Zaloguj się, aby obserwować  
SwenG

KwonHo!

1102 postów w tym temacie

OK, gra już działa. Teraz pojawił się kolejny problem: lagi! Jest na to jakiś sposób? Mam neo 512, komputer bez problemu spełnia wymagania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2007 o 15:35, Lesz3yk napisał:

OK, gra już działa. Teraz pojawił się kolejny problem: lagi! Jest na to jakiś sposób? Mam neo
512, komputer bez problemu spełnia wymagania.

Wyłącz wszystkie programy, które łączą się z netem (przede wszystkim komunikatory i programy p2p). Poza tym możesz łączyć się tylko z pokojami europejskimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2007 o 15:35, Lesz3yk napisał:

OK, gra już działa. Teraz pojawił się kolejny problem: lagi! Jest na to jakiś sposób? Mam neo
512, komputer bez problemu spełnia wymagania.

O, Ciebie też to wciągnęło ? ;-)
Na lagi dużo sposobów nie ma, mam takie samo Neo i jedyne co moge Ci doradzić to jeszcze założyć pokój, i sprawdzać pingi każdemu kto wejdzie.Jeśli za duży to wykopujesz, a jesli dopowiedni grasz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2007 o 17:33, Gryczka napisał:

> OK, gra już działa. Teraz pojawił się kolejny problem: lagi! Jest na to jakiś sposób?
Mam neo
> 512, komputer bez problemu spełnia wymagania.
O, Ciebie też to wciągnęło ? ;-)
Na lagi dużo sposobów nie ma, mam takie samo Neo i jedyne co moge Ci doradzić to jeszcze założyć
pokój, i sprawdzać pingi każdemu kto wejdzie.Jeśli za duży to wykopujesz, a jesli dopowiedni
grasz ;)

Zamknąć wszystkie komunikatory -netowe i inne rzeczy co korzystają z neta. I najlepiej grać na europejskich pokojach :P bo chyba mieszkasz w europie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2007 o 17:46, Eye-Maze napisał:

Zamknąć wszystkie komunikatory -netowe i inne rzeczy co korzystają z neta. I najlepiej grać
na europejskich pokojach :P bo chyba mieszkasz w europie :P

No, a gdzieżby indziej ;) Ale te twoje sposoby to podał pan Windows, a ja tylko dodałem coś od siebie, coś o czym poprzednik jeszcze nie wspomniał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2007 o 11:38, Graszczur napisał:

Znacie jakiś sposób na dostęp do pełnej wersji gry? Może wystarczy zarejestrować się jako Koreańczyk?
:)

No bardzo mi kolego przykro, ale te KwonHo, w które gramy i w które mogą nawet grać koreańczycy- to wciąż beta.

Właściwy adres KwonHo koreańskiego to :

http://kwonho.hangame.com/

Ja odwiedziłem tą stronę. Jak to jest w języku Japońskim czy Koreańskim wszędzie są znaki zapytania- brak odpowiedniej czcionki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, możecie grać teraz ? Bo mi wszystko wchodzi elegancko, ale kiedy mam wybrać serwer, to nie ma tej niebieskiej obwódki obok pierwszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2007 o 13:54, Gryczka napisał:

Witam, możecie grać teraz ? Bo mi wszystko wchodzi elegancko, ale kiedy mam wybrać serwer,
to nie ma tej niebieskiej obwódki obok pierwszego.

Też to miałem, ale wystarczyło kliknąć refresh, żeby wszystko było okej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sukces! W końcu... Wpadłem na pomysł jak ściągnąć tą grę... I udało się dopiero przez Operę... Heh, teraz pora na grę :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2007 o 13:54, Gryczka napisał:

Witam, możecie grać teraz ? Bo mi wszystko wchodzi elegancko, ale kiedy mam wybrać serwer,
to nie ma tej niebieskiej obwódki obok pierwszego.

Ja przed chwilą zobaczyłem coś takiego, tylko że wyrzuciło mnie podczas walki.

Graszczur - Niestety to nie pomogło.

Aha... jak pewnie wielu z was zauważyło, update!
Konkretnie:

-Nowe stroje m.in. sety dla każdej profesji, spodnie, koszulki, czapka, itd
-Nowe komba Kilka ciosów, opuszczenie progu do kupowania ciosów
-Zwiększenie obrażeń każdy cios wali za większe damage- IMO minus bo spamerzy mają radochę
-3 nowe areny dokładnie przeróbki znanych aren, ale dołożyli do nich barierki- czyli nie ma już chamskiego wypychania za arenę, przynajmniej jest tego mniej przy nowych arenach, bo stare wciąż dostępne
-PREZENT! 1,000 credits do kieszeni ;)

Jeśli o czymś zapomniałem, to niech ktoś poprawi. Póki co dostępu do KwonHo brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2007 o 16:35, patrYX93 napisał:

Jeśli o czymś zapomniałem, to niech ktoś poprawi. Póki co dostępu do KwonHo brak.

This maintenance is expected to last approximately 3 hours.
Upon completion, the ijji.com website will be brought back online and service will be restored.
Za 3h powinno ruszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[zrzędzenie mode on]

Dnia 25.07.2007 o 16:35, patrYX93 napisał:

Graszczur - Niestety to nie pomogło.

O, teraz już nie działa nawet ijji.com. Świetnie

Dnia 25.07.2007 o 16:35, patrYX93 napisał:

-Nowe stroje m.in. sety dla każdej profesji, spodnie, koszulki, czapka, itd

Nieźle, ale to nadal nic w porównaniu z koreańskim wypasem

Dnia 25.07.2007 o 16:35, patrYX93 napisał:

-Nowe komba Kilka ciosów, opuszczenie progu do kupowania ciosów

No niby tak, tylko czemu niektórych kombosów musiałem się uczyć od nowa (Basic Skill Training)? O_o

Dnia 25.07.2007 o 16:35, patrYX93 napisał:

-Zwiększenie obrażeń każdy cios wali za większe damage- IMO minus bo spamerzy mają radochę

Masz rację, stary. Spam znów górą

Dnia 25.07.2007 o 16:35, patrYX93 napisał:

-3 nowe areny dokładnie przeróbki znanych aren, ale dołożyli do nich barierki- czyli
nie ma już chamskiego wypychania za arenę, przynajmniej jest tego mniej przy nowych arenach,
bo stare wciąż dostępne

Po pierwsze dołożenie płotków w żadnym wypadku nie można nazwać "nowymi arenami", a po drugie nawet ze ściankami ciężko jest powstrzymać spamerów

Dnia 25.07.2007 o 16:35, patrYX93 napisał:

-PREZENT! 1,000 credits do kieszeni ;)

Hurraaa...

Dnia 25.07.2007 o 16:35, patrYX93 napisał:

Jeśli o czymś zapomniałem, to niech ktoś poprawi. Póki co dostępu do KwonHo brak.

Ano dostępu brak. A tak chciałem wziąć udział w kolejnej ankiecie, by zdobyć trochę kasy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2007 o 17:49, Graszczur napisał:

[zrzędzenie mode on]

[dyskusja mode on]

Dnia 25.07.2007 o 17:49, Graszczur napisał:

O, teraz już nie działa nawet ijji.com. Świetnie

To z powodu maintance, czyli usunięcia urodzinowego prezentu ijji. W końcu mają już je za sobą, no nie?

Dnia 25.07.2007 o 17:49, Graszczur napisał:

Nieźle, ale to nadal nic w porównaniu z koreańskim wypasem

Spokojnie, GMy nie wprowadzą wszystkiego na raz. Jak to mówią: "grosz do grosza a będzie kokosza".

Dnia 25.07.2007 o 17:49, Graszczur napisał:

No niby tak, tylko czemu niektórych kombosów musiałem się uczyć od nowa (Basic Skill Training)?
O_o

E tam uczyć... naciskasz spacje, i lecisz z tym koksem. Ja tam uważam, że to w sumie dobrze bo wpadły kolejne3k coins (za nic :P)

Dnia 25.07.2007 o 17:49, Graszczur napisał:

Masz rację, stary. Spam znów górą

E tam. Wraz z wprowadzeniem nowych kombosów tym bardziej spamerzy mogą mi naskoczyć.

Dnia 25.07.2007 o 17:49, Graszczur napisał:

Po pierwsze dołożenie płotków w żadnym wypadku nie można nazwać "nowymi arenami"

Przecież wyjaśniłem to jakie one są "nowe" :)

Dnia 25.07.2007 o 17:49, Graszczur napisał:

po drugie
nawet ze ściankami ciężko jest powstrzymać spamerów

Trochę chamskie toto, bo spamuje ci taki ktoś i dopycha cię do końca areny i dalej spami. Najlepiej albo grać na starych arenach, albo atakować w odpowiednich momentach (kiedyś spam się kończy, prawda? ^^)

Dnia 25.07.2007 o 17:49, Graszczur napisał:

Hurraaa...

Tutaj trochę dałem ciała... ale opisane jest dokładniej na GSie. Nie mniej jednak lepiej dostać 1000 kredytów za marne wciśnięcie głosów (tym samym wiedząc co nam się spodobało najbardziej i pomagając tym samym twórcom- GMom konkretnie)

Dnia 25.07.2007 o 17:49, Graszczur napisał:

Ano dostępu brak. A tak chciałem wziąć udział w kolejnej ankiecie, by zdobyć trochę kasy ;)

Spokojnie, forum jest dostępne ;) Jedyne co nie jest to same bezpośrednie witryny do grania- bo trwa usuwanie z serwerów możliwości dodatkowego doświadczenia oraz kredytów.

BTW Na gramsajcie łatwo zauważyć, że zyskałem dostęp do GSa KwonHo (jak najbardziej legalnie :P) tak więc możecie liczyć na częstsze newsy, i wpisy. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy mi się wydaję, czy Shin-Chin Breaker od TKD został usunięty? To był najlepszy cios na blokerów. A może mam TKD podejść do Judo i poczekać aż mnie rzuci o jakąś ścianę? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sporo się zmieniło ale dlaczego zabrali niektóre ciosy -_- no chyba, że ja po prostu nie mogę znaleźć ;-)
W TC był bardzo efektywny kombosik P P P+K piącha piącha i uderzenie obiema rękami z przysiadu, przeciwnik odlatywał na 2 metry :-) dzisiaj wchodzę po długiej przerwie i niema :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2007 o 00:15, sodolis napisał:

Sporo się zmieniło ale dlaczego zabrali niektóre ciosy -_- no chyba, że ja po prostu nie mogę
znaleźć ;-)
W TC był bardzo efektywny kombosik P P P+K piącha piącha i uderzenie obiema rękami z przysiadu,
przeciwnik odlatywał na 2 metry :-) dzisiaj wchodzę po długiej przerwie i niema :-/

Za to u BJ jest wszystko, tzn część została zamienionych, ale są też nowe ^^

Przed chwilą miałem walkę z wymiataczem, 50 walk wygranych... i 5 przegranych (widziałem je, były przez lagi lub po prostu fart) - akurat raz z nim udało mi się wygrać (cudem ;p) . Gra BJ jeden dzień, a już jest taki wymiatacz... (bo trudno, żeby mieć begginera przy takich statach ;p) . Jego nick to SlimShotTR- uważam, że nawet Jerrego by zniszczył ;p

Aha, jeszcze udało mi się trochę potrenować elekrina, co prawda to starszny noobek ale dzięki mnie powoli zaczyna wygrywać ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2007 o 00:15, sodolis napisał:

Sporo się zmieniło ale dlaczego zabrali niektóre ciosy -_- no chyba, że ja po prostu nie mogę
znaleźć ;-)
W TC był bardzo efektywny kombosik P P P+K piącha piącha i uderzenie obiema rękami z przysiadu,
przeciwnik odlatywał na 2 metry :-) dzisiaj wchodzę po długiej przerwie i niema :-/

I co z tego, skoro dzięki powiększeniu obrażeń TC jest teraz z deczka za silne. Ma te swoje kombosy które może skończyć na dziesięć sposobów i do tego duże obrażenia...

O BJ już nie wspomnę. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Włączyłem sobie kwonho i miałem prawie wszystkie ataki:)
To teraz nie mam na co pieniąchów tracić:D
Ubrania nie kupuję, bo po co mi... Może kiedyś kupię:)
Włączyłem sobie JUDO(tam mam 4lvl) i mój ludzik umiał jakieś super fajne ataki, mogłem sobie rzucać przeciwnikami jak chciałem:D
A czemu jeszcze raz musiałem przechodzić trening?
Z jednej strony, to fajnie, bo znowu dostałem 3000:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować