Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ekstradycja za piractwo

93 postów w tym temacie

Po prostu zaniemogłem ;) Podczas rotflowania ciężko się pisze. A rotfluje ze wszystkich tych co to 30 lat by dali gdy za rozbój z kradzieżą dostaje się z 2 lata w zawiasach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2007 o 16:21, Isoft napisał:

Oby tak dalej łapali tych głupich kolesi ;p


jak by byli tacy glupi to by nie umieli scrackować programu i być nieuchwytnym przez tyle lat "głupku"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nieźle ^^ Wreszcie coś... Ale i tak dostał za mało :) Czyli nadal mamy nie za poważne traktowanie piractwa jako przestępstwa... Echh... Może kiedyś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2007 o 19:54, Mr.M napisał:

nieźle ^^ Wreszcie coś... Ale i tak dostał za mało :) Czyli nadal mamy nie za poważne traktowanie
piractwa jako przestępstwa... Echh... Może kiedyś :)

a czemu ma być poważniej traktowane niż inne przestępstwa? jak potrafią za kradzież i pobicie albo umarzać śledztwa, albo sama sprawa się skończy opatrzona metką "niska szkodliwość społeczna", a 4 lata to mało? zwłaszcza, że klient się przyznał i nie utrudniał sprawy? zresztą sprawa jak sprawa, tylko nie mogę nadal zrozumieć, czemu oni go do cholery nie złapali i nie osądzili w Australii, a w USA? czasami odnoszę wrażenie jakby "reszta świata" miała byc tylko jakimś zamorskim stanem USA...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2007 o 20:35, Harvenar napisał:

Hmm.. 4 lata za piracenie to według mnie za dużo. Powinien być wyrok w zawiasach, skoro nawet
za pobicie nie daje się 4 lat.



Taka jest sprawiedliwość. Myślę, że powinien po prostu dostać tylko karę pieniężną. A wyrok? Maksymalnie rok w pace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja popieram ich działanie, jeśli mogę tak powiedzieć "''twórczość". Przynajmniej nie porysuje

mi się płytka, która ładnie stoi w kolorowym pudełku na półce...
Bardziej kojarzy mi się Razor1911...
Tak, czy inaczej z ich dorobku korzystają posiadacze kolorowych pudełek (lub przynajmniej

mała część) oraz reszta, z elegancko podpisanymi markerem płytami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

He He, mam podobny avatar jak ten obrazek
A tak w ogóle to sam kiedyś korzystałem z piratów. Ale teraz mówię stanowcze NIE!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie to bardzo dobrze, że go złapali. Kara jaką dostał może go oduczy piractwa, a innym pokarze, że takie rzeczy to nie przelewki. Chociaż czasami takie programy albo jakieś pliki są potrzebne i przydatne. Szkoda, ż tracą na tym autorzy, ale każdy chciałby miec coś za darmo. Ja staram się kupywac wszystki programy i gry oryginalne, ale parę piratów mam. Aż wstyd się przyznac na forum cdprojekt. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy crackowanie programów jest karalne ?
Sam korzystam z cracków, bo wkurza mnie fakt że muszę wkładać płyty do napędów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja dla odmiany powiem, że niekoniecznie dobrze się stało. Skazali potężnego człowieka i dobrego informatyka. Cóż, tak czy siak piractwo nie upadnie bo nigdy nie wytępią wszystkich. Wystarczy dobry kamuflaż. Jak widać ten gość miał dobry ale tylko do czasu. Ciekaw jestem co z resztą. Jednak piratów szanuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować