Zaloguj się, aby obserwować  
Avalon67

Liga Mistrzów i jej zwycięzca

1739 postów w tym temacie

Dnia 29.04.2007 o 03:12, Madia napisał:

Jeśli chodzi o tą parę półfinału to mamy odmienne zdanie ;) ja jestem za Chelsea. Bardziej
niż za Milanem, jednak też nie wyrażam swoich opinii w sposób "na 100%" ;) Wierzę w finał Chelsea
- Milan. W tym finale będę za Chelsea... ;)


Ble, Czelsi ;P Nie lubię ich, bo za taką kasę, jaka jest wpompowana w ten klub, to oni powinni zdobyć wszystkie możliwe trofea i to bez większego wysiłku. A tak? Mistrzostwa już praktycznie nie będą mieć, w LM ledwo się do tego półfinału dociągnęli i nie wiadomo jak dalej będzie...Pożyjemy zobaczymy ;) Kiedy rewanże? W tym tygodniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2007 o 10:14, qrczak90 napisał:

(...) w LM ledwo się do tego półfinału dociągnęli i nie wiadomo jak dalej będzie...

No niewiadomo, ale to że nie pokonywali swoich rywali w takim stylu jak ManU Romy nie powoduje, że są bez szans.. dla mnie to właśnie wręcz przeciwnie ;) jeszcze bardziej ich lubie. I liczę, że uda się zdobyć to najważniejsze trofeum ;)

>Pożyjemy

Dnia 29.04.2007 o 10:14, qrczak90 napisał:

zobaczymy ;) Kiedy rewanże? W tym tygodniu?

yyy.... nie wiem szczerze mówiąc.. ale wydaje mi się, że tak ;) trzeba to gdzieś sprawdzić
a jak nie w tym to na pewno w przyszłym xD xD xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.04.2007 o 23:55, qrczak90 napisał:

Niespodziankę?! Ludzie, popatrzcie sobie na statystyki Milanu u siebie, a dopiero potem
przyznawajcie ManU miejsce w finale xD Jak dla mnie to jest więcej niż oczywiste, że Milan
wygra - kwestia tylko, iloma bramkami.
Trochę trudniej może mieć Liverpool, rozsądek podpowiada, że będzie remis. Ale też w nich wierzę,
że odeślą hegemona do domu :P

Jasne ze Milan wygra? Jakos z bayernem u siebie zremisowal... ManU jest teraz lepsze, szkoda ze nie opykali ich 5-2 ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.04.2007 o 10:14, qrczak90 napisał:

Ble, Czelsi ;P Nie lubię ich, bo za taką kasę, jaka jest wpompowana w ten klub, to oni powinni
zdobyć wszystkie możliwe trofea i to bez większego wysiłku. A tak? Mistrzostwa już praktycznie
nie będą mieć, w LM ledwo się do tego półfinału dociągnęli i nie wiadomo jak dalej będzie...Pożyjemy
zobaczymy ;) Kiedy rewanże? W tym tygodniu?

Czyzby polska zawistnosc? ;/ Zazdroscisz kasy Chelsea? Jak ManU wydawal miliony, to samo real to sie podniecali. Dziwne. Wazne jak kto gra, nie krytykujmy tego ze ktos ma wiecej kasy... Kompleksy masz czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2007 o 12:26, demrenfaris napisał:

(...) Jak ManU wydawal miliony, to samo real
to sie podniecali. Dziwne. Wazne jak kto gra, nie krytykujmy tego ze ktos ma wiecej kasy...
Kompleksy masz czy co?

Dobrze powiedziane. Jak Real wydawał miliony na Figo, Zidana czy Becksa to nikt nie mówił, że są mistrzami bo mają tyle kasy. A na Chelsea jest taka nagonka, a ja powiem szczerze, że niewiele znałam nazwisk z tych co przyszłi do Chelsea... takich piłkarzy jak Joe Cole, Lampard nie kojarzyłam wcześniej. Teraz jak Real nie wygrywa to wielu kibiców odeszło od tego klubu. Ja nigdy nie byłam za Realem, ale taka sytuacja jest przykra... tak samo jak przykra jest nagonka na Chelsea... przynajmniej dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim obcinaj posty jak cytujesz, i odpowiadaj w jednym bo nieczytelnie jest ;]

Dnia 29.04.2007 o 12:23, demrenfaris napisał:

Jasne ze Milan wygra? Jakos z bayernem u siebie zremisowal... ManU jest teraz lepsze, szkoda
ze nie opykali ich 5-2 ;/


A oglądałeś którykolwiek z tych meczów? (pytanie retoryczne) To w takim razie nie pisz głupot.

Dnia 29.04.2007 o 12:23, demrenfaris napisał:

Czyzby polska zawistnosc? ;/ Zazdroscisz kasy Chelsea? Jak ManU wydawal miliony, to samo real to sie podniecali. Dziwne. Wazne jak kto gra, nie krytykujmy tego ze ktos ma wiecej kasy... Kompleksy masz czy co?


LOL! Tak, mam kompleksy. Zazdroszczę Abramowiczowi bycia jednym z najbogatszych ludzi na świecie. Bo kto o zdrowych zmysłach by nie zazdrościł? Ależ głupoty piszesz, człowieku......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2007 o 12:26, demrenfaris napisał:


> Ble, Czelsi ;P Nie lubię ich, bo za taką kasę, jaka jest wpompowana w ten klub, to oni
powinni
> zdobyć wszystkie możliwe trofea i to bez większego wysiłku. A tak? Mistrzostwa już praktycznie

> nie będą mieć, w LM ledwo się do tego półfinału dociągnęli i nie wiadomo jak dalej będzie...Pożyjemy

> zobaczymy ;) Kiedy rewanże? W tym tygodniu?
Czyzby polska zawistnosc? ;/ Zazdroscisz kasy Chelsea? Jak ManU wydawal miliony, to samo real
to sie podniecali. Dziwne. Wazne jak kto gra, nie krytykujmy tego ze ktos ma wiecej kasy...
Kompleksy masz czy co?

Chelsa nie ma już kasy zacznij od tego.Abramowicz zakrecil kurek z pięniędzmi dla Dari zukowej to dołujące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2007 o 07:06, Gerswim CD-r napisał:

> > Raif Sport ja mówie to do Aim Zic czy jak mu tam
> >
>
> I co to zmienia?
wiesz co on powiedział Obraził mnie i mój klub zostaw tą sprawe pomiedzy nami


Nie rozumiesz o co mi chodzi. Nie obchodzi mnie czy ktoś obraził Twój klub tylko mówię że w piłce nożnej nic nie jest pewne. Kumasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2007 o 15:01, rafisport napisał:

> > > Raif Sport ja mówie to do Aim Zic czy jak mu tam
> > >
> >
> > I co to zmienia?
> wiesz co on powiedział Obraził mnie i mój klub zostaw tą sprawe pomiedzy nami

Nie rozumiesz o co mi chodzi. Nie obchodzi mnie czy ktoś obraził Twój klub tylko mówię że w
piłce nożnej nic nie jest pewne. Kumasz?

Nie rozumiem twojej odpowiedzi ci się tyczy nie pewnosc od obrażanie mojego klubu.On powiedział że ja lubie klub od tąd jak wygrał lige mistrzów . A tymi tu mówisz o nie pewności temat zakończony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.04.2007 o 15:07, Gerswim CD-r napisał:

Nie rozumiem twojej odpowiedzi ci się tyczy nie pewnosc od obrażanie mojego klubu.On powiedział
że ja lubie klub od tąd jak wygrał lige mistrzów . A tymi tu mówisz o nie pewności temat zakończony


Jezu...napisałeś że jesteś pewny zwycięstwa Milanu na United. Zaczynasz kojarzyć? Nie? To Ci mówię że niczego nie można być pewnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2007 o 15:17, rafisport napisał:


> Nie rozumiem twojej odpowiedzi ci się tyczy nie pewnosc od obrażanie mojego klubu.On powiedział

> że ja lubie klub od tąd jak wygrał lige mistrzów . A tymi tu mówisz o nie pewności temat
zakończony

Jezu...napisałeś że jesteś pewny zwycięstwa Milanu na United. Zaczynasz kojarzyć? Nie? To Ci
mówię że niczego nie można być pewnym.


Dobra ale zdania niezmienie Milan wygra!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2007 o 15:17, rafisport napisał:

Jezu...napisałeś że jesteś pewny zwycięstwa Milanu na United. Zaczynasz kojarzyć? Nie? To Ci
mówię że niczego nie można być pewnym.

Mam takie samo podejście. WIERZĘ, że wygra Chelsea, ale nie noszę się z opiniami, że na pewno wszystkich rozjadą i wygrają. Po prostu nie wiem, czy wygrają. Chciałabym tego, nic ponad to ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie mówici Milan wygra, albo wygra Manchester, ale naprawdę wszysko się niedługo rozwiąże i to na boisku. A my możemy tylko i wyłącznie kibicować. Ja będę kibicowwał Manchesterowi. Do końca Ligi Mistrzów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2007 o 15:45, pretorianie napisał:

Tak sobie mówici Milan wygra, albo wygra Manchester, ale naprawdę wszysko się niedługo rozwiąże
i to na boisku. A my możemy tylko i wyłącznie kibicować. Ja będę kibicowwał Manchesterowi.
Do końca Ligi Mistrzów.

Heh zgadzam sie ale za Milanem bede cały czas bo ten klub pokazałó ze nawet kara UEFA nie powstrzyma ten zespoł od największych pucharów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.04.2007 o 18:11, Gerswim CD-r napisał:

Heh zgadzam sie ale za Milanem bede cały czas bo ten klub pokazałó ze nawet kara UEFA nie powstrzyma
ten zespoł od największych pucharów


Kara UEFA obowiązuje w lidze, a tam Milan nie osiągnął wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2007 o 19:25, Ecko09 napisał:

Ale już ma chyba 3 miejsce. A zaczynał z minusowymi pkt.

Ale mógłby być wyżej - na początku sezonu seryjnie tracił punkty ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2007 o 19:26, kolektor napisał:

> Ale już ma chyba 3 miejsce. A zaczynał z minusowymi pkt.
Ale mógłby być wyżej - na początku sezonu seryjnie tracił punkty ...


No ale i tak nie mozna zaprzeczac ze Inter zdominowal lige :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2007 o 19:27, Arkads napisał:

No ale i tak nie mozna zaprzeczac ze Inter zdominowal lige :).


Inter chyba podbudowało to przypadkowe zwycięstwo w Serie A sezon temu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować