Zaloguj się, aby obserwować  
SDRaid

Race Driver: GRID - temat ogólny

1348 postów w tym temacie

Dnia 25.06.2009 o 08:02, Kapas napisał:


> Na jakim poziomie trudności grałeś??

normal


No to gratuluję, czym nagrywałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2009 o 08:16, Muradin_07 napisał:

Aha, bo szczerze nie wiedziałem co to jest... :-)


powtórka wbudowana w grze. programem którym to nagrywałem to właśnie wspomniany xfire

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2009 o 08:46, Kapas napisał:

> Aha, bo szczerze nie wiedziałem co to jest... :-)

powtórka wbudowana w grze. programem którym to nagrywałem to właśnie wspomniany xfire


To że jest to powtórka w grze to wiem bo mam, ale nie wiedziałem jak to przenieść że oglądać z zewnątrz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam pytanie. Przeszedłem wszystkie wyścigi i mam wszedzie puchary, chyba 160 mln kasy i wogóle. Nurtuje mnie tylko jedna rzecz a mianowicie jak mam w europie licencje a to tak jakby mam nieskonczoną bo w prawym rogu tej tabelki jak tak jeździmy po wszystkich to po przejsciu własnie takiej całej tabelki np. w USA czy w japoni to tam w prawym rogu mamy taki znaczek i on sie zapala na złoto. a mi własnei w europie choc przeszedłem 2 razy kazdy ten turneij i zawsze byłem pierwszy, ta ikonka mi sie nie zapala!! co mam zrobic ? bardzo prosze o wskazówki i rady

Z GÓRY DZIEKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A na pewno nad każdym wyścigiem jest puchar (czyli każdy wyścig przeszedłeś)? I o którą licencję Ci chodzi, bo są trzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2009 o 13:14, iPeXx napisał:

A na pewno nad każdym wyścigiem jest puchar (czyli każdy wyścig przeszedłeś)? I o którą
licencję Ci chodzi, bo są trzy.


chodzi mi o licencje A w europie czyli srodkowa. Jest licencja B(na poczatku kariery) i potem licencja A itd itd i przeszedłem wszystkie wyscigi i nad kazdym mam puchar i co teraz mam zrobic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.06.2009 o 15:16, matrix9612 napisał:

chodzi mi o licencje A w europie czyli srodkowa. Jest licencja B(na poczatku kariery)
i potem licencja A itd itd i przeszedłem wszystkie wyscigi i nad kazdym mam puchar i
co teraz mam zrobic ?


Skoro wszystko ukończyłeś to po ci jakiś głupi znaczek ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2009 o 15:16, matrix9612 napisał:

chodzi mi o licencje A w europie czyli srodkowa. Jest licencja B(na poczatku kariery)
i potem licencja A itd itd i przeszedłem wszystkie wyscigi i nad kazdym mam puchar i
co teraz mam zrobic ?


W takim razie to pewnie bug i skoro faktycznie wszystko przeszedłeś, to nie ma się co przejmować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przeszedłem kazdy wyscig a własnie tam w tym gdzie nie miałem ewnosci to przeszedłem po 2 razy

stwierdzam teraz ze moge tą gre odznaczyc jako ukonczoną..?

a wogole to dzieki za pomoc ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do każdego duela którego nie przeszedłeś można wrócić. Najeżdżasz na ramkę z mistrzostwami w których był i powinno się coś na ramce jakaś dodatkowa opcja wyświetlić której w innych z ukończonymi duelami nie będzie. Nie pamiętam już jak się to niestety nazywało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja dalej nie mogę zagrać w GRIDa, bo po próbie uruchomienia nic sie nie dzieje, a jak klikam drugi raz ikonkę gry to pisze ze gra jest uruchomiona. : /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2009 o 20:10, revolt505 napisał:

A ja dalej nie mogę zagrać w GRIDa, bo po próbie uruchomienia nic sie nie dzieje, a jak
klikam drugi raz ikonkę gry to pisze ze gra jest uruchomiona. : /



Że się tak spytam: korzystasz z oryginała czy ,, tańszego zamiennika"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2009 o 20:10, revolt505 napisał:

A ja dalej nie mogę zagrać w GRIDa, bo po próbie uruchomienia nic sie nie dzieje, a jak
klikam drugi raz ikonkę gry to pisze ze gra jest uruchomiona. : /


Spróbuj tak:
Uruchom GRIDa nie wkładając płyty> Pojawi się okno z informacją że trzeba włożyć płytę >włóż ją > kliknij ponów próbę
Powinno pomóc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować