Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin - zamówienia przedpremierowe od środy!

776 postów w tym temacie

Dnia 26.06.2007 o 17:24, SzaacH napisał:

no wPLNy są do wykorzystania by opłacić przesyłkę...


Tak bylo zawsze w preorderach ze za przesylke place wplnami w kazdej EK to nie nowsc SzaacH ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do ceny to się należało spodziewac takiej ceny za tą wypasioną EK.Wymagania jak zobaczyłem to mnie zgroza wzieła,chociaż to są tylko wstępne.Można by było podac jeszcze minimalne wymagania, to przynajmniej bym wiedzia,ł czy muj staruszek pociągnie Wiedzmina bo z tych podanych dotychczas tylko karta spełnia wymagania, procek za słaby o 400mhz a ramu za mało o 512, ale itak puki co Ek zamawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 17:26, Ali G napisał:


> no wPLNy są do wykorzystania by opłacić przesyłkę...

Tak bylo zawsze w preorderach ze za przesylke place wplnami w kazdej EK to nie nowsc SzaacH
;]


Zgadzam się. a z tego co pamiętam, chociaż dawno nic nie zamawiałam to było od 150 przesyłka za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.06.2007 o 17:31, Elanor111 napisał:

Zgadzam się. a z tego co pamiętam, chociaż dawno nic nie zamawiałam to było od 150 przesyłka
za darmo.

Tu nie chodzi o to że przesyłka jest za darmo jeśli zamówienie przekracza 150zł. Na gram.pl preordery zazwyczaj mają darmową przesyłkę, niezależnie czy gra kosztuje 99, 129, czy 159zł. Ja za EK Company of Heores która po zniżce kosztowała mnie 99zł nie musiałem płacić przesyłki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 17:34, Darkstar181 napisał:


> Zgadzam się. a z tego co pamiętam, chociaż dawno nic nie zamawiałam to było od 150 przesyłka

> za darmo.
Tu nie chodzi o to że przesyłka jest za darmo jeśli zamówienie przekracza 150zł. Na gram.pl
preordery zazwyczaj mają darmową przesyłkę, niezależnie czy gra kosztuje 99, 129, czy 159zł.
Ja za EK Company of Heores która po zniżce kosztowała mnie 99zł nie musiałem płacić przesyłki.


No w każdym razie przesyłka powinna być już darmowa, a nie jeszcze za nią pln płacić. Chociaż mogłabym zapłacić Pln za przesyłkę i zmniejszyć cene EK. ;) Wtedy bym kupiła na pewno, a tak to trochę sporo to wyniesie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie no 200 zlotych to se zazyczyli prezent niesamowity ZA DUZO zdecyowanie tym bardzie ze o AZ 120 ZLOTYCH WIECEJ NIZ EDYCJA PODSTAWOWA CZYLI PONAD 100%!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 17:49, gVrV napisał:

nie no 200 zlotych to se zazyczyli prezent niesamowity ZA DUZO zdecyowanie tym bardzie ze
o AZ 120 ZLOTYCH WIECEJ NIZ EDYCJA PODSTAWOWA CZYLI PONAD 100%!!


To nie kupuj. Mnie też trochę to zniesmaczyło (głównie wielka łaska że można opłacić transport w wPLN) ale generalnie to każdy widzi ile to kosztuje i nie ma sensu się tak gorączkować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EEE wsomie tez prawda ek to ek za wowa patrzajcie jakie ceny chodzily 200 zl to za kolekcjonerskie wydanie nie jest tak zle po glebszym przemysleniu tylko zeby gra byla fajna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakośc kosztuje, można się było spodziewac że najniższa cena to będzie 180 PLN , a 200 PLn to rozsądna cena jak za taki produkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 17:58, FlankerD napisał:

Zaczynam się zastanawiać czy brać EK czy jednak zwykłą...

Radze ci zwykłą. Po pierwsze ze względu na cene, a po drugie ze względu na to, że gadżety raczej się nie przydadzą (czytaj: znudzą się po 2 dniach).

PS: ludzie piszcie w jednym temacie któtegoś z tych dwóch newsów dot. Wiedźmina bo robi się chaos i spam. W jednym i drugim jest o tym samym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DO CDP: MOIM ZDANIEM ZA DUZO EGZEMPLARZY JAK NA TAKA CENE NIECH CENA ZOSTANIE BO TO EK A EK TO EK TYLKO 3000? ZA DUZY NAKLAD OBNIZCIE DO 1000-2000 MAX!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie ma tego złego ...

200 zł za EK?! Nie wiem jak dla was ale dla mnie to zdecydowanie za duzo. Zamówienie przed premierą moge sobie darować bo z ceny wynika ze kupuje zwykla wersje która zakupie w sklepie. Z jednej strony sie ciesze bo zakupie wiedzmina dopiero po tym jak wyjdzie { a co za tym idzie bede mial juz za soba recenzje i tym samym nie kupie kota w worku}. Poza tym Empik pewno i tak doda koszulkę do swego wydania ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja biore EK nie bede czekal na recenzje itp acz boje sie zeby sie nei zawiesc ale popre polski przemysl:D gierkowy(gieremkowy?:))
Amen i oby ta gra byala warta tych pieniedzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z całym szacunkiem ale przegięliście z tą ceną Ed. Kol.
200 stówki??!!
Nawet dla mnie człowieka pracującego(przyzwoicie zarabiającego) i nie mającego wydatków w postaci dzieci itp. to jest w ciul kasy.
Ech a myślałem że się skuszę.

Dodam jeszcze że tak sobie policzyłem jak rzeczywista wartość jest tego zestawu i ni jak nie wychodzi 200. Nawet jak doliczy się waszą marżę.

Podliczenie bez marży.

Gra - 70 złotych
Bestiariusz, Artbook, Mapa - z jednej drukarni przy takiej ilości to wychodzi nie więcej jak 30 złotych.
Gra karciana - to nie MTG także pewnie z 10 złotych .
Medalion - nie więcej niż 5 złotych.
Koszulka - ok 10 złotych netto(dobrej jakości t-shirt) przy zakupie 50 sztuk. Myślę że przy tych ilościach co CDP bierze płacą nie więcej niż 7 złotych.

Doliczmy do tego 25% marży to wychodzi jakieś 157 złotych.
Też nie mało, ale już tak w oczy nie kole.
A tak część klientów może poczuć się oszukana. Ja w każdym bądź razie rezygnuje z kolekcji i raczej jak już to tylko zwykła wersja wchodzi w grę - pod warunkiem że demo będzie:)

CAŁE POWYŻSZE WYLICZENIE JEST MOIM SUBIEKTYWNYM PODSUMOWANIEM (POPARTYM JEDNAK JAKIMŚ TAM DOŚWIADCZENIEM I GOOGLE) I NIJAK MOŻE MIEĆ SIĘ DO RZECZYWISTOŚCI(W CO WĄTPIĘ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może jest to taka nowa polityka gram.pl. Mówią że gra kosztuje 200 zł. Słysza wiele protestów graczy i (łaskawie) obniżają cene do 170 zł (z wykorzystaniem Wp). Cóż jest to tylko moje skromne zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee, nie marudźcie. Cena jak na EK (!) w liczbie 2999 jest nawet za niska jak na mój gust ;PP EK gier są specjalnie robione dla największych fanów danego tytułu, a więc dla osób, które mogą sobie pozwolić na większy wydatek. I tak pewnie rozejdą się w kilka dni, więc nawet nie zdążycie pomarudzić i pozostanie wam tylko podstawowa wersja ;-)

@Quire
Gra karciana przynajmniej 30 zł, a bestiariusz i artbook znacznie więcej, tą cenę co podałeś to chyba wersja z papieru toaletowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować