Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin - zamówienia przedpremierowe od środy!

776 postów w tym temacie

Heh, myślałem że sobie kupię EK, ale przy cenie 200 zł... nie no bez przesady. W tym tygodniu kupiłem PSP i trochę sprzętu i gier do niego, wydałem ponad 1100 zł. Nie stać mnie teraz na wydatek rzędu 2 stów! Myślałem, że z wPLN będzie jakieś 140-150... Ale tyle co jest, to dla mnie zdecydowanie za dużo. Wystarczy mi edycja podstawowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tylko tak dalej :) narzekajcie dalej :P i was wiecej tym lepiej dla mnie, EK jest tylko 2999 sztuk :) ale jak tylu marzeka na cene i mowi ze tego nie kupi to dobrze :D ja sie tylko bede cieszyl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie emocje opadły, bo tak czy siak nie spełniam wymagań na dzień dzisiejszy. Upgrade kompa nie przewiduję w tym roku. Cóż, poczekam do pewnych ostatecznych wymagań.
Mam nadzieję, ze zrobią licznik ilości pozostałych w sklepie EK, jak przy Stalkerze. Można będzie sobie poobserwować czy faktycznie ludzie ja wykupią. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się zdaje że wcale nie będzie takiego szturmu i ludzie nie wykupią tego i bedzie leżeć na półkach tak jak stalker.
(mowa oczywiście o EK)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 17:22, Ali G napisał:

hehe ,a miala byc EK w pulapie cenowym CDP ;] ,a jest najdrozsza EK robiona przez CDP do tej
pory ;] Do tej pory najdrozsza EK byla Neverwinter Nights 2 (199,90 bez uzycia wplnow) ,ale
tu moglem uzyc 40 wplnow ,a tutaj ZERO .... Mike Ty klamczuszku ;]

Pewnie bedzie zmiana i dadza wykorzystac te 20wplnow ,ale i tak EK Wiedzmina bedzie najdrozsza
przygotowana przez CDP :P


No jeszcze do niedawna niektórzy z Was obstawiali cene pod 250 zł .... a niektórzy sugerowali cenę EK WOWa czyli koło 300 ...

więc cena 199 chyba nie jest taka najwyższa :)

Mike napisał że będzie to pułap CDP ale wyższy ... wiec cena mieści sie w "przedziale" :)

Popatrzcie na to inaczej za 199 zl dostajecie 14 elementową kolekcjonerkę (jak ktoś policzył) Nie wiem czy inna była bogatsza... na pewno były droższe... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SzaacH - wiesz jak ja się zdecydowałem? Wpisałem w kalkulkatorze 199 zł i po kolei "odejmowałem" ceny jakie bym dał za kolejne części produktu (przy czym za płytę z grą policzyłem sobie 59.99 :P). I wiesz ile mi wyszło? "-29" z groszami. No to jest taniej o 30 zł od tego jakbym kupował to osobno :-)

Tak więc dzisiaj o 15 macie kupca, który się spłukuje ze wszystkiego co uzbierał przez prawie 3 miesiące, zdziercy Wy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mk007 mam nadzieje że sie zdiwisz... Wkońcu to polska produkcja na podstawie polskiej powieści więc każdy patriota zamówi polską "dumną" edycje kolekcjonerską. Pozatym jeszcze ta lista graczy :P JUż widze te teksty Ha! patrzcie mam numerek 417 a wy nie XD! wkońcu to goraczka ma uzasadnienie, wiedźmin to pierwsza polska gra poza CHROME mająca szansę odniesc sukces na zachodnich rynkach. co do wymagań.... nie są wysokie. Problem w tym że polskie realia są polskie i mało kogo stać na systematyczny upgrade kompa. Tutaj należy ponarzekać na zarobki ale to byłby offtop wiec tego niezrobię ;P . Jak dla mnie takie EK za nawet 2 stówki to coś niemożliwego.2 ksiażki, gra karciana, talizman , mapa, scieżka z muzyką z gry, koszulka... Zachodnie EK w wiekszosci wymiekają. Ja bym chciał móc sobie wybrać numerek! np 666 XD

a tak z innej beczki... na jakim silniku jest oparty wiedzmin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 09:39, Sephirath napisał:

Tak więc dzisiaj o 15 macie kupca, który się spłukuje ze wszystkiego co uzbierał przez prawie 3 miesiące, zdziercy Wy :P


Najlepiej przerzucić odpowiedzialność na innych ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 20:15, Quire napisał:

> Jakieś tam doświadczenie i google podało ci ceny produkcji, czy także wynagrodzenie dla
autorów,
> redakcji i korekty, koszty transportu, magazynowania, dtp itd?

Magazynowanie - i tak CDP płaci za magazyny. Nie wierzę w to żeby specjalnie pod Wiedźmina
wynajmowali nowe magazyny i płacili za nie inną kasę
Transport - taki sam jak przy zwykłej wersji a tam jest wliczony w koszt gry i jakoś cena nie
idzie do góry
Redakcja, korekty, dtp - robią to raczej pracownicy CDP Red którzy mają za to płacone normalną
pensję na etacie a nie są specjalnie do tego wynajęci.


No stary, ale z czego ci ludzie są utrzymywani i za czego placi sie magazynom? Kazdy towar ma okreslona rentownosc (albo i nie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 09:42, Karlik00 napisał:

wiedźmin to pierwsza polska gra poza CHROME mająca szansę odniesc sukces na zachodnich rynkach.

Kehem a Call of Juarez, Painkiler, Two Worlds to co ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 09:42, Karlik00 napisał:

wkońcu to goraczka ma uzasadnienie,
wiedźmin to pierwsza polska gra poza CHROME mająca szansę odniesc sukces na zachodnich rynkach.

E...
A Call of Juarez, Painkiller?
To nie były hity uznane na Zachodzie? Były...

Dnia 27.06.2007 o 09:42, Karlik00 napisał:

a tak z innej beczki... na jakim silniku jest oparty wiedzmin?

Silnie zmodyfikowana (ponad 80%) Aurora (NWN, NWN 2)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 09:42, Karlik00 napisał:

wiedźmin to pierwsza polska gra poza CHROME mająca szansę odniesc sukces na zachodnich rynkach.

Kehem, a Call of Juarez, Painkiller czy Two Worlds to co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 09:46, walgierz napisał:

> Tak więc dzisiaj o 15 macie kupca, który się spłukuje ze wszystkiego co uzbierał przez
> prawie 3 miesiące, zdziercy Wy :P
Najlepiej przerzucić odpowiedzialność na innych ;]


No, tego nas w szkołach uczą ;-P No, ale jak nie patrzeć to oni mnie tych dwóch stówek pozbawią :)

Pardon, pomyłka w obliczeniach. Wychodzi mi ponad 80 zł taniości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.06.2007 o 09:47, windows00 napisał:

Silnie zmodyfikowana (ponad 80%) Aurora (NWN, NWN 2)


Ze strony CDP RED dodam tylko, że już niedługo pojawi się bardzo ciekawa i sporo wnosząca informacja dotycząca silnika gry "Wiedźmin". Warto poczekać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 09:51, DziaduRED napisał:

Ze strony CDP RED dodam tylko, że już niedługo pojawi się bardzo ciekawa i sporo wnosząca informacja
dotycząca silnika gry "Wiedźmin". Warto poczekać:)


Niedługo znaczy kiedy? Jeszcze dzisiaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 09:52, JayC napisał:

> Ze strony CDP RED dodam tylko, że już niedługo pojawi się bardzo ciekawa i sporo wnosząca
informacja
> dotycząca silnika gry "Wiedźmin". Warto poczekać:)

Niedługo znaczy kiedy? Jeszcze dzisiaj?


Aż tak "niedługo" to nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 09:55, DziaduRED napisał:

Aż tak "niedługo" to nie:)


Hymm... szkoda. W każdym razie czekam. A jak idzie optymalizacja silnika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 09:51, DziaduRED napisał:

Ze strony CDP RED dodam tylko, że już niedługo pojawi się bardzo ciekawa i sporo wnosząca informacja
dotycząca silnika gry "Wiedźmin". Warto poczekać:)

To mnie zaintrygowałeś ;]
A z czym związana? Jakieś przecieki? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować