Zaloguj się, aby obserwować  
Mars

iPhone - mobilna rewolucja?

1178 postów w tym temacie

Dnia 02.01.2009 o 23:27, krl.krl napisał:

Będziesz miał osobne pole (chyba pod miejscem na nr karty kredytowej) do wpisania jakiegoś
tam numeru znajdującego się na giftcard. Jak to dokładnie wygląda to nie wiem, nigdy
tego nie używałem. Ale z tego co wyczytałem na necie to żadnych problemów z tym nie ma.
E: zawsze możesz spróbować założyć bez karty ale raczej się to nie uda. Sposób masz podany
kilkanaście postów wcześniej.

Ok dzieki niedługo powinnienem sobie kupic taka karte wiec jak bede ja juz mial i bede mial jakis problem to bede pytal:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2009 o 07:13, Pysiak77 napisał:

Wie ktos czemu nie moge wgrac filmu na iphone? Nie widac zadnego filmu w bibliotece i
nie wiem jak ten moj film do biblioteki wrzucic?


A w jakim formacie masz ten film? iPhone obsługuje jedynie: MP4, H.264, MOV. Nie można odtwarzać na przykład popularnych DivXów, WMV czy zwykłych MPEGów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2009 o 08:46, Klimos napisał:

> Wie ktos czemu nie moge wgrac filmu na iphone? Nie widac zadnego filmu w bibliotece
i
> nie wiem jak ten moj film do biblioteki wrzucic?

A w jakim formacie masz ten film? iPhone obsługuje jedynie: MP4, H.264, MOV. Nie można
odtwarzać na przykład popularnych DivXów, WMV czy zwykłych MPEGów.

Miałem w formacie avi i przed chwila znalazłem konwertator i zmenilem format na mp4 i teraz mi sie udalo wgrac do biblioteki w itunes ale gdy probuje go zsynchronizowac z iphonem to wyskakuje mi ze iphone nie odtwarza filmow o takim formacie wzielem wiec utworz wersje na iphone i iphoda ale gdy sie skonwertuje na format ktory obsuguje iphone(swoja droga ciekawe jaki to jest) to wyskakuje mi napis ze wystopil błąd danych i nie mozna skonwertowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2009 o 08:46, Klimos napisał:

> Wie ktos czemu nie moge wgrac filmu na iphone? Nie widac zadnego filmu w bibliotece
i
> nie wiem jak ten moj film do biblioteki wrzucic?

A w jakim formacie masz ten film? iPhone obsługuje jedynie: MP4, H.264, MOV. Nie można
odtwarzać na przykład popularnych DivXów, WMV czy zwykłych MPEGów.


kurde mam dosyć długi film w mp4 i jakos nie moge go zsynchronizowac z moim iphone wyskakuje mi że nie jest przez niego obsługiwana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest jakaś aplikacja z iTunes ,umożliwiająca przeobrażenie mp3 w sygnał dzwonka połączenia ?
Znacie jakieś spoko aplikacje ,gadżeciarskie ,pomysłowe,przydatne ,bądź po prostu zabawne i interesujące za free z IT ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze :
co najlepsze do ogladania PDFów bezpośrednio z iP ,oraz jak uczynić z telefonu dysk wymienny ? Pytam o darmowe aplikacje z Tunesa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2009 o 23:52, jackass napisał:

Jest jakaś aplikacja z iTunes ,umożliwiająca przeobrażenie mp3 w sygnał dzwonka połączenia
?
Znacie jakieś spoko aplikacje ,gadżeciarskie ,pomysłowe,przydatne ,bądź po prostu zabawne
i interesujące za free z IT ?

na stronie nakko jest ogromna baza dzwonków do iphona... Tu jest tu głupie ograniczenie do paru sekund dzwonka...
a co do ciekawych aplikacji to od siebie mogę polecić :)
1. Tap Tap Revenge - gierka bazująca na pomyśle z Guitar Hero, w sumie spora baza utworów do pobrania za free.
2. MazeFinger - ciekawa gierka, suwając palcem po ekranie przeprowadzasz punkt przez labirynt, czas ucieka i pojawiają się przeszkadzajki. Brzmi banalnie, ale mimo to wciąga.
3. Live Poker - bardzo sympatyczna gierka online, tytuł swoje mówi :)
4. Word Warp - podane są litery, musisz z nich ułożyć określoną liczbę słów, ostatnio w aktualizacji dodano słownik więc można sprawdzić znaczenie każdego słowa.
5. Topple - udziwniony tetris, trzeba ułożyć wieżyczkę z klocków na określoną wysokość, wcale nie takie proste.
6. iHandy Level - poziomica
7. Ear Test - test na słuch
8. Darts - wciągająca gra w rzutki
9. Audi A4 - bardzo prosta i nieciekawa graficznie ale w sumie całkiem grywalna gierka.
Z najfajniejszych aplikacji to w sumie wszystko, jest tego sporo w Applestore...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2009 o 23:52, jackass napisał:

Jest jakaś aplikacja z iTunes ,umożliwiająca przeobrażenie mp3 w sygnał dzwonka połączenia
?

iRinger. Ale to nie iTunes tylko google.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Może mi ktoś wytłumaczyć czym jest Cydia i Installer ? Zrobiłem Jailbreaka i weszło mi to na pulpit ,ale nie wiem jak z tego korzystać .Czy można instalować nowe aplikacje z pokładu PC a nie tylko z Installera ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2009 o 13:00, jackass napisał:

Może mi ktoś wytłumaczyć czym jest Cydia i Installer ? Zrobiłem Jailbreaka i weszło mi
to na pulpit ,ale nie wiem jak z tego korzystać.

Są to programy które pozwalają instalować aplikacje które nie zostałyby dopuszczone do appstore.
Znajdziesz tu np aplikacje do motywów, tworzenia folderów na pulpicie, wyłączenia sieci edge i inne.
Aby zwiększyć ilość dostępnych aplikacji musisz dodawać repozytoria (linki). Najlepiej zainstaluj na początku Community Sources, doda to najpopularniejsze źródła.
I daj se spokój z installerem, cydia jest znacznie popularniejsza.

Dnia 14.02.2009 o 13:00, jackass napisał:

Czy można instalować nowe aplikacje
z pokładu PC a nie tylko z Installera ?

Teoretycznie można jednak jest z tym tyle roboty że BARDZO odradzam.

I jeszcze programy które mogę polecić
1. Boss Prefs - pozwala włączać i wyłączać takie rzeczy jak edge, 3G, konta pocztowe, wi-fi. Zawiera też aplikację do ukrywania ikonek
2. Winter Board - motywy dla iPhona (kilkaset można pobrać z cydii). Pozycja absolutnie obowiązkowa.
3. Categories - tworzenie folderów i wkładanie do nich ikonek
4. mxTube - ściąganie filmików z YouTube na telefon
5. biteSMS lub mySMS - pozwala na pisanie smsów w poziomie
6. Clippy - kopiuj/wklej

Polecam też pobrać WeDict z appstore i zainstalować sobie słowniki z cydii (sam mam pol-en-pol i pol-es-pol)

Jeśli masz jeszcze jakieś pytania to śmiało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2009 o 13:50, krl.krl napisał:

Polecam też pobrać WeDict z appstore i zainstalować sobie słowniki z cydii (sam mam pol-en-pol
i pol-es-pol)

Wielkie dzięki .Widzę tylko ,że WeDict Pro kosztuje jakieś 5 euro .Nie ma czegoś bezpłatnego ,żeby miał słowniki działające offline ?

Dnia 14.02.2009 o 13:50, krl.krl napisał:

Jeśli masz jeszcze jakieś pytania to śmiało

Chciałbym móc ustawić sobie własny dzwonek .Dokładnie chcę motyw z serialu Californication ,ale w bibliotece Cydii nie widzę go ,czyli musze pobrać w mp3 .Czy mogę potem to ustawić jako dzwonek połączenia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z własnym dzwonkiem sobie poradziłem ,dzięki programikowi iRinger .Nie wiem tylko jak ze słownikiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No fakt, został tylko WeDict Pro. Kiedyś była jeszcze podstawowa darmowa wersja. Może to jakaś pomyłka. Na twoim miejscu bym co jakiś czas sprawdzał czy się z powrotem darmowa wersja nie pojawiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko: czy ten cały Jailbreak jest legalny? Jak go zrobić? Co polecacie zainstalować na iPhone''a? Może przydało by się zrobić FAQ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2009 o 17:26, zajacisko napisał:

Mam pytanko: czy ten cały Jailbreak jest legalny?

Tak samo jak każda modyfikacja softu - nie

Dnia 14.02.2009 o 17:26, zajacisko napisał:

Jak go zrobić?

Programem WinPWN bądź QuickPWN (nie pamiętam nazwy)

Dnia 14.02.2009 o 17:26, zajacisko napisał:

Co polecacie zainstalować na iPhone''a?

dużo tego...

Dnia 14.02.2009 o 17:26, zajacisko napisał:

Może przydało by się zrobić FAQ?

Przydało by się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2009 o 17:55, zajacisko napisał:

Drogi ten Apple Store? W jaki sposób jest się płaci?

Są aplikacje darmowe i płatne. Płaci się kartą kredytową bądź gift cardami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować