Zaloguj się, aby obserwować  
wikweb

Ile macie lat?

1933 postów w tym temacie

Dnia 24.02.2007 o 09:41, Lisun napisał:

A ja za rok ide do gimnazjum,i z tego co wiem,w tym,do którego chcę pójść,nie ma fali.


Ja też słyszałem że nie ma falii. Ja ma sie dobrze bo znam większość 3 klasistów, ale inni mają *********. A fala jest praktycznie w każdym gimnazjum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2007 o 16:09, Pawlo100 napisał:

Ja myśle że na gram.pl większość to 10-20 latków :D


Prawda... a ja pójdę dalej i powiem że najwięcej jest ludzi z mojego rocznika - 1991 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 16 lat co tam :D Większość uzytkowników ma tyle co nie :)Tak pozatym to wiek sie nieliczy jesli chodzi o tutaj kumplowanie sie na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2007 o 09:49, Phelela napisał:

Ja mam 16 lat co tam :D Większość uzytkowników ma tyle co nie :)Tak pozatym to wiek sie nieliczy
jesli chodzi o tutaj kumplowanie sie na forum


Zgadzam sie z tobą. To niepotrzebny temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2007 o 19:39, PREDATOR X napisał:

ja mam 14 i chodze do 1 gim ********!!!!!!*********!***********RWA gorzej byc nie moze

Taa będzie gorzej jak pójdziesz do szkoły średniej, a potem na studia. Gimnazjum to pestka, nawet nie trzeba się uczyć i ogolnie to moim zdaniem przedłużenie podstawówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 18 lat a we wrześniu stuknie 19 :) . Jeszcze kilka miechów i koniec z liceum na zawsze. Tylko zeby sie na studia dostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja się mogę pochwalić wesołymi urodzinami 1-szego kwietnia. A lat mam tyle ile mam, uważam, że nie wiek jest ważny, ale poziom postów. No dobra, mam 13.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w sierpniu skończę 19 latek. Dla wielu będzie to dziwne, ale już się zaręczyłem i to z miłości i nie wpadłem. Nawet trzeźwy byłem jak się oświadczałem przy jej rodzicach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2007 o 17:10, FalcoWarrior napisał:

13 kwietnia bydzie 13 latek :)) wesoło
ale do gimnazjum pójść za fajnie nie będzie


Gimnazjum nie jest takie żle (nauki prawoe tyle co w podstawówce)
Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

15.

Co do gimnazjum: pierwsza klasa to pełny luz, cały rok to powtarzanie zakresu 6 klasy - można sobie wyrobić pasek bez specjalnego wysiłku.

Teraz jestem w drugiej klasie i powiem jedno: przy życiu trzyma mnie tylko nadzieja, że za 2 miesiące będę miał nowego super wypasistego kompa :)

W 3 klasie będzie myślę spoko, dresy się "wyprowadzą" (w sumie nic nie robią, ale ta ich bujana mnie dobija. Niedługo im dyski wypadną...) i będzie luzik spowrotem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zyzio Ziom-wg mnie to właśnie 1i2 klasa największy luzik:).W 3 dodatkowo trza sie pouczyć na egzaminy a i nauczyciele robią sie jacyś tacy bardziej złośliwi :).(czyt. wiecej sprawdzianow i kartkówek).Ehhhhh ale jeszcze przeżyć musze z 3 miesiące i potem znowu luzik w 1 kl. technikum :P .PS: mnie tez trzyma przy życiu nadzieja na new kompa :P


A wracając do tematu-rocznik 1991 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi wczoraj "piętnastka" strzeliła :D
Rocznik 1-9-9-2 (jakby ktoś nie mógł doliczyć) :D
Starzeje się..oj starzeje się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować