Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin - zamówienia przedpremierowe od środy!

776 postów w tym temacie

Dnia 27.06.2007 o 11:15, Adrios1 napisał:

Jak chcesz wiedzieć to ja zawsze robie błendy ortograficzne jak jesteś mondry to wiesz co to
jest , a pozatym tym szkoda że ta gra ne ma direkta 10 była by bombowa grafika .


No to zainstaluj sobie Firefox''a albo pisz teksty najpierw w Wordzie badz czyms podobnym ;) Podkresli Ci bledne wyrazy itd. Dysleksja nie jest zadna wymowka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To już dziś!!!!!! CDP może sobie doliczyć odemnie kolejne 200zł. Suma to nie mała, a raz na jakiś czas mogę sobie coś extra zafundować... ciekawe kto nr 0001 będzie miał...może mi się uda zdobyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 09:36, SzaacH napisał:

No jeszcze do niedawna niektórzy z Was obstawiali cene pod 250 zł .... a niektórzy sugerowali
cenę EK WOWa czyli koło 300 ...

więc cena 199 chyba nie jest taka najwyższa :)

Mike napisał że będzie to pułap CDP ale wyższy ... wiec cena mieści sie w "przedziale" :)

Popatrzcie na to inaczej za 199 zl dostajecie 14 elementową kolekcjonerkę (jak ktoś policzył)
Nie wiem czy inna była bogatsza... na pewno były droższe... :)


moj komentarz: srutututu ;]
EK miala byc w przedziale "EK ROBIONYCH PRZEZ CDP" nie wydawanych przez CDP wiec porownanie do WoW nijak sie ma ;]
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=24662&pid=334
"GÓRNE, ale cedepowe..." ok czyli powinna kosztowac 159 (tyle max zawsze kosztowaly EK robione przez CDP jesli uzywalismy wplnow) :P

Nie neguje ze TA EK nie jest "wypas" czy cena za wysoka ,ale lubie ciagnac za slowka ;]

dalej SzaacH bedziesz upieral przy Swoim to zazadam by Mike podpisał mi kolekcjonerke "różoffym" dlugopisem (ahh jak ja kocham te karteczki chyba se segregatorek na nie zaloze ;] ):P


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie mam ochoty zamiawiać Wiedźmina w przedpremierze. Tyle razy już u was coś zamawiałem przed premierą i zawsze dostawałem to z dużyć opóźnieniem, rekort pobity było przy Gothic2: Noc Kruka gdy to gra dotarła do mnie po tygodniu z kawałkiem, bo okazało się że ktoś w CDP zapomniał ją wysłać mimo że zamówienie złożyłem 2 miesiące przed premierą! Innym razem przy G3 czekałem dodatkowo tydzień bo kurier z Master link nie potrafił zrozumieć ze od rana do popołudnia może nikogo nie być w domu, bo normalni ludzie pracują lub się uczą. To nie biuro by ktoś zawsze w ciągu dnia był! Oczywiście Awizo nie raczył zostawić by się umówić. Ze Stalkerem z resztą było identycznie... Szkoda gadać...
Dlatego po swoje pudełko Wiedźmina pójdę do sklepu w dniu premiery i już. Nie będę czekać aż ktoś łaskawie mi to przywiezie do domu, skoro i tak nie mal codziennie przechodzę obok sklepu z grami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 12:26, Kfaq napisał:

a mnie nie będzie!!! :(((( bo idę fetować koniec gimnazjum ;)))


"fetować" ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 12:14, Ali G napisał:

> No jeszcze do niedawna niektórzy z Was obstawiali cene pod 250 zł .... a niektórzy sugerowali

> cenę EK WOWa czyli koło 300 ...
>
> więc cena 199 chyba nie jest taka najwyższa :)
>
> Mike napisał że będzie to pułap CDP ale wyższy ... wiec cena mieści sie w "przedziale"
:)
>
> Popatrzcie na to inaczej za 199 zl dostajecie 14 elementową kolekcjonerkę (jak ktoś policzył)

> Nie wiem czy inna była bogatsza... na pewno były droższe... :)

moj komentarz: srutututu ;]
EK miala byc w przedziale "EK ROBIONYCH PRZEZ CDP" nie wydawanych przez CDP wiec porownanie
do WoW nijak sie ma ;]
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=24662&pid=334
"GÓRNE, ale cedepowe..." ok czyli powinna kosztowac 159 (tyle max zawsze kosztowaly EK robione
przez CDP jesli uzywalismy wplnow) :P

Nie neguje ze TA EK nie jest "wypas" czy cena za wysoka ,ale lubie ciagnac za slowka ;]

dalej SzaacH bedziesz upieral przy Swoim to zazadam by Mike podpisał mi kolekcjonerke "różoffym"
dlugopisem (ahh jak ja kocham te karteczki chyba se segregatorek na nie zaloze ;] ):P




nie ... słów mi brakuje.. :D:D:D

nie wiem jak Mike zareaguje na ten "róziowy" mazak... będziesz musiał go sam zapytać..... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 13:27, gVrV napisał:

> a mnie nie będzie!!! :(((( bo idę fetować koniec gimnazjum ;)))

"fetować" ? :)

No wiesz - kupuje się 20 kg serka Feta i smaruje nim podręczniki z gimnazjum ;)

PS: Czyli co - o 15 pre-order rusza ? Czyli nr 666 będzie około 16:20 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.06.2007 o 13:28, SzaacH napisał:

nie ... słów mi brakuje.. :D:D:D

nie wiem jak Mike zareaguje na ten "róziowy" mazak... będziesz musiał go sam zapytać..... :P


ee chyba normalnie jak pluszowe "kfiatki" na dzien dziecka Wam daje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 13:34, Evil Khan napisał:

> > a mnie nie będzie!!! :(((( bo idę fetować koniec gimnazjum ;)))
>
> "fetować" ? :)
No wiesz - kupuje się 20 kg serka Feta i smaruje nim podręczniki z gimnazjum ;)

PS: Czyli co - o 15 pre-order rusza ? Czyli nr 666 będzie około 16:20 :)



nie numer 666 bedzie o 16,66

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 13:36, Deejay napisał:

wow juz jutro :D Ale ja i tak do wypłaty musze czekac... :(

Wow - wake up - środa dziś jest a 15:00 za 83 minuty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 13:39, Gracz 23 napisał:

Te 83 minuty to 83 minuty męki przez którą będę przechodził przez niedoczekanie na grę.


CDP powinno terapie u psychologa dla takich przypadków do EK dorzucać, coby potem Fakt czy inne piśmidło nie napisało, że gracz popełnia samobójstwo w oczekiwaniu na polską grę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować