Zaloguj się, aby obserwować  
Avalon67

Liga Mistrzów i jej zwycięzca

1739 postów w tym temacie

Ja zawsze byłem, jestem i będę za Manchesterem. Chelsea wg mnie leci tylko na kasę, chociaż odeszła na szczęście osoba, której najbardziej nienawidziłem - Jose Mourinho :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No. Manchester wygrał Premier League. Teraz jeszcze tylko niech się dobrze przygotują na 21. maja i będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Manchester jest w szczytowej formie wygrali ligę, mogą nas mile zaskoczyć podczas finału. Lecz Chelsea jest równie dobrym zespołem udowodnili to w meczu półfinałowym, ja myślę, iż wygra Chelsea. Mecz po mimo tego będzie bardzo ciekawi myślę, że londyńczycy będą chcieli pokazać Man. U., że po mimo przegranej w lidze są jednak lepszym klubem. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Manchester wygral ligę angielską :( :( (płacz i załamanie) ale za to Chelsea odegra się w Lidze mistrzów i dokopie Manu stawiam wynik 3-1 dla Chelsea ( Nagły przypływ energii, siły i wiary)


KOCHAM TEN KLUB PONAD CAŁE SWOJE ŻYCIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Chelsea sie tak nie podda ponieważ tyle razy sie nie udawało jej to mogą sie pokusić o zwycięstwo nad Manchesterem Chelsea gra bardzo ładnie widać że może nie jest w najwyższej formie ale jest dobrze ! A Manchester też nie widać żeby coś miał podarować Chelsea więc myślę że Manchester United pokaże swoją mocną stronę tak jak i Chelsea ponieważ to w końcu finał Ligi Mistrzów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chelsea grać nie umie w piłkę. Oczywiście MANU wygra. Nie ukrywam, że jestem za nimi. Po prostu pseudo-gwiazdki w smerfach nie przypadły mi do gustu. Tak w ogóle oni słabi są, a Czerwone Diabły rządzą i pokażą na co naprawdę ich stać. Skopią Chelsea!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2008 o 21:36, Shadowser napisał:

Chelsea grać nie umie w piłkę. Oczywiście MANU wygra. Nie ukrywam, że jestem za nimi.
Po prostu pseudo-gwiazdki w smerfach nie przypadły mi do gustu. Tak w ogóle oni słabi
są, a Czerwone Diabły rządzą i pokażą na co naprawdę ich stać. Skopią Chelsea!


No nie wiem nie mówię że Chelsea wygra ale nie mówię też że nie przegra po jej ostatnich mecz naprawdę sie stara i myślę że walka z jej strony będzie zacięta !
Manchester United Też go bardzo lubię i myślę że też będzie walczył i to że może Chelsea wygra to tak na prawdę będe kibicował Manchesterowi ! :P trochę dziwnie to wygląda ale jestem i za tą drużyną i za tą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/..ciach.../

Ech, może i Chelsea się stara i gra ostatnio (o dziwo!) porządny football, ale to MANU było ikoną piłki nożnej przez jakiś czas i to MANU wygra te Ligę Mistrzów, bo to przecież oni są silniejsi fizycznie, mentalnie zresztą też. Moim zdaniem zmiotą Chelsea, tak że im się ode chcę grać w LM! ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No okej ale jeśli uważasz że Chelsea przegra z wielką stratą to co Chelsea robi w Lidze mistrzów gdyby porządnie nie grali to by sie nie dostali do ligi mistrzów a nie mówiąc już o finale tak więc może przegrają tak jak mówisz ale na pewno nie da sobie od tak odebrać zwycięstwa :)
Manchester United owszem ostatnio sobie pogrywał raz lepiej raz gorzej i ma na pewno dużo większą przewagę fizyczną nad Chelsea ale to nie znaczy że wygra :) po prostu musimy jeszcze poczekać i sie dowiemy :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za Manchesterem całym sercem, dość długo im kibicuje. Sam nie lubiłem w Chelsea Jose Mourinho, strasznie wkurzały mnie jego niektóre zachowania i ruchy, nie wiem czemu...

Spójrzmy jednak na to realistycznie. Man. Utd. ledwo wygrał Premier League, ale wygrał. Chelsea właściwie wygrała z Liverpoolem dzięki zawodnikowi o nazwisku Riise, a Manchester ledwo z Barcą 1:0 po golu Scholesa. Mimo wszystko wierzę w Manchester i ich zwycięstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to będę oglądał u kolegi, który kibicuje Manchesterowi (ja Chelsea), zrobię mu zdjęcie jak się będzie wkurzał hehehe. Oczywiście wam to zdjęcie pokażę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2008 o 17:02, Head Master napisał:

Ja to będę oglądał u kolegi, który kibicuje Manchesterowi (ja Chelsea), zrobię mu zdjęcie
jak się będzie wkurzał hehehe. Oczywiście wam to zdjęcie pokażę.


Hehe;] Dwóch moich kumpli jest za Chelsea, ja za ManUtd. Zrobię zdjęcie i zobaczysz poległych fanów chelsea;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2008 o 17:02, Head Master napisał:

Ja to będę oglądał u kolegi, który kibicuje Manchesterowi (ja Chelsea), zrobię mu zdjęcie
jak się będzie wkurzał hehehe. Oczywiście wam to zdjęcie pokażę.


Ja nie chce widzieć zdjęcia jak on sie wkurza, ja chce widzieć zdjęcia jak on płacze ;). No nic, dzisiaj będzie wielki mecz, mam nadzieje przynajmniej, i oby niebiesko się nam zrobiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię Chelsea, nienawidzę ManUtd. Mam nadzieję, że Chelsea wygra. Obstawiam wynik 1:1, a w karnych 4:3 dla The Blues.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2008 o 17:48, Verd1ct napisał:

Nie lubię Chelsea, nienawidzę ManUtd. Mam nadzieję, że Chelsea wygra. Obstawiam wynik
1:1, a w karnych 4:3 dla The Blues.

Ja obstawiam na 2:1 dla Chelsea. Finał w Moskwie coraz bliżej :] już 25.05.2008 (dla tych co nie wiedzą). Jeszcze jedno, ten mecz będę oglądał na urodzinach kolegi (jest bezstronny i się nie zna), ale mam nadzieję, że będzie kibicował Chelsea i oni zrobia mu prezent od siebie w postaci wygranej LM (z takiego prezentu raczej nie będzie się cieszył).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2008 o 19:01, Head Master napisał:

Ja obstawiam na 2:1 dla Chelsea. Finał w Moskwie coraz bliżej :] już 25.05.2008 (dla


WTF? >.<
Przecież finał jest dzisiaj....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Manchester to dla mnie faworyt i zwycięzca LM. Chelsea to zbieranina pseudograczy-gwiazdeczek. 2:0 dla Czerwonych Diabłów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2008 o 17:48, Verd1ct napisał:

Nie lubię Chelsea, nienawidzę ManUtd. Mam nadzieję, że Chelsea wygra. Obstawiam wynik
1:1, a w karnych 4:3 dla The Blues.


Obstawiam że Chelsea wygra w karnych:)Tak by było nawet sprawiedliwie bo przecież ManU wygrało już Premiership....a Chelsea została z pustymi rękoma.Pozzdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2008 o 19:17, Mistic napisał:

> Ja obstawiam na 2:1 dla Chelsea. Finał w Moskwie coraz bliżej :] już 25.05.2008
(dla

WTF? >.<
Przecież finał jest dzisiaj....

O **** rzeczywiście. Wszystko przez ten du*** kalendarz z bravosport to on mnie zmylił. W nim jest napisane że finał jest w niedzielę 25.05! Tak to jest jak sie nikomu nic nie chce robić nawet nikt tego nie sprawdził! Pewnie teraz miliony ludzi nie oberzą finału bo będą myślały że jest w niedzielę!!! Tak to jest jak sie kupuje bravo sport w tesco...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować