Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nvidia najdroższa w historii

40 postów w tym temacie

Renor Mirshann

Z okazji premiery nowego chipu graficznego przeznaczonego do profesjonalnych zastosowań, firma Nvidia pochwaliła się, że powodzi jej się coraz lepiej. To z kolei spowodowało kolejny skok cen jej akcji, za które trzeba teraz zapłacić ponad 42 dolary – to rekord tego producenta.

Przeczytaj cały tekst "Nvidia najdroższa w historii" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 18:51, L0RENS napisał:

Liczy sie jakosc a nie cena ;)

Oczywiście, że się liczy, ale nie wiem czy słyszałeś, lecz amerykański urząd konkurencji toczy przeciwko ATI i nVidia sprawę dotyczącą zmowy cenowej ciągnącej się przez ostatnią dekadę. Z każdą generacją kart ceny zawsze drastycznie rosną. A w Polsce to już w ogóle jest niezły przypał, bo dolar spadł jak ja beeeep a ceny jak były wysokie tak są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wolę coś troszkę gorszego bo mam kłopot z kasą, i zbieram na PSa 2.
Co niektórzy komentują jakby wygrali w Totka niedawno Oo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 19:05, Pelieton napisał:

Ide kupić akcje może jeszcze wzrosna (joke;))

Co Ci z tego, skoro możesz stracić na bardzo niepewnym dziś dolarze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tak Gothic 3 w maksymalnych detalach plynnie na tym nie pojdzie. Nie wspominajac juz o Duke Nukem Forever ;-)...


no mi na moim 8800gts smiga plynnie :) przy 2Gb 800MHz ram ;p... i na dodatek intel core 2 duo... nic specjalnego.. a duke bedzie chodzil na kompach z roku 5000 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 19:05, Pelieton napisał:

Ide kupić akcje może jeszcze wzrosna (joke;))


Tak się zastanowiłem i to w cale nie głupi pomysł :P. Pomyślcie sobie, gdyby kupić akcje Microsoftu, gdy dopiero pojawił się na rynku? Teraz to by tylko w limuzynce i willi z basenem :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 21:11, Dario123 napisał:

myślałem że wydali jakąś super drogą kartę

1. nVidia od ok. 7 lat już kart nie wydaje samodzielnie.
2. wydali nowy procesor, ale jest to wysoce specjalizowany układ sygnałowy do zastosowań profesjonalnych, który np. będzie w stanie w real time renderować superdokładne symulacje wybuchów jądrowych i huraganów (nie tylko) z efektami o jakich graczom się nie śniło i długo się nie przyśni. Z gothiciem pewnie by sobie poradził ale wydajność moze być niezbyt zachęcająca, dlatego gracza ta nowinka nie interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować