Zaloguj się, aby obserwować  
Avalon67

Liga Mistrzów i jej zwycięzca

1739 postów w tym temacie

Dnia 24.05.2007 o 15:37, Maciejka12 napisał:

HAHA! Milan wygrał!!

Łał, ale przejmująco rozwinięta wypowiedź! Stary, zwaliłeś mnie z nóg! A tak na poważnie... to cóż stwierdzić. Mecz był dobry, Kaka pokazał co umie i wg mnie to on dostanie nagrodę dla najlepszego piłkarza (nie oceniam tego tylko po tym finale!). Uważam, że Milan wygrał zasłużenie, gdyż pomimo przewagi The Reds dzielnie się bronili i zaatakowali w decydującym momencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.05.2007 o 18:00, Madia napisał:

Łał, ale przejmująco rozwinięta wypowiedź! Stary, zwaliłeś mnie z nóg! A tak na poważnie...
to cóż stwierdzić. Mecz był dobry, Kaka pokazał co umie i wg mnie to on dostanie nagrodę dla
najlepszego piłkarza (nie oceniam tego tylko po tym finale!). Uważam, że Milan wygrał zasłużenie,
gdyż pomimo przewagi The Reds dzielnie się bronili i zaatakowali w decydującym momencie.

No niestety wygrał Milan. Ale moim zdaniem to Liverpool był lepszy. Tylko nie ocenia się kto był lepszy tylko kto wygrał mecz prawda? A co do Kaki to też uważam, że zasłużył na nagrodę dla najlepszego piłkarza w tym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem z meczu bardzo zadowolony , ponieważ wygrał Milan a 2 zwycięskie gole dla nich strzelił Pipi :D.
Mam koszulkę z jego nazwiskiem ale niestety już jest na mnie zdecydowanie za mała :(.

P.S: Byłem za Chelsea ale niestety odpadło ....... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2007 o 19:05, Jojti napisał:

A ja jestem z meczu bardzo zadowolony , ponieważ wygrał Milan a 2 zwycięskie gole dla nich
strzelił Pipi :D.
Mam koszulkę z jego nazwiskiem ale niestety już jest na mnie zdecydowanie za mała :(.

P.S: Byłem za Chelsea ale niestety odpadło ....... :(

Jam mam jeszcze Beckhama z Manu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2007 o 19:10, Obi-wan Kenobii napisał:

Jam mam jeszcze Beckhama z Manu :D


Ja też mam Beckhama niestety mam też jeszcze KAKE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam 3 koszulki :D pierwszą jaką kupiłam to była Nedveda. Co ciekawe, miałam wtedy 12 lat a wciąż mogę ją spokojnie założyć, gdyż kupiłam ją dwa rozmiary za dużą. Jakiś czas potem kupiłam koszulkę Kaki i to moja relikwia po prostu. Najlepsze miejsce w pokoju itd. Nie oddam jej XD a po MŚ kupiłam koszulkę Fabio Grosso z reprezentacji. Wcale nie lubię aż tak rep. Włoch jak Anglii czy Argentyny... po prostu mnie wtedy emocje poniosły xD

---> Jojti
Sprzedaj mi koszulke z Pippo! Ja mała jestem to może wejde jeszcze xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2007 o 21:08, Madia napisał:

Wcale nie lubię aż tak rep. Włoch jak Anglii czy Argentyny... po prostu mnie wtedy emocje poniosły xD


Chociaż w tym się zgadzamy - Anglię uwielbiam. I tu mały paradoks - lubię Argentynę i Brazylię ;) Ale chyba bardziej Brazylię i Ronaldinho ;)

Już nie będę pisał w kółko że Milan wygrał fuksem - pisałem już w temacie Piłka Nożna i na Gramsajcie.
Jojti -----> W szczególności ten pierwszy gol Pipi piękny, nie ? (ironia)
Drugi nawet ładny, choć z minimalnego spalonego ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taki paradoks.. w 1/4 MŚ chciałam żeby przeszły Argentyna, Brazylia (też ich lubię), Anglia i Ukraina (chociaż o to, że weszły Włochy sie nawet tak bardzo nie złościłam i od tego czasu im kibicowałam)... i... wszystkie 4 drużyny odpadły... szczególnie nie mogłam przeboleć Anglii i Argentyny..

BTW: MILAAAAAAAANNNNN!!!! (a mi sie wydaje, że drugi gol był prawidłowy i w tempo było podanie - nie pokazujcie mi powtórek, ja swoje wiem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spalonego podczas drugiej bramki chyba nie było. Milan wygrał, niby byłem za nim, ale jakoś nie odczułem jakiegoś zadowolenia z tego wyniku. Chyba szkoda mi Liverpoolu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem zadowolony z Milanu, zrobili to co do nich należało - wygrali ten mecz. Co prawda obrońcy FCL cały czas kryli Kaka i nie miał zbyt wielu okazji na zdobycie brakmi to jego trick był fenomenalny. A ten buc Alonso pare minut później zrobił to sam :/ .
Milan is the best ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2007 o 21:32, Maciejka12 napisał:

JUHU, 3:1 dla Milanu


Przerobiłem twoją odpowiedz. Wyautowałem laptopa, no może nie przez okno, ale podarowałem go na allegro. Mój pierwszy post z PC-ta tego dużego oczywiście. następnym razem się nie zakładam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wkurzyłem się na liverpool, chyba przestane im kibicować. Ale taka jest kolej rzeczy raz jedni raz drudzy. Wielka szkoda, że nie mają tego pucharu znowu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2007 o 20:38, lukasz11111 napisał:

Wkurzyłem się na liverpool, chyba przestane im kibicować. Ale taka jest kolej rzeczy raz jedni
raz drudzy. Wielka szkoda, że nie mają tego pucharu znowu.


Widać kolejnego znawce piłki nożnej... Taka jest kolej rzeczy? Prawdziwy kibic jest ze swoim klubem na dobre i złe. Jak możesz przestać kibicować Liverpoolowi tylko przez to że przegrali finał LM? Teraz będziesz kibicować Milanowi? Ciekawe komu za rok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2007 o 20:59, rafisport napisał:

Widać kolejnego znawce piłki nożnej... Taka jest kolej rzeczy? Prawdziwy kibic jest ze swoim
klubem na dobre i złe. Jak możesz przestać kibicować Liverpoolowi tylko przez to że przegrali
finał LM? Teraz będziesz kibicować Milanowi? Ciekawe komu za rok...


No co ty, nie przestane kibicować Liverpoolowi, dlatego, że nie wygrali finału. Po prostu zmiana gustu, przerzuce się na GKS Bot Bełchatów, albo na Partizan Belgrad. Zdarza się, czasami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2007 o 21:26, lukasz11111 napisał:

No co ty, nie przestane kibicować Liverpoolowi, dlatego, że nie wygrali finału. Po prostu zmiana
gustu, przerzuce się na GKS Bot Bełchatów, albo na Partizan Belgrad. Zdarza się, czasami.

Taa... a jak BOT będzie ligowym średniakiem to też przestaniesz im kibicować. Ale ja to rozumiem. To samo przechodziłam, gdy Barca wygrała LM.. wszędzie kibice za Barcą.. a teraz? Nie ma nikogo prawie. Zostali naprawdę najwierniejsi. To samo jest z Wisłą.. teraz słyszę tylko "Wisła dziady". Dla mnie ta drużyna będzie zawsze najlepsza... ale dobrze, że sie przerzucisz na coś innego. Może to będzie chamskie i brutalne, ale: "L''pool nie potrzebuje takiego kibica" co "przestanie im chyba kibicować bo przegrali finał" - Twój poprzedni post. Nie najeżdżam Cie.. wyraziłam tylko swoje zdanie na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2007 o 23:01, Madia napisał:

Taa... a jak BOT będzie ligowym średniakiem to też przestaniesz im kibicować. Ale ja to rozumiem.
To samo przechodziłam, gdy Barca wygrała LM.. wszędzie kibice za Barcą.. a teraz? Nie ma nikogo
prawie. Zostali naprawdę najwierniejsi. To samo jest z Wisłą.. teraz słyszę tylko "Wisła dziady".
Dla mnie ta drużyna będzie zawsze najlepsza... ale dobrze, że sie przerzucisz na coś innego.
Może to będzie chamskie i brutalne, ale: "L''pool nie potrzebuje takiego kibica" co "przestanie
im chyba kibicować bo przegrali finał" - Twój poprzedni post. Nie najeżdżam Cie.. wyraziłam
tylko swoje zdanie na ten temat


No wacet zmiennym jest. A BOTowi można kibicować, bo nie mają co przegrać. Okej rozumiem ostatnie zdanie. Może jednak zostane przy Liverpool. Chyba za bardzo ich lubie. a w sumie jakby się zastanowić to był impuls, sprawa po przegranym finale. I come back Liverpool.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2007 o 23:21, lukasz11111 napisał:

No wacet zmiennym jest.

Myślałam, że tak sie mówi o kobietach xD

Dnia 25.05.2007 o 23:21, lukasz11111 napisał:

A BOTowi można kibicować, bo nie mają co przegrać.

Tu nie chodzi tylko o to, żeby kibicować tym co wygrywają. Liczy się bardziej przywiązanie do klubu. Ja np. w Polsce poza Wisłą nie kibicuje BOT-owi bo idą po mistrza tylko Górnikowi Zabrze bo walczą jak lwy o tą pierwszą ligę..

Dnia 25.05.2007 o 23:21, lukasz11111 napisał:

Może jednak zostane przy Liverpool. Chyba za bardzo ich lubie. a w sumie jakby się
zastanowić to był impuls, sprawa po przegranym finale. I come back Liverpool.

To nie jest tak, że klub gra po to, żeby zatrzymać przy sobie kibiców. Bo co to za kibice co zostawiają klub w złym momnecie wtedy kiedy klub ich potrzebuje. Albo sie jest kibicem, albo nie. Ja rozumiem zmienić typ, ale argumentacja "bo byłem wkurzony na nich po finale, a BOT nie ma co przegrywać" to nie jest ok dla mnie. Swoją drogą ja raz zmieniłam typ. Z Juve na Milan. Obecnie bardziej od Milanu lubię Chelsea i Barcę pomimo iż nie wygraly LM w tym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście Milan jest zwycięzcą Ligi Mistrzów.Ta pierwsza bramka była od ręki,a to że sędzia się nie skapnął to jużnie moja wina;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2007 o 09:14, Madia napisał:

Myślałam, że tak sie mówi o kobietach xD


No wiem ( pomyliło mi się nie wacet tylko facet). Przerobiłem trochę ;)

Dnia 26.05.2007 o 09:14, Madia napisał:

Tu nie chodzi tylko o to, żeby kibicować tym co wygrywają. Liczy się bardziej przywiązanie
do klubu. Ja np. w Polsce poza Wisłą nie kibicuje BOT-owi bo idą po mistrza tylko Górnikowi
Zabrze bo walczą jak lwy o tą pierwszą ligę..


No racja, ale ja nigdy nie lubiłem Wisły. Z BoT-em to żarcik.

Dnia 26.05.2007 o 09:14, Madia napisał:

To nie jest tak, że klub gra po to, żeby zatrzymać przy sobie kibiców. Bo co to za kibice co
zostawiają klub w złym momnecie wtedy kiedy klub ich potrzebuje. Albo sie jest kibicem, albo
nie. Ja rozumiem zmienić typ, ale argumentacja "bo byłem wkurzony na nich po finale, a BOT
nie ma co przegrywać" to nie jest ok dla mnie. Swoją drogą ja raz zmieniłam typ. Z Juve na
Milan. Obecnie bardziej od Milanu lubię Chelsea i Barcę pomimo iż nie wygraly LM w tym roku.


Wiem. Kibice przychodzą i odchodzą. Napisałem przecież, że " I come back Liverpool ". Nie mam już co pisać. Skończyły mi się argumenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2007 o 09:43, gorn63 napisał:

Na szczęście Milan jest zwycięzcą Ligi Mistrzów.Ta pierwsza bramka była od ręki,a to że sędzia
się nie skapnął to jużnie moja wina;/

L''pool przewazal i MOIM zdaniem to Anglicy zaslugiwali na tytul. Powtarzam jednak jeszcze raz to tylko moje zdanie. Tak na marginesie to wszyscy na ktorych stawialem w tym sezonie przegrywaja z kretesem - w LM Chelsea i ManU, w ligach inne kluby (korona, Chelsea, Roma, czy Sevilla- ale oni jeszcze szanse maja)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować