Zaloguj się, aby obserwować  
SwenG

KwonHo!

1102 postów w tym temacie

Dnia 16.07.2007 o 21:11, Graszczur napisał:

Cziterskie szybkie ciosy? Hmmm.. nie sądzę. TK ma tylko kilka "szybkich" kombosów (np. Face
Arranger). Większość teakwondowych kombosów to potężne pojedyncze ciosy. Wiem, bo sam je stosuję

jest taki jeden naprawdę ogromnie szybki kopniak nawet ja mt z piachy nie osiągam takiej szybkości
no i jedno co mnie trochę wqrza w TK to ten prawdę daaaleki kopniak co odrzuca do tyłu, ani podejśc ani z obrony konty dac a wślizgó nie ma :( troche grałem TK (4 lev) i jak zobaczyłem ich ciosy koszt i sposób i dmg jakie to zadaje to sie wqrzyłem
mt ma najgorzej jeśli chodzi o siłę ciosów duzo szybkich ale własiwie słabych ciosów ma na dodatek łatwo się przed nimi obronić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2007 o 21:20, patrYX93 napisał:

Potężne pojedyncze ciosy? WuTeF? Destruction, critical, wysokie dmg, czy prosty kombos... bo
z potężnych pojedyńczych ciosów to jedynie wydaje mi się wypchnięcie poza arenę ;)
IMO BJ ma dużo silnych destrucive i critical, tak jak już pisałem.

Turn of the Worse, Ability Check i Power Straight to tylko część z nich. Reszty nazw nie pamiętam. A BJ wku*wia mnie już od dawna :) swoimi irytującymi, odrzucającymi trudnymi do zablokowania ciosami.

Iroks

Dnia 16.07.2007 o 21:20, patrYX93 napisał:

no i jedno co mnie trochę wqrza w TK to ten prawdę daaaleki kopniak co odrzuca do tyłu, ani podejśc ani z obrony > konty dac a wślizgó nie ma

Taaak, wspomniany Turn of the Worse to mój ulubiony cios i jeden z mocniejszych stron TK :)

A ogólnie rzecz biorąc dochodzę do wniosku, że każdy styl ma mniej więcej równe szanse

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2007 o 21:31, Graszczur napisał:

A ogólnie rzecz biorąc dochodzę do wniosku, że każdy styl ma mniej więcej równe szanse

judo/bj bije kazdego bo ma i mocne dalekie cosy i bliskie gratosowo duzo ataków niszczących defa no i ataki z kucanego to jest naprawdę powżny +
TK=nie zasypie kopniakami to leży
MT= nie dojdzie do walnięć piąchą to właściwie nic nie zrobi duzo ciosów jest z puncha chociaż są kopy ale są powolne niestety :(
TC=jedziemy dziady od dołu niech się męczą :) za cholernie nie pobijesz dziada jeżeli nie masz ataków w dół :)
BJ=nie wystraszysz wroga zeby sie bronił to czeka cięzka cię jazda
judo=kochamy obściski/uściski i wszelkie kontakty 3 stopnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2007 o 07:25, Chlorofil napisał:

Witam. Mam pytanie. Szukałem tego w sklepie z skillami i nie znalazłem :/ jak zrobić takie
coś na rękach do tyłu ?

Jakim walczysz stylem? Jeżeli innym niż Tae Kwon Do, to nie będziesz w stanie posiąść tego skilla. Z tego co się orientuję dostępny jest on tylko dla TK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2007 o 13:11, Gryczka napisał:

Kiedy graliście pojawiło się Wam kiedyś cuś takiego ? Mi już drugi raz..

Ano, pojawiało się i to nie raz.

W końcu to jeszcze beta, więc to nie powinno nikogo dziwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2007 o 13:11, Gryczka napisał:

Kiedy graliście pojawiło się Wam kiedyś cuś takiego ? Mi już drugi raz..


Ja nigdy nie miałem takiego czegoś (grałem dzisiaj tak o 12)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2007 o 13:11, Gryczka napisał:

Kiedy graliście pojawiło się Wam kiedyś cuś takiego ? Mi już drugi raz..


Też coś takiego miałem. Właśnie dlatego to tylko beta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2007 o 07:25, Chlorofil napisał:

Witam. Mam pytanie. Szukałem tego w sklepie z skillami i nie znalazłem :/ jak zrobić takie
coś na rękach do tyłu ?

"Takie coś na rękach do tyłu"? A tak konkretnie? Jeśli chodzi ci o salto w tył, to jest ono dostępne jedynie dla stylu TK kombinacją <-PK. Chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2007 o 20:17, Paweł10 napisał:

Niedobra jest ta gra,

Be, gra! Be!

Dnia 17.07.2007 o 20:17, Paweł10 napisał:

mogę grać tylko rano, później są lagi...

Lagi są zawsze :P . Gdy wchodzisz na server zawsze sprawdzaj, jaki region obejmuje. Jeśli pisze USA czy ASIA to od razu się rozłącz i poszukaj innego. Gdy sam robisz server, pytaj ludzi z jakiego są kraju. Tych z poza Europy wyrzucaj. Ja tak robię i lagi zmiejszyły się znacznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2007 o 21:12, xDeuSx napisał:

> Niedobra jest ta gra,
Be, gra! Be!

> mogę grać tylko rano, później są lagi...
Lagi są zawsze :P . Gdy wchodzisz na server zawsze sprawdzaj, jaki region obejmuje. Jeśli pisze
USA czy ASIA to od razu się rozłącz i poszukaj innego. Gdy sam robisz server, pytaj ludzi z
jakiego są kraju. Tych z poza Europy wyrzucaj. Ja tak robię i lagi zmiejszyły się znacznie.

ja mam czest oinaczej kolo pisze europa LAGI jak cholera robi, pisze USA zostawiam gra mi się wyśmienicie... z asia to nawe loada nie udaje sie zrobić xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Iroks. Ty sobie narzekasz, że MT takie cienkie i w ogóle do bani. Zagraj sobie z gościem o nicku TrueChamp. Nie dość, że piekielnie dobry, to jeszcze charakter ma wyciągnięty z dupy. Widać, że to amerykaniec z pochodzenia, bo chamski jak mało kto. Anyway. Jeżeli chcecie to mogę wam polecić prawdziwych pr0 poszczególnych stylów:

BJ: SL4SH
TK: Sol
MT: TrueChamp
TC: Aeris130
JD: GSK


Wszyscy ci są z europy więc lagów nie powinno być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2007 o 21:12, xDeuSx napisał:

Lagi są zawsze :P . Gdy wchodzisz na server zawsze sprawdzaj, jaki region obejmuje. Jeśli pisze
USA czy ASIA to od razu się rozłącz i poszukaj innego. Gdy sam robisz server, pytaj ludzi z
jakiego są kraju. Tych z poza Europy wyrzucaj. Ja tak robię i lagi zmiejszyły się znacznie.

Serwery są chyba tylko cztery (East, West, itd.). To, o czym mówisz, to co najwyżej pokoje :). A w lobby można wygodnie sobie przełączyć, żeby widzieć jedynie oczekujące serwery europejskie. I nie trzeba chyba ludzi pytać o narodowość, wystarczy sprawdzić ping (klikasz na nicku gracza i "view information")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2007 o 11:10, Graszczur napisał:

i "view information")

no to mnie możesz przyporządkować do:
USA
ASIA
EUROPA
:P
mam rożne pinki bo serwer jest skopany
ale ogónie amerykańce mają tak do 150

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.07.2007 o 11:10, Graszczur napisał:

Serwery są chyba tylko cztery (East, West, itd.).

Nie serwery wyglądają trochę inaczej. Jest Europe, Suda, Mideast, Aus (Australia, ale nie wiem czy dobrze napisałem) oraz U.S.A. Mam nadzieje, że się nie pomyliłem.

Osobiście w Europe są mniejsze pingi, zaś raz grając w ASIA trafiłem na strasznego laga więc staram się nie odwiedzać SUDY oraz Asii. W U.S.A i mideast mam o dziwo dobre pingi i gram w miarę bez lagów. Co do bajki, że z Europe jesteś... po instalacji po włączeniu gry i odpalenia konta możesz wybrać dowolnie swój region.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2007 o 11:37, patrYX93 napisał:

Nie serwery wyglądają trochę inaczej. Jest Europe, Suda, Mideast, Aus (Australia, ale nie wiem
czy dobrze napisałem) oraz U.S.A. Mam nadzieje, że się nie pomyliłem.

Może i tak, chodziło mi o to samo.

Znacie jakiś sposób na to, żebym nie musiał się ponownie logować na ijji przy każdym włączeniu gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować