Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nvidia najdroższa w historii

40 postów w tym temacie

Dnia 22.06.2007 o 21:14, milten6 napisał:

Tak się zastanowiłem i to w cale nie głupi pomysł :P. Pomyślcie sobie, gdyby kupić akcje Microsoftu,
gdy dopiero pojawił się na rynku? Teraz to by tylko w limuzynce i willi z basenem :P.

teoretycznie mając kilka tysięcy w latach siedemdziesiątych, mógłbyś zostać szefem Billa :D. Jednak nalezy zaznaczyć, że wtedy też kilka tycięcy to nie było tak mało, bo było to jeszcze przed kryzysem paliwowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Normalnie już biegnę kupić nowy procek ;)))
Zapowiedzi jak zawsze szumne a potem .... :/ szkoda słów.
A że akcje Nvidii poszły tak do góry - no cóż pozazdrościć tylko tym, którzy kupili je po parę dolarów ;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 19:43, Piotrek K. napisał:

I tak Gothic 3 w maksymalnych detalach plynnie na tym nie pojdzie.
Nie wspominajac juz o Duke Nukem Forever ;-)...


Bredzisz panie! Dam sobie paznokcie uciąć, że Duke Nukem Forever nawet się nie przytnie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 22:01, rob006 napisał:

> I tak Gothic 3 w maksymalnych detalach plynnie na tym nie pojdzie.
> Nie wspominajac juz o Duke Nukem Forever ;-)...

Bredzisz panie! Dam sobie paznokcie uciąć, że Duke Nukem Forever nawet się nie przytnie. :P


No jak Duke Nukem Forever faktycznie miałby na tej karcie chodzić płynnie, to na samą kartę pewnie też poczekamy jeszcze z kilka stuleci.

;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sie tak nie cieszcie ze nVidia jest juz prawie monopolista, bo jak ostatecznie pokona ATI to bedzie jak z Microsoftem i bedziecie tu klnac jak glupi ze kase wysysa i badziewe produkuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lepper978 : A ja mam 8800 Gt i nie wiedze ruznic jak miałem 7600 GT więc nie wiem po co robiom nowe karty

Wiesz ja rozumiem zrobic blad ortograficzny , sam je robie , ale pisac ROBIOM to juz przesada , nie dziwie sie ze masz taki nick , pasuje do ciebie , jak sie wypowiadasz na forum to chociaz patrz co piszesz !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2007 o 09:22, Lepper978 napisał:

A ja mam 8800 Gt i nie wiedze ruznic jak miałem 7600 GT więc nie wiem po co robiom nowe karty


"Robiom" nowe karty aby iść do przodu - zarówno pod względem wydajności jak i nowych technologii.

Różnicy pomiędzy 8800GT a innymi kartami może nie widać gołym okiem, bo nie ma gier obsługujących DirectX 10, ale gdybyś włączył jakiegoś benchmarka i przetestował wydajność kompa zarówno z 7600 jak i z 8800 na pokładzie to na pewno różnica byłaby widoczna. Poza tym nie wiadomo jakie masz pozostałe podzespoły kompa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Póki co Nvidia bije wydajnością karty ATI na głowę. Nie mam nic przeciwko ATI ale dla mnie liczy się wydajność, którą karty serii 8xxx prezentują w pełnej okazałości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować