Zaloguj się, aby obserwować  
zajacisko

GTA w średniowieczu - co sądzicie o tym pomyśle?

67 postów w tym temacie

To już lepiej w kosmosie. To by było coś, np symulator Szmuglera (nie mylić z pewnym wielce zgryźliwym panem który zadomowił się w redakcji jednego z wrocławskich pism branżowych...), lub ogólnie Star Warsowego łotrzyka. To by było ciekawe (choć w sumie trochę zbyt ograniczone, jeszcze lepszy byłby mocno rozbudowany Oblivion w uniwersum Star Wars xD)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciekawi mnie ze ten temat dalej sie ciagnie moze zmienicie zamilowania chyba ze naprawde rozwazacie takie cus :D chociarz wedlug mnie to Assassin bedzie raczej takim wzorcem nom tam tez niby mozna krasc konie tez sie zabija wiare i skacze po budynkach ale oczywiscnie AC ma wiekszy poziom nom ale zobaczymy jak to bedzie a co do GTA w średniowieczu to mi tam nie odpowiada takie cos bo niemoge sobie tego wyobrazic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ten pomysl by mogl wypalic i nie byloby GTA tylko GTH-Grand Thieft Horse xD
pomysl niezly ale strzelalo by sie do wszystkich z jakiejs kuszy?? moze byc tylko jakos niewyobrazam sobie misji w tamtejszych czasach bo w tedy za wiekszosc drobnych przestepst ostro karali
ale ja bym takie cus kupil podoba mi sie pomysl a jak realizacja bedzie zacna to chetnie wybule kaske ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy słyszałeś ale była bardzo podobna gra do GTA tylko że grało się właśnie w kosmosie a postacie były fikcyjne - wszyscy żyli w świecie fikcji :) Tam można było statki kosmiczne kraść,zadania robić....spoko gra tylko nazwy zapomniałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm...Ciekawy pomysł, ale chyba bym wolał takie GT(A?) w świecie fantasy np w świecie Warcrafta.
Wyobraźcie sobie popylanie na bestii Kodo przez pustkowia Kalimdoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2007 o 21:44, Dzamian napisał:

Nie wiem czy słyszałeś ale była bardzo podobna gra do GTA tylko że grało się właśnie w kosmosie
a postacie były fikcyjne - wszyscy żyli w świecie fikcji :) Tam można było statki kosmiczne
kraść,zadania robić....spoko gra tylko nazwy zapomniałem.


Hmmm, musiał mi ten tytuł umknąć. Jednak wiesz, jakiś dowolny świat SF, to jednak nie uniwersum Gwiezdnych wojen, czy nawet Star Treka (Fascynatem nie jestem, ale z tego co pamiętam i tam było nieco łotrzyków - jakbyś nastukał 6 gwiazdek, byłbyś ścigany przez Borga xD)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2007 o 21:32, slaweglewicz napisał:

jest GTA MMO polecam SAMP (San Andreas Multi Player) taki mod ze mozesz grac w SA przez internet:P


SA-MP nie jest grą MMO a jedynie multiplayerem do SA-MP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry za post pod postem

GTA w Polsce :P

Dać Warszawę i Lublin (:D), a te ok. 200km by sie przemijało jak z los santos do las venturas z San Andreas :P To było by coś... hmm... walnąć z bazooki w moją szkołę to było by super :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2007 o 00:34, SSebaSS napisał:

Chyba "Scrapland" się to nazywało.


Nooo, to ja pamiętam, ale to się miało w sumie do GTA klimatem, jak pięść do nosa. Jakieś tam roboty, cudersy nie widersy, takie sobie to było... nieco klimat zbyt zakręcony imho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak to sobie wyobrażasz? Zarządzanie prostytucją na traktach handlowych, kradzież koni czy wymuszanie haraczy za pomocą cepa? To urojony pomysł i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GTA w średniowieczu? Pomysł może i ciekawy, kradłoby się konie i bryczki, najlepsze bronie to miecz i łuk, a najgorsze widły i pochodnia ;). Mogliby też katapulty i tarany zrobić :). Z tym że nie wiem czy by to doszło do skutku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować