Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Odnowiony Play już w kioskach!

95 postów w tym temacie

Dnia 22.06.2007 o 15:49, dulak napisał:

Nawet, nawet ale i tak CD Action jest lepsze. PLay daje lepsze pełniaki i do tego superowy layout i mniejsza cena. I do tego nie daje takich głupot jak GameWalker.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 15:52, awesome napisał:

> Nawet, nawet ale i tak CD Action jest lepsze. PLay daje lepsze pełniaki i do tego superowy
layout i mniejsza cena. I do tego nie daje takich głupot jak GameWalker.


A dla mnie GameWalker NIE jest głupotą, w sporej mierze to np. on tworzy niepowtarzalny klimat CDA. Play tego nie ma, nigdy nie miał i mieć nie bedzie. Najlepsze fulle na rynku? Do CDA i tak wam jeszcze daleko (a nawet do Clicka! chyba tez...). Nie kupie, bo Playa nie kupuje (choc mam 1 numer xP).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 16:00, Arthizo napisał:

A dla mnie GameWalker NIE jest głupotą, w sporej mierze to np. on tworzy niepowtarzalny klimat
CDA.

LOL a czego dowiadujesz się z tych bzdurnych, niby-śmiesznych, zapychających miejsce dialogów miedzy zgredaktorami ? :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 16:00, Arthizo napisał:

> >>>...........


Śmiesznie to napisałes. Ze niby takie słabe gry?? LOL, chyba jedyne czasopismo które daje gry które mnie odpowiadaja a nie jak w tym snobowym CDA same strategie, rpgi i rtsy. Kiedy tam porządna samochodówka była czy FPS pytam sie. A GW nigdy nie czytam bo to głupota i sztuczne zapychanie stron. I jeszcze cena 15zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PLAY jak widać nie próżnuje, więc mam zamiar go zakupić. Zawartość świetna (jeszcze zobaczymy jak z jakością), a pełne wersje też niczego sobie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba zainwestuję w ten numer (co tu kryć - głównie ze względu na SS:SE :)). Mam nadzieję, że nowa okładka jest solidniejsza, niż wcześniejsze - te "parę" Playów z mojej kolekcji straciło swoje już dawno :). Ale pomysły z większym fontem i screenami oraz rezygnacja z logosów gier wg mnie są nietrafione :(. To pierwsze pewnie będzie oznaczać mniej czytania (no, może większa ilość stron jakoś to skompensuje), a to drugie - cóż, przez lata napatrzyłem się w różnych pismach (SS, CDA) na tytuły gier zapisywane przy każdej recenzji tą samą czcionką i nie jestem do takiego rozwiązania nastawiony przychylnie (zwłaszcza, że niektóre gry mają bardzo ładne loga :)). Za to niższa cena i DVD9 to niewątpliwe atuty (choć zdaje mi się, że Play zaczyna szukać swojej niszy gdzieś pomiędzy CDA a Click!iem, oby im się udało ją znaleźć, choć z drugiej strony - przydałaby się CDA porządna konkurencja).
Ale z tym napisem "Prawdopodobnie najlepsze fulle na rynku" to trochę przegięli - w najlepszym wypadku Colin dorównuje Morkowi, o reszcie nie warto nawet wspominać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 16:11, awesome napisał:

Śmiesznie to napisałes. Ze niby takie słabe gry?? LOL, chyba jedyne czasopismo które daje gry
które mnie odpowiadaja a nie jak w tym snobowym CDA same strategie, rpgi i rtsy. Kiedy tam
porządna samochodówka była czy FPS pytam sie. A GW nigdy nie czytam bo to głupota i sztuczne
zapychanie stron. I jeszcze cena 15zł.

To, że ci nie odpowiadają gry z CDA, nie oznacza że innym się nie podobają. Czasami wyłącz tryb egoisty, to pomaga w życiu. Poza tym - samochodówek nie lubię ja, zaś FPS - nie tak dawno był yBet on Soldier, FEAR Combat (co z tego, że darmowy? Ważne, że był) i Project: Snowblind. Aha, to MNIEJSZOŚĆ czytelników uważa, że GW jest słabe. A wiesz, co to oznacza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Prawdopodobnie najlepsze fulle na rynku" - Patrząc na Crazy Frog Racer, nachodzą mnie wątpliwości. Ale nie będę narzekać, wszak pozostałe pełniaki są wcale niezłe. Może nawet kupię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Że niby najlepsze "fulle na rynku" sorry ale przy grach które daje CDA to wymięka (choćby ostatni numer Morrowind absolutna klasyka RPG i wszystkich gier). A to żę niby CDA nie daje logo gier recenzowanych to nieprawda(chociażby ostatni numer i logo Two Worlds i piraci albo człowiek-pająk).Że czytaliście ostatnie CDA 5 lat temu to nie moja wina. W GameWalkerze natomiast są ciekawe felietony.A proszę nie porównywać poziomu recenzji w CDA a Play''u.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 16:59, Graszczur napisał:

"Prawdopodobnie najlepsze fulle na rynku" - Patrząc na Crazy Frog Racer, nachodzą mnie wątpliwości.
Ale nie będę narzekać, wszak pozostałe pełniaki są wcale niezłe. Może nawet kupię



A zerknąc na Colina 4 czy na SS2 to juz wielka trudnosc? Pokazcie mi gry z CDA z ostanich 6 numerow (bez obecnego z morrowindem) i zobaczcie.

Cmq

Ja płace za pismo ja wymagam. To ze innym sie podoba nie znaczy ze ma i mnie sie podobac bo widze ze z takiego założenia wychodzisz.


Fear Combat, no wlasnie. Po kiego grzyba go dawac skoro jest darmowy i sie tym podniecac.
Project: Snowblind,Bet on Soldier----------> nie trawie takich tytułów, pełno jakichs stworów, przyszłościowych broni itp. Mowie o grach typu far cry, i wiele wiele gier traktujacych o 2 wojnie swiatowej.


A czego takiego ciekawego dowiadujesz sie z GW?
Dam przykład:

Wypowiedz dot. gry EVE Online:

,, Eve Online? To cos w stylu ,,Zadzwon: 0-700" albo ,,Gorące nastolatki" "

Po prostu żal, nic na temat, same głupoty.
Jednym słowem ŻENADA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie czytam Play''a, wiec nie wiem czy jest dobre czy słabe. CDA wole dlatego ze tam są naszybciej podawane wszystkie recki, newsy, najnowsze dema itp. Może kupie ten numer play''a dla porównania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować