Zaloguj się, aby obserwować  
Andrij

Prince od Persia: The Sands of Time

679 postów w tym temacie

Niestety ale do tej serii nie ma nieoficjalnych spolszczeń. Ja T2T ukończyłem po angielsku (czekać mi się nie chciało na polską premiere to kupiłem za granicą), a WW mimo iż miałem polską edycje premierową to spolszczenie instalowałem dopiero za 2 grą (bałęm się że jest ot dubling)P.S. Czy mod może zmienić nazwe tematu z Prince od Persia na właściwą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na początek napisałem w złym temacie, więc poprawiam się...

Mam problem. Dochodzę do momentu, w którym jest bitwa z tatuśkiem i trzema innymi wojownikami, a Fara stoi i szyje w nich z łuku. Problem polega na tym, że rozwalam strażników, ale ich ciągle przybywa! Tatulek blokuje wszystkie moje ataki, nie mogę go spowolnić, a wrogów jest chwilami za dużo. Co robić? Jak pozbyć się tatuśka? Co zrobić, żeby wrogów nie przybywało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2007 o 21:17, JayC napisał:

Problem polega na tym, że rozwalam strażników, ale ich ciągle przybywa! Tatulek blokuje wszystkie moje ataki, nie > mogę go spowolnić, a wrogów jest chwilami za dużo. Co robić? Jak pozbyć się tatuśka? Co zrobić, żeby wrogów >nie przybywało?


Z tego co pamiętam, to wrogowie pojawiają się po kilka razy, przynajmniej ja tak miałem podczas gry. Denerwujące strasznie. A ojca najprościej pokonać [spacja] + [lpm] - przeskok nad nim i cios. Tego nie blokuje. :) Ogólnie ten cios jest chyba najlepszy w grze. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2007 o 21:21, Adham napisał:

Z tego co pamiętam, to wrogowie pojawiają się po kilka razy, przynajmniej ja tak miałem podczas
gry. Denerwujące strasznie. A ojca najprościej pokonać [spacja] + [lpm] - przeskok nad nim
i cios. Tego nie blokuje. :) Ogólnie ten cios jest chyba najlepszy w grze. :P


To znaczy, że wystarczy przeżyć kilka takich "fal"? Będzie ciężko. A Tatusiek albo mi się wydaje, albo tak jest naprawdę: nawet cios z przeskoku mi blokował! No ale nic: parę godzin nad tym momentem i przejdziemy :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeciwników zabijaj aż w końcu przestaną przychodzić. Też miałem z tym problem, okazało się, że trzeba wytrwale i dzielnie z nimi walczyć, aż przestaną się pojawiać (dużo tego było, ale w gruncie rzeczy po pokonaniu ich wszystkich wydaje się, że nie było aż tak trudno)... Mi udało się ich wszystkich pokonać mając tylko skrawek życia :).
Jeśli chodzi o Ojca... Mam na niego bardzo prosty sposób. Przeskakiwać go i uderzać w powietrzu, trzy/cztery celne ciosy i koleś leży - krótka scenka... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nieźle. Ja też wybijam ich dzielnie, też z paska zdrowia zostaje mi skrawek i wtedy nadchodzi moment, gdzy przeciwników jest trzech, ja leżę na ziemi, a oni nade mną stoją i na przemian mnie tłuką. Tu już nie ma wyjścia, po prostu trzeba zginąć i powtórzyć sekwencję. No ale dzięki, uspokoiliście mnie, bo już myślałem, że te potwory będą pojawiać się w nieskończoność, a na tatuśka trzeba było wykorzystać jakiś specjalny ruch. No, to dzięki ogólnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2007 o 21:30, JayC napisał:

No nieźle. Ja też wybijam ich dzielnie, też z paska zdrowia zostaje mi skrawek i wtedy nadchodzi
moment, gdzy przeciwników jest trzech, ja leżę na ziemi, a oni nade mną stoją i na przemian
mnie tłuką. Tu już nie ma wyjścia, po prostu trzeba zginąć i powtórzyć sekwencję. No ale dzięki,
uspokoiliście mnie, bo już myślałem, że te potwory będą pojawiać się w nieskończoność, a na
tatuśka trzeba było wykorzystać jakiś specjalny ruch. No, to dzięki ogólnie.

Na końcu sali jest niewielki basenik?? w nim możesz podreperować zdrowie. A jak leżysz na ziemi to najlepiej zwolnić czas i wtedy masz dużą szanse żę uda ci się uniknąć ciosów.(miałem taką sytuacje na tym zwodzonym moście leże na ziemi i atakuje mnie 5 powtorów po koleji każdy, wtedy udało mi się zrobić matrixa unikając ciosów)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2007 o 21:30, JayC napisał:

No nieźle. Ja też wybijam ich dzielnie, też z paska zdrowia zostaje mi skrawek i wtedy nadchodzi
moment, gdzy przeciwników jest trzech, ja leżę na ziemi, a oni nade mną stoją i na przemian
mnie tłuką. Tu już nie ma wyjścia, po prostu trzeba zginąć i powtórzyć sekwencję. No ale dzięki,
uspokoiliście mnie, bo już myślałem, że te potwory będą pojawiać się w nieskończoność, a na
tatuśka trzeba było wykorzystać jakiś specjalny ruch. No, to dzięki ogólnie.


no i z tego co pamietam, a tez jest wazne to ojca nie pokonasz jesli nie zabijesz tych pomocnikow jego... dopiero po zabiciu ich ojciec jest podatny na ciosy - nie jestem pewien ale chyba tak bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2007 o 21:17, Mroczny Elf99 napisał:

Na czym polega w prince of persia atak freeze i mega freeze?? i jak sie go wykonuje?

Przytrzymujesz prawy przycisk myszki podczas blokowania i wtedy można powiedzieć cały czas się zatrzymuje a przeciwnicy idą do piachu po 1,2 ciosach. Na tym filmiku jest zaprezętowane jak ten atak wygląda http://youtube.com/watch?v=VTaFTC5IME4. (gdzieś koło środka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2007 o 21:51, Warrior Within napisał:

> Na czym polega w prince of persia atak freeze i mega freeze?? i jak sie go wykonuje?
Przytrzymujesz prawy przycisk myszki podczas blokowania i wtedy można powiedzieć cały czas
się zatrzymuje a przeciwnicy idą do piachu po 1,2 ciosach. Na tym filmiku jest zaprezętowane
jak ten atak wygląda http://youtube.com/watch?v=VTaFTC5IME4. (gdzieś koło środka)


ok dzięki ,miałem problem z jednym momentem w grze i przeczytałem gdzieś w necie o tych ciosach jednak nie było sprecyzowane jak je stosować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2007 o 21:51, Warrior Within napisał:

> Na czym polega w prince of persia atak freeze i mega freeze?? i jak sie go wykonuje?
Przytrzymujesz prawy przycisk myszki podczas blokowania i wtedy można powiedzieć cały czas
się zatrzymuje a przeciwnicy idą do piachu po 1,2 ciosach. Na tym filmiku jest zaprezętowane
jak ten atak wygląda http://youtube.com/watch?v=VTaFTC5IME4. (gdzieś koło środka)


witam możesz mi powiedzieć dalczego nieraz podczas walki gdy podchodzę do studni lub fontanny mogę się napić wody i podleczyć a nieraz jest to zupełnie nie mozliowe po prostu nie mogę wykonać tej czynności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2007 o 16:01, Skrytobójca napisał:

Jak pokonać ojca w sali audiencyjnej ? Próbowałem wszelkimi sposobami a on ciągle blokuje i
nie daje

Kilka postów wyżej pisałem o tym JayC''emu... Wystarczy przeskakiwać go i uderzać w powietrzu, trzy/cztery celne ciosy i koleś leży - w taki sposób ja go pokonałem, podobno jest jeszcze jeden sposób, ale ten wydaje mi się najprostszy. ;) Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2007 o 16:01, Skrytobójca napisał:

Jak pokonać ojca w sali audiencyjnej ? Próbowałem wszelkimi sposobami a on ciągle blokuje i
nie daje


Ataki z powietrza+ trochę cierpliwości. U mnie był strasznie wytrzymały, chyba po 9 trafieniu dopiero padł. Aha najpierw załatw jego obstawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem Sharamana da się też wykończyć nabijając go na sztylet podczas walki, ale mi się to udało tylko raz i to przypadkiem. Lepiej i łatwiej go położyć tak jak piszą poprzednicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo jak masz pełne życie to nie musisz się leczyć i marnować drogocenną wodę. xD Twórcy chcieli uniknąć chyba telefonów z zapytaniem: a ten mój Prince pije i pije, aż nie chce przestać. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie godny następca klasyków, zwłaszcza po paskudnej 3D :/ Oprawa graficzna, dynamika oraz muzyka dały się we znaki niejednemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2007 o 23:46, Black Dog napisał:

Bo jak masz pełne życie to nie musisz się leczyć i marnować drogocenną wodę. xD Twórcy chcieli
uniknąć chyba telefonów z zapytaniem: a ten mój Prince pije i pije, aż nie chce przestać. xD


ale przeciez ja mam na mysli momenty podczas w walce w których mój bohater ma końcówke zdrowia (chyba nikt sie nie leczy będąc całkowicie zdrowym:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować