Zaloguj się, aby obserwować  
Avalon67

Liga Mistrzów i jej zwycięzca

1739 postów w tym temacie

Dnia 27.04.2007 o 21:26, demrenfaris napisał:

Wiem, wiem. Ale po prostu jestem pod wrazeniem gry (budowanie akcji- nie skutecznosc ;/) londynczykow.
CHELSEA CHELSEA CHELSEA!!!


Jak można być zadowolonym z nieskuteczności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2007 o 21:41, Madia napisał:

Każdy wie. Jednak to nie znaczy, że Chelsea od razu musi przegrać na Anfield


>NIe znaczy

Dnia 27.04.2007 o 21:41, Madia napisał:

to jednak, że mam mówić, że Liverpool ma większe szanse na awans bo przegrał 0-1 na wyjeźdźie
i rewanż ma u siebie.


Tego nie wpowiedziałem... Napisałem tylko, aby demrenfaris nie był taki pewny awansu do finału... bo sam przyznaj... pewna jest tylko śmierć i podatki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.04.2007 o 21:53, rafisport napisał:

Jak można być zadowolonym z nieskuteczności?

ZADOWOLONY z BUDOWANIA AKCJI, napisalem ze nieskutecznosc jest ";/"... Zapraszam na kurs czytania ze zrozumieniem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2007 o 21:55, ImRo Nixon napisał:

Tego nie wpowiedziałem... Napisałem tylko, aby demrenfaris nie był taki pewny awansu
do finału... bo sam przyznaj... pewna jest tylko śmierć i podatki!

SAMA.. tak. w tym męskim temacie trafiają się kobiety xD w sumie mogłam źle zrozumieć Twoją wypowiedź więc wybacz.. ale wiesz jak to jest: każdy jest pewny awansu swojej ukochanej drużyny xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2007 o 21:57, demrenfaris napisał:


> Jak można być zadowolonym z nieskuteczności?
ZADOWOLONY z BUDOWANIA AKCJI, napisalem ze nieskutecznosc jest ";/"... Zapraszam na kurs czytania
ze zrozumieniem :P


Przeczytaj sobie jeszcze raz swoją wypowiedź i dojdź do wniosku czy jest zrozumiała dla normalnego człowieka. Jak nie to zapraszam na kurs pisania po POLSKU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i widzicie chłopaki. Teraz to by się Wam przydała gramatyka co? Jest to zupełnie zrozumiałe jeśli się napisze "nie skuteczność" czyli oddzielnie. Ale jeśli się to napisze razem "nieskuteczność" to jest zupełnie bez sensu,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2007 o 20:04, rafisport napisał:

> wez nie żartuj Chelsa idzie na dno.Lampard do Barcy Robben do barcy
> Najpierw musi przejść Live a potem pogadamy tak ze wez mnie nie rośmeiszaj

Koleś, narazie to Ty tu wszystkich rozśmieszasz. Wątpie aby prawdą było przejście Lamparda
i Robbena do barcy, wieć jeśli nie podasz jakiś konkretnych źródeł to nie wierzę...chyba że
jestem zacofany...

Sam tego chciałes.Robben ostatnio wypalił że na ławie to moze siedziec w Barsie.Jego ojciec jest zagożałym fanem Katalonczykpow codzień do syna dzwoni i prosi go o przeprowadzke.NA maundialu barca miała kupić Robena ale dopadła go kontuzja i zapał Barcy wygasł.Lampard ma dośc czekania na przedłuzający sie kontrakt.Jego żona jest Katalonka a on sam uwielbia ten zespoł więc z pzreprowadzką nie będzie kłopotów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2007 o 20:41, Madia napisał:

> Koleś, narazie to Ty tu wszystkich rozśmieszasz.
Dokładnie! a już szczególnie z tym, że Chelsea idzie na dno... ja mu dam! Wrrr. obrażać mój
klub..

>Wątpie aby prawdą było przejście Lamparda
> i Robbena do barcy, wieć jeśli nie podasz jakiś konkretnych źródeł to nie wierzę...chyba
że
> jestem zacofany...
Nie, nie jesteś zacofany! Ja też nic nie slyszałam i nie wierze w takie bzdury..Chelsea nie
pójdzie na dno! Chelsea jest niezatapialna.. ;)

Madia mój klub to Barca idąc do szkoły zawsze słysze pogłoski o tymże Barca to ......Każdy lubi inny zespoł jeśli Cię obraziłem to przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2007 o 20:41, Madia napisał:

> Koleś, narazie to Ty tu wszystkich rozśmieszasz.
Dokładnie! a już szczególnie z tym, że Chelsea idzie na dno... ja mu dam! Wrrr. obrażać mój
klub..

>Wątpie aby prawdą było przejście Lamparda
> i Robbena do barcy, wieć jeśli nie podasz jakiś konkretnych źródeł to nie wierzę...chyba
że
> jestem zacofany...
Nie, nie jesteś zacofany! Ja też nic nie slyszałam i nie wierze w takie bzdury..Chelsea nie
pójdzie na dno! Chelsea jest niezatapialna.. ;)

Madia mój klub to Barca idąc do szkoły zawsze słysze pogłoski o tymże Barca to ......Każdy lubi inny zespoł jeśli Cię obraziłem to przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 09:33, Gerswim CD-r napisał:

Madia mój klub to Barca idąc do szkoły zawsze słysze pogłoski o tymże Barca to ......Każdy
lubi inny zespoł jeśli Cię obraziłem to przepraszam

no tylko że gdyby barca nie wygrała wtedy z Arsenalem Ligi mistrzów to byś im nie kibicował dużo jest takich ludzi którzy polubili barce bo wygrała LM, mój klub to Ajax dawno nie wygrał ligi mistrzów i wogle nie za dobrze im w niej idzie, ale nie zmienie Ajaxu z powodu że jakiś inny klub wygrał lige mistrzów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.04.2007 o 22:37, rafisport napisał:

Przeczytaj sobie jeszcze raz swoją wypowiedź i dojdź do wniosku czy jest zrozumiała dla normalnego
człowieka. Jak nie to zapraszam na kurs pisania po POLSKU.

"Wiem, wiem. Ale po prostu jestem pod wrazeniem gry (budowanie akcji- nie skutecznosc ;/) londynczykow. CHELSEA CHELSEA CHELSEA!!!"
jestem pod wrazeniem gry i nawias, jak w matmie. Nie skutecznosc to nie znaczy nieskutecznosc. Zakup slownika czasem sie przydaje, wydaj choc raz kase na cos pozytecznego nie tylko na nowa Fifke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 09:45, Ari Zmc napisał:

> Madia mój klub to Barca idąc do szkoły zawsze słysze pogłoski o tymże Barca to ......Każdy

> lubi inny zespoł jeśli Cię obraziłem to przepraszam
no tylko że gdyby barca nie wygrała wtedy z Arsenalem Ligi mistrzów to byś im nie kibicował
dużo jest takich ludzi którzy polubili barce bo wygrała LM, mój klub to Ajax dawno nie wygrał
ligi mistrzów i wogle nie za dobrze im w niej idzie, ale nie zmienie Ajaxu z powodu że jakiś
inny klub wygrał lige mistrzów.

Ja barce lubiałem od 8 roku zycia,więc na jakiej podstawie twierzdisz że ja lubie Barcelone od tamtego pięknego momentu wez przestań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 09:55, Gerswim CD-r napisał:

Ja barce lubiałem od 8 roku zycia,więc na jakiej podstawie twierzdisz że ja lubie Barcelone
od tamtego pięknego momentu wez przestań

jesteś jedyny a ile masz lat 9 :D żart :P Wszystkich których znam to są tacy ktoś gra lepiej od ulubionej drużyny to zmieniają :/ tak właśnie było z Barcą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 10:00, Ari Zmc napisał:

> Ja barce lubiałem od 8 roku zycia,więc na jakiej podstawie twierzdisz że ja lubie Barcelone

> od tamtego pięknego momentu wez przestań
jesteś jedyny a ile masz lat 9 :D żart :P Wszystkich których znam to są tacy ktoś gra lepiej
od ulubionej drużyny to zmieniają :/ tak właśnie było z Barcą

To twoje społeczeństwo tak myśli ale niee ja uważaj jak dobierasz słowa wrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 10:02, Gerswim CD-r napisał:

> > Ja barce lubiałem od 8 roku zycia,więc na jakiej podstawie twierzdisz że ja lubie
Barcelone
>
> > od tamtego pięknego momentu wez przestań
> jesteś jedyny a ile masz lat 9 :D żart :P Wszystkich których znam to są tacy ktoś gra
lepiej
> od ulubionej drużyny to zmieniają :/ tak właśnie było z Barcą
To twoje społeczeństwo tak myśli ale niee ja uważaj jak dobierasz słowa wrrrrr

dobieram jak mi sie podoba :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 10:09, struksik napisał:

Ligę wygra Manchester i to jest więcej niż pewne.

Aż taki pewny jesteś? ja bym na Twoim miejscu uważała z takimi osoami. Widać, że jesteś zbyt pewny siebie i, nie życzę Ci źle, ale oby się to zemściło. Bo ja jestem za Chelsea, lecz mimo to nie piszę, że "Chelsea wygra i to pewne". Bycie za jakiś klubie polega na wierze w jego zwycięstwa, a nie puste przechwałki. Każdy z czterech półfinalistów ma szanse na zwycięstwo. RÓWNE, z niewielkim wskazaniem na ManU i Chelsea jako zwycięzców pierwszych spotkań. NIe znaczy to jednak, że wszyscy położą się przed ManU i dadzą się pokonać.

BTW: co do Barcy... ja im kibicuje od dwóch lat i nie mam zamiaru przestać bez względu na to czy wygrywają w LM czy nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też jestem za Manchesterem ale niestety trzeba będzie jeszcze bardzo uważać w meczu z Milanem. Do tego mecz na wyjeździe. No a w finale też przecież nie będzie łatwo (obojętne kto się tam znajdzie, obydwie drużyny nie należą do słabeuszy)/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 10:12, v0yag3r napisał:

Ja tam kibicuje Arsenalowi i tyle.

pozdrawiam
v0yag3r

Ale Arsenal juz dawno odpadł z ligi mistrzów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować