: http://www.playpc.pl/newsroom/artykul.asp?Artykul=1169


Szkoda ze nie bedzie testu Batman''a AA ale mówi sie trudno

LESZ3u-"''Właśnie dzięki takim bezmyślnym tekstom zapracowałeś sobie u mnie na miano najbardziej irytującego forumowicza''''----straszne,rzeczywiscie jestem taki irytujacy,ale co mnie obchodzi twoj ranking ''''najbardziej wkurzajacy'''powtarzasz mi to ciagle,przyzwyczailem sie do tego,ale coz nie mozna byc lubiany przez wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, tu przynajmniej dadzą co jakiś czas mocnego pełniaka w formie dobrej wyścigówki, nie to co CDa gdzie miesiąc w miesiąc serwują nam zestaw rpgów, rtsów i innego badziewia plus od czasu do czasu dadzą jakąś przygodówkę.
Takich gier jak GTR próżno szukać na coverach w CDA.
Brawo play:)
I nareszcie jakieś pismo na okładce którego nie ma postaci z rpg czy innych badziewi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim - to chyba pierwsza okazja, zeby kupic u nas dodatki do Galactic Civilizations II :)
I to w mocno promocyjnej cenie, powiedzialbym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2009 o 20:03, Llordus napisał:

Przede wszystkim - to chyba pierwsza okazja, zeby kupic u nas dodatki do Galactic Civilizations
II :)
I to w mocno promocyjnej cenie, powiedzialbym.


Hmm...czyzby kolejna osoba z redakcji Play na naszym forum??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2009 o 20:04, NecroVisioneR napisał:

> Przede wszystkim - to chyba pierwsza okazja, zeby kupic u nas dodatki do Galactic
Civilizations
> II :)
> I to w mocno promocyjnej cenie, powiedzialbym.

Hmm...czyzby kolejna osoba z redakcji Play na naszym forum??:)


Moge zapytac, na jakiej podstawie doszedles do tak "blyskotliwych" wnioskow?

Fakt jest taki, iz chyba nigdy w zyciu nie kupilem nawet 1 numeru tego pisma. O pracy w redakcji to nawet nie pomyslalem, zeby pomyslec - zajmuje sie zupelnie inna branza.

Tyle, ze uwazam iz warto docenic fakt ze ktos "poprawia robote" po cenedze, ktora dala ciala i po wydaniu podstawki totalnie olala bardzo fajna gre, tak iz dodatki do niej byly do tej pory niedostepne.
Tak wiec przyjdzie mi kupic kolejne pisemko ze swietnymi grami, ktorych dotad nie bylo okazji zakupic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najwyrazniej zle cie zrozumialem,napisales w prawdzie" to chyba pierwsza okazja, zeby kupic u nas dodatki do Galactic Civilizations II :)''''-chodzi mi o pogrubiona czesc zdania,ale ok chyba teraz autentycznie sie zblaznilem bo nie zrozumialem cie,teraz LESZ3u i inni moga po mnie pojechac,bo teraz zasluzylem na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie doceniasz GCII, co mnie zbytnio nie dziwi, to i ja się Tobie nie dziwię. A numer kupuję w 25% dla Sąsiadów z Piekła Rodem, bo moi się gdzieś zagubili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2009 o 20:18, NecroVisioneR napisał:

Najwyrazniej zle cie zrozumialem,napisales w prawdzie" to chyba pierwsza okazja, zeby
kupic u nas dodatki do Galactic Civilizations II :)''''-chodzi mi o pogrubiona
czesc zdania,ale ok chyba teraz autentycznie sie zblaznilem bo nie zrozumialem cie,teraz
LESZ3u i inni moga po mnie pojechac,bo teraz zasluzylem na to.



u nas czyli w Polsce kolego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja się zastanowię jeszcze. Słabo, że pełne po angielsku (GTR i Galactic Civilizations), a Sąsiedzi to kotlet.
Tekstowo też nie wyśmienicie (wolę poczekać na reckę Shifta w CDA).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować