Zaloguj się, aby obserwować  
Avalon67

Liga Mistrzów i jej zwycięzca

1739 postów w tym temacie

Dnia 26.04.2007 o 15:23, Dickk0 napisał:

Ale to nie wiadomo że ManU wyeliminuje milan bo ManU stracił 2 bramki u siebie i w tym wlaśnie
jest problem??



No, problem mały jest, ale wystarczy remis, lub zwycięstwo. A ManU to tego zdolne jest :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I znowu trafiłem :) Chelsea wygrało u siebie z LP <jupi> Teraz w drugim meczu będzie 0-0 i Chelsea awansuje,natomiast w drugiej parze Milan wygra u siebie i będzie finał Chelsea - Milan :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2007 o 16:17, boduczek napisał:

I znowu trafiłem :) Chelsea wygrało u siebie z LP <jupi> Teraz w drugim meczu będzie
0-0 i Chelsea awansuje,natomiast w drugiej parze Milan wygra u siebie i będzie finał Chelsea
- Milan :)

Zgadzam się z tobą też chciałbym taki finał. Chociaż z Milanem to nigdy nie wiadomo. MU może jednak wygrać z Milanem. A jeszcze będzie tak że w finale zagra Liverpool z Milanem. I w takim wypadku tym razem postawił bym na Milan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2007 o 16:17, boduczek napisał:

I znowu trafiłem :) Chelsea wygrało u siebie z LP <jupi> Teraz w drugim meczu będzie
0-0 i Chelsea awansuje,natomiast w drugiej parze Milan wygra u siebie i będzie finał Chelsea
- Milan :)


No nie wiem czy będzie 0:0. Liverpool przegrał bo był bardzo nieskuteczny w drugiej połowie, kiedy Chelsea niewiele pokazała. Jeżeli Liverpool poprawi atak to Chelsea będzie miała problem.
Co do pojedynku Milan -MU jest podobnie. Jako fan MU wiadomo komu kibicuję. Ale żeby wejść do finału trzeba zagrać fantastyczny mecz i przynajmniej go zremisować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.04.2007 o 19:50, fifak64 napisał:

Zgadzam się z tobą też chciałbym taki finał. Chociaż z Milanem to nigdy nie wiadomo. MU może
jednak wygrać z Milanem. A jeszcze będzie tak że w finale zagra Liverpool z Milanem. I w takim
wypadku tym razem postawił bym na Milan.

I bardzo dobrze,ale dlaczego nie wierzysz w Milan? Przecież na wyjeździe przegrali tylko 3-2 (a mogli 2-2 zremisować) a rewanż jest u nich i mają więcej atutów (własną publicznośc i stadion) więc wierzę w to że to Milan będzie górą w tej parze. Natomiast w drugiej grupie (są to dwa zespoły angielskie kóre się doskonale znają) strzelić gola będzie bardzo trudno i głupi błąd może przesądzić o wyniku, ale wydaje mi się że będzie remis (czyt. 0 -0 )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.04.2007 o 19:56, Necromancer napisał:

No nie wiem czy będzie 0:0. Liverpool przegrał bo był bardzo nieskuteczny w drugiej połowie,
kiedy Chelsea niewiele pokazała. Jeżeli Liverpool poprawi atak to Chelsea będzie miała problem.
Co do pojedynku Milan -MU jest podobnie. Jako fan MU wiadomo komu kibicuję. Ale żeby wejść
do finału trzeba zagrać fantastyczny mecz i przynajmniej go zremisować.

Tak naprawdę nik tego nie wie. Są to tylko nasze domysły... . Chelsea pokazała i to nawet dużo tylko byli bardzo nieskuteczni tak samo Liverpool, jako fan kibicujesz MU ale moim zdaniem powinien wygrac lepszy,nawet jeśli nie były by to te zespoły na które liczyłem to cóż będę trochę zawiedziny,ale widocznie ten sezon nie należał do nich ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2007 o 13:48, boduczek napisał:


> Zgadzam się z tobą też chciałbym taki finał. Chociaż z Milanem to nigdy nie wiadomo. MU
może
> jednak wygrać z Milanem. A jeszcze będzie tak że w finale zagra Liverpool z Milanem.
I w takim
> wypadku tym razem postawił bym na Milan.
I bardzo dobrze,ale dlaczego nie wierzysz w Milan? Przecież na wyjeździe przegrali tylko 3-2
(a mogli 2-2 zremisować) a rewanż jest u nich i mają więcej atutów (własną publicznośc i stadion)
więc wierzę w to że to Milan będzie górą w tej parze. Natomiast w drugiej grupie (są to dwa
zespoły angielskie kóre się doskonale znają) strzelić gola będzie bardzo trudno i głupi błąd
może przesądzić o wyniku, ale wydaje mi się że będzie remis (czyt. 0 -0 )

Dlaczego uważasz że nie wierze w Milan przecież dałem taką możliwość że bedzie grał w finale i nawet postawił bym że wygra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2007 o 19:19, Game Over napisał:

Tez chciałbym żeby Milan grał w finale wtedy Chelsea może go pokonać!



A z ManU może być problem ;).

Spójrzcie na to:

Liga Angielska - ManU lub Chelsea.
Puchar Anglii - ManU lub Chelsea.
Liga Mistrzów - bardzo możliwe że także ManU lub Chelsea.

Ah, rywalizują ze sobą jak mogą. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lige mistrzów wygra Milan nie ma co mówic.Jest w doprej dyspozycji przegrana na Old traford to tylko przedsmak przed tym co sie stanie na San siro.Dziwicie sie pewnieczemu pisze ze przegrana świadczy o zwyciestwie.Otóż wynik sprzyja Milanowi świetny holownik Kaka i napastnik jak Pipo i Gilardiono oraz powracający do formy Ronaldo rozgromią Czerwone diabły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2007 o 19:19, Game Over napisał:

Tez chciałbym żeby Milan grał w finale wtedy Chelsea może go pokonać!

wez nie żartuj Chelsa idzie na dno.Lampard do Barcy Robben do barcy
Najpierw musi przejść Live a potem pogadamy tak ze wez mnie nie rośmeiszaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2007 o 19:42, Gerswim CD-r napisał:

wez nie żartuj Chelsa idzie na dno.Lampard do Barcy Robben do barcy
Najpierw musi przejść Live a potem pogadamy tak ze wez mnie nie rośmeiszaj


Koleś, narazie to Ty tu wszystkich rozśmieszasz. Wątpie aby prawdą było przejście Lamparda i Robbena do barcy, wieć jeśli nie podasz jakiś konkretnych źródeł to nie wierzę...chyba że jestem zacofany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.04.2007 o 20:04, rafisport napisał:

Koleś, narazie to Ty tu wszystkich rozśmieszasz. Wątpie aby prawdą było przejście Lamparda
i Robbena do barcy, wieć jeśli nie podasz jakiś konkretnych źródeł to nie wierzę...chyba że
jestem zacofany...

Narazie to raczej nie jesteś zacofany, poniewaź ja równieź nie słyszałem o niczym takim z jakiegoś pewnego żródła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2007 o 20:04, rafisport napisał:

Koleś, narazie to Ty tu wszystkich rozśmieszasz.

Dokładnie! a już szczególnie z tym, że Chelsea idzie na dno... ja mu dam! Wrrr. obrażać mój klub..

>Wątpie aby prawdą było przejście Lamparda

Dnia 27.04.2007 o 20:04, rafisport napisał:

i Robbena do barcy, wieć jeśli nie podasz jakiś konkretnych źródeł to nie wierzę...chyba że
jestem zacofany...

Nie, nie jesteś zacofany! Ja też nic nie slyszałam i nie wierze w takie bzdury..Chelsea nie pójdzie na dno! Chelsea jest niezatapialna.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem od wielu lat kibicem Man.U i bardzo bym chciał,a by to właśnie oni wygrali!
Teraz mecz z Milanem będzie prawdziwą bitwą... jestem pewien, że jak Man.U przejdzie Milan to będzie Puchar!

Do boju Czerwone Diabły!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2007 o 20:48, demrenfaris napisał:

Po meczu z L''poolem nikt nie ma chyba watpliwosci! Chelsea LONDYN GOGOGOGOGO


Na początku napisze ci, że nie jestem kibicem, Liverpoolu i Chelsea... więc, aby nie było, że tak mówie bo kibicuje temu i temu... Ta opinia będzie poprostu z ust kolesia, który lubi oglądać, mecze i WIE CO TO ZNACZY REWANŻ NA WŁASNYM STADIONIE!

Otóż, co do Twoich słów w poście wyrzej... tak, mam pewne wątpliwości czy Chelsea przejdzie Liverpool... Zrozum, że wygranie u siebie pierwszego meczu jedną bramką, nie daje pewności, że owa drużyna spokojnie przejdzie (nawet trzymając się powiedzenia: "piłka jest jedna, a bramki są dwie"... wszystko się może zdarzyć, nawet jak ma się przewagę trzech, czterech bramek). Jedno bramkowa przewaga? To nic, jak się jedzie w rewanż do przeciwnika!
Moja ulubiona drużyna ma ten sam "problem" (Man.U). Po meczu z Milanem... mimo że wygrana jedna bramką, muszę się przygotować, na mecz walki... bo co ma do stracenia drużyna przeciwna? Myślisz, że w wypadku Chelsea, Liverpool będzie stał i się patrzył na piłkę? Ruszy, ruszy do przodu... że nie raz zatrzęsną Ci się portki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.04.2007 o 21:23, ImRo Nixon napisał:

Na początku napisze ci, że nie jestem kibicem, Liverpoolu i Chelsea... więc, aby nie było,
że tak mówie bo kibicuje temu i temu... Ta opinia będzie poprostu z ust kolesia, który lubi
oglądać, mecze i WIE CO TO ZNACZY REWANŻ NA WŁASNYM STADIONIE!

Otóż, co do Twoich słów w poście wyrzej... tak, mam pewne wątpliwości czy Chelsea przejdzie
Liverpool... Zrozum, że wygranie u siebie pierwszego meczu jedną bramką, nie daje pewności,
że owa drużyna spokojnie przejdzie (nawet trzymając się powiedzenia: "piłka jest jedna, a bramki
są dwie"... wszystko się może zdarzyć, nawet jak ma się przewagę trzech, czterech bramek).
Jedno bramkowa przewaga? To nic, jak się jedzie w rewanż do przeciwnika!
Moja ulubiona drużyna ma ten sam "problem" (Man.U). Po meczu z Milanem... mimo że wygrana jedna
bramką, muszę się przygotować, na mecz walki... bo co ma do stracenia drużyna przeciwna? Myślisz,
że w wypadku Chelsea, Liverpool będzie stał i się patrzył na piłkę? Ruszy, ruszy do przodu...
że nie raz zatrzęsną Ci się portki!

Wiem, wiem. Ale po prostu jestem pod wrazeniem gry (budowanie akcji- nie skutecznosc ;/) londynczykow. CHELSEA CHELSEA CHELSEA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>WIE CO TO ZNACZY REWANŻ NA WŁASNYM STADIONIE!
Każdy wie. Jednak to nie znaczy, że Chelsea od razu musi przegrać na Anfield

Dnia 27.04.2007 o 21:23, ImRo Nixon napisał:

Myślisz,
że w wypadku Chelsea, Liverpool będzie stał i się patrzył na piłkę? Ruszy, ruszy do przodu...
że nie raz zatrzęsną Ci się portki!

Nikt tak nie myśli. Ja osobiście, jestem za Chelsea, ale Liverpoolu nie lekceważe. NIe znaczy to jednak, że mam mówić, że Liverpool ma większe szanse na awans bo przegrał 0-1 na wyjeźdźie i rewanż ma u siebie. Nie po to jestem za Chelsea (PRZYWIĄZANIE DO KLUBU), żeby mówić, ze awansuje Liverpool...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować