Zaloguj się, aby obserwować  
Avalon67

Liga Mistrzów i jej zwycięzca

1739 postów w tym temacie

Dnia 23.05.2007 o 23:25, ThoruS napisał:

nie ludzie, ale sezonowcy. Pozdrawiam wsyztskich PRAWIDZIWYCH kibicow!

Glory Glory ManUtd


Przepraszam bardzo kolegę, ale to kubicowanie było tylko na ten finał. Obstawiałem Milan, wygrali i dlatego jestem Happy. To tak gwoli wyjaśnienia.

Jest tylko jedna Wisła! Wisła Kraków!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie widowisko zaczęło się za późno, bo jakieś 5 min przed końcem jak Liverpool strzelił bramkę na 1:2. Jakby ten mecz potrwał jeszcze jakieś 10 min to nie wiadomo czy nie było by dogrywki... jednak Milan wygrał zasłużenie, bo dwa lata temu to on grał ładniejszą piłkę i to on powinienien wygrać, jednak stało się innaczej. Dzisiaj natomiast to Liverpool pokazał genialną taktykę, a jednak Milan był górą.
To tylko pokazuje jak nieprzewidywalnym sportem jest piłka nożna, a jednocześnie jak pięknym... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Milan wygrał, forum się cieszy :P
Jak podczas meczów z BM(a nawet wcześniej) pisałem, że Milan wygra wszyscy lub prawie wszyscy pisali mi, że Milan nie ma szans. I co? Milan wygrał LM i jestem szczęśliwy!!!!

Pozdrawiam

Smok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tjaaa... nie da się ukryć, że wczorajszy finał był całkiem ciekawym widowiskiem - miła odmiana od dziwacznego fatum, które powoduje, że wszystkie przeze mnie oglądane mecze są nudne jak flaki bez oleju i bezbramkowe (tak, oglądałem finał mistrzostw świata)... Ale mniejsza z tym. Piłką nożną interesuję się jedynie na tyle, by pograć z kumplami na boisku, a z meczów oglądam tylko finały - takie jak wczorajszy.
W pierwszej połowie dało się zauważyć pewną przewagę Liverpoolu - większe posiadanie piłki, więcej akcji. Urzekł mnie Kaka, który swym niesamowitym zwodem przeszedł obrońców w pięknym stylu (jak to później zrobił ktoś z Liverpoolu), co ze zwykłej kamery wyglądało trochę jak potknięcie się o piłkę :). Trzeba przyznać, że Milan wygrał w pięknym stylu, a i honorowa bramka dla Liverpoolu była niczego sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2007 o 10:07, Dickk0 napisał:

AC Milan jest wielki tylko tak to można ująć w jednym słowie

E tam od razu wielki...Liverpool zagrał dużo ładniej, ale Milan zagrał skuteczniej, i to się liczy. Gratulacje dla zwycięzców, chociaż już to dawno przewidziałem że wygrają :D Mogłem jakąś kasę postawić, ale kursy słabe...zawsze wpadło piwo u kolegi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby liverpool wykorzystał swoją przewagę w pierwszej połowie i zdobył bramkę byłoby zupełnie inaczej.
Brawa dla Milanu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LPool przeważał, zwłaszcza w pierwszej połowie, ale Milan wygrał i to jest najlepsze :D
Przed meczem przewidywałem wynik 3:0 dla Milanu. I co? Były trzy gole :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też obstawiałem zwycięstwo Milanu. Skoro tak łatwo wygrali z Manchesterem w półfinale to stwierdziłem, że mogą wygrać z każdym. Co prawda Liverpool nie zasłużył na porażkę ale taki już jest sport. Zwycięzca może być tylko jeden ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja równie z byłem za Milanem (można zobaczyć na poprzednich stronach) a co do meczu to wielkie drużyny poznaje się po tym gdy nawet jak grają słabo to i tak wygrywają a do tych drużyn zalicza się tylko MILAN i BARCELONA wielkie brawa dla Kaki był to na pewno najlepszy zawodnik LM 2006-2007 szkoda że w finale nie zagrała Barca ale i tak uważam że ten rok przyniósł piłce klubowej wielkie mecze pieniądze i skandale ponieważ tylko życie mogło by napisać taki scenariusz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie finał był po prostu słaby (pod względem finalistów). Milan to team, którego nie trawie, chyba przez to, że dla mnie całą liga włoska jest beznadziejna, a Liverpool to przeciwnik mojego Man Utd i też jakoś tego teamu nie lubiłem nigdy, tylko go tolerowałem (gdy Dudek grał)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

FORZA MILAN MILAN CAMPIONE to slowa kte najczesciej padaly z moich ust podczas mecz. WIARA w MIlan przedewszystkim , w nisamowitego KAKE, INZAGHIEGO i SEEDORFA, no i oczywiscie w PIRLO. POzdro dla kibiców MILANU, a dla kibicow The Reds kondolencje bo mieli wicej akcji alo to im nic nic ni dalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam tyle nienawidze takich ludzi co mówią Visca el Barca tylko dlatego że wygrali LM,tak samo z milanem przed finałem każdy mówił coś innego. Za rok będzie Forza ???. Ja jestem wiernym kibicem Ajaxu nawet jak przegrywa, a jak ktoś inny wygra LM to nie mówie Forza Milan, Visca El Barca itp.itd.

PzDr dla wszystkich prawdziwych,wiernych kibiców swoich klubów :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehhh... Liverpool był znowu bliski niespodzianki po golu z rożnego, ale zdecydowało opanowanie i zimna krew w akcjach Milanu. A mogłoby być tak pięknie: dogrywka, łzy, pot, reina dance, puchar, otwarcie klubowej gablotki
by włożyć kilka bibelotów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A teraz do wszystkich ludzi, którzy uważają Kake za najlepszego piłkarza świata takie pytanko :D Czy on coś wogóle pokazał (oprócz zwodu "roulete")??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A teraz pytanie do Ciebie. Czy naprawdę uważasz że najlepszego piłkarza świata wybiera się patrząc tylko na finał LM? Drugie. Może Kaka zagrał słabo? To że nie pokazał więcej zwodów i rajdów to oznacza że zagrał słabo? To że obrońcy choć na chwile nie zostawiali mu miejsca oprócz sytuacji w której pokazał roulete to też oznacza że zagrał słabo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2007 o 14:57, rafisport napisał:

A teraz pytanie do Ciebie. Czy naprawdę uważasz że najlepszego piłkarza świata wybiera się
patrząc tylko na finał LM? Drugie. Może Kaka zagrał słabo? To że nie pokazał więcej zwodów
i rajdów to oznacza że zagrał słabo? To że obrońcy choć na chwile nie zostawiali mu miejsca
oprócz sytuacji w której pokazał roulete to też oznacza że zagrał słabo?

to samo mogę powiedziec o ronaldinho, jak w tvp pokazują mecz barcytor coś tam nawija o słbej grze w tym sezonie... to że w każdym meczu nie pokazuje bajecznych trików ne oznacza że gra słabo.Looknijcie na tabele sztrzelców La lga albo ile ma asyst, komentatorzy oceniają go tylko po danym meczu który komętują...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować