Zaloguj się, aby obserwować  
Avalon67

Liga Mistrzów i jej zwycięzca

1739 postów w tym temacie

Dnia 15.04.2007 o 09:34, Madia napisał:

> Byś chciał!!! Ligę mistrzów wygra Manchester United

Jestem przeciw! Do boju Chelsea :D

BTW. Nie zamykać tego tematu!


Zgadzam się tylko w kwestii nie zamykania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja niezbyt przepadam za Chelsea. W moim przekonaniu gdyby nie daj boże Chelsea sprzedał ten bogaty rosjanin ;) to skończą się zwycięstwa i puchary ... Ja wierzę że LM wygra ManU który bardzo lubię (ulubiona drużyna z Premiership). Też mam nadzieje że finał - ManU-Chelsea ale w tym finale Chelsea dostała by róne baty (7-1 ?? :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 10:56, Necromancer napisał:

Wydaje mi się, czy najwięcej jest zwolenników MU?? :P
Glory Glory Man United!!


Nie wydaje ci się :D. Jest nas najwięcej. ManU to przecież klub z tradycjami. Milan w sumie też ale jakoś nie przepadam za stylem Włochów. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 10:52, kolektor napisał:

Ja wierzę że LM wygra ManU który
bardzo lubię (ulubiona drużyna z Premiership).

Ja bardzo lubie Chelsea i w nich wierze.

>Też mam nadzieje że finał - ManU-Chelsea ale

Dnia 15.04.2007 o 10:52, kolektor napisał:

w tym finale Chelsea dostała by róne baty (7-1 ?? :D)

Ciekawe... aż tak pewny jesteś ManU? Bo ja myśle, że gdyby był taki finał to walka byłaby bardzo wyrównana... z malą przewagą Chelsea... troche Was - fanów ManU - rozpaliło to zwycięstwo nad Romą.
Ja myślę, że każda z czterech drużyn, które znalazły się w 1/2 mają mniej więcej równe szanse na zwycięstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2007 o 19:19, pretorianie napisał:

Ligę Mistrzów zdobędzie Manchester, A jeśli ktoś mówi, że Roma nie jest tak dobrym klubem jak
Milan to proszę mi powiedzieć jakim cudem Roma jest wyżej w tabeli niż Milan i ma nad nim
15 pkt przewagi??? Proszę mi wyjaśnij w jaki sposób Roma wyeliminowała Olimpique Lyon, który
od dwóch lat łoi jak chce w Lidze Mistrzów Real Madryt??? Nie mówcie, że Roma to nie Milan
bo mówicie tak tylko ze względu na historię, a w piłkę grają ludzie teraz na boisku a nie
historia.

A takim cudem że Milan zaczął z ujemnymi punktami i w walce o mistrzostwo kraju nie mają szans,więc pozostała im tylko LM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 11:56, Mike-team15 napisał:

Myslę ze Chelsea i Manchester UTD w finale!!
Ja kocham Chelsea i Manchester UTD :D


Nie mam nic przeciwko kochaniu dwóch klubów zaliczanych do najlepszych na świecie ;) sama jestem za Barcą, Chelsea i Milanem... tylko mnie zastanawia... za kim będziesz jak będzie taki finał? :D:D:D:D
BTW. ja mam ten sam problem jak w finale znajdzie się Chelsea i Milan, ale bardziej kocham Chelsea więc będę chyba za nimi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też myśle że mecz byłby zacięty. Z tym 7-1 taki żart. Wcale nie jestem pewny co pokazał mecz w Romie. Jedno wiem na pewno. Gdyby finał był na Oldtrafford Chelsea nie wygrałaby. Ale o czym my mówimy. najpierw trzeba przejść przez półfinały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 12:24, Madia napisał:

Nie mam nic przeciwko kochaniu dwóch klubów zaliczanych do najlepszych na świecie ;) sama jestem
za Barcą, Chelsea i Milanem... tylko mnie zastanawia... za kim będziesz jak będzie taki finał?


A ja za Barcą, ManU i Juve :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 12:38, kolektor napisał:

Też myśle że mecz byłby zacięty. Z tym 7-1 taki żart. Wcale nie jestem pewny co pokazał mecz
w Romie. Jedno wiem na pewno. Gdyby finał był na Oldtrafford Chelsea nie wygrałaby. Ale o czym
my mówimy. najpierw trzeba przejść przez półfinały :)


miałam od początku wrażenie że to żart był, ale wolałam sie upewnić :D masz racje, najpierw trzeba przejść przez półfinał bo sie może okazać (odpukać!) że my tu sie będziemy kłócić czy lepsza Chelsea czy ManU a finał będzie Milan - Liverpool (osobiście bym chciała Milan w finale :D) jak się skończą półfinały to bezdiemy gdybać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem przekonany, że finał będzie MU -Chelsea, a taki mecz to będzie wielka bitwa. Rywalizują ostro w Premiership i jeszcze walczą o zwycięstwo w LM. Obiektywnie rzecz biorąc wynik może być różny, a jeszcze chodzą słuchy że posada trenera Chelsea jest uzależniona od zwycięstwa w LM....no ale to tylko plotki są...fani Chelsea są na pewno bardziej zorientowani :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 12:43, Madia napisał:

my tu sie będziemy kłócić czy lepsza Chelsea czy ManU a finał będzie Milan - Liverpool (osobiście bym chciała > Milan w finale :D)


Mnie osobiście taki stan rzeczy by ucieszył :D I Milan i Liverpool prowadziłyby wtedy bardzo zacięty mecz, chyba wszyscy jeszcze pamientamy o finale sprzed dwóch lat. Oczywiście jestem za Milanem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dnia 15.04.2007 o 12:43, Madia napisał:

osobiście bym chciała Milan w finale


Tak obiektywnie patrząc to Milan w tej edycjii LM z powodu tej afery korupcyjnej nie powinien brać udziału, ale decyzja UEFA była inna ...
A Rosso-Neri całkiem nieźle sobie radzą w LM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 12:49, kolektor napisał:

Tak obiektywnie patrząc to Milan w tej edycjii LM z powodu tej afery korupcyjnej nie powinien
brać udziału, ale decyzja UEFA była inna ...
A Rosso-Neri całkiem nieźle sobie radzą w LM

Mimo iż bardzo lubię Milan obiektywnie przyznaję Ci rację - nie powinni brać udziału w Lidze Mistrzów.
Radzą sobie nadspodziewanie dobrze, przynajmniej ja sie półfinału w ich wykonaniu nie spodziewała...

--> MrSmokPamiętam ten finał pamiętam... =/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>chyba wszyscy jeszcze pamiętamy o finale sprzed dwóch lat.

Przynajmniej powinniśmy pamiętać ten świetny mecz.
A wracając jeszcze to półfinału MU-Milan no to łatwo nie będzie. Gracze Milanu są pewni awansu ( Przypomnijmy że 2 lata temu wyeliminowali MU ) i bardzo zdeterminowani.
Dwa lata jednak minęły i MU to już nie ta sama drużyna. Nie mogę się doczekać tego meczu :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.04.2007 o 13:09, Necromancer napisał:

Przynajmniej powinniśmy pamiętać ten świetny mecz.

Znasz kogoś kto nie pamięta? ;)

Dnia 15.04.2007 o 13:09, Necromancer napisał:

A wracając jeszcze to półfinału MU-Milan no to łatwo nie będzie. Gracze Milanu są pewni awansu
( Przypomnijmy że 2 lata temu wyeliminowali MU ) i bardzo zdeterminowani.

Nie powiedziałabym, że tacy pewni. Że zdeterminowani to tak, ale aż tak pewni to nie ;) zresztą niewiadomo co tam siedzi w ich głowach ;)

Dnia 15.04.2007 o 13:09, Necromancer napisał:

Dwa lata jednak minęły i MU to już nie ta sama drużyna.

Też to zauważyłam. Grają coraz lepiej. Ale i tak stawiam na Milan. Rozum mówi ManU, serce mówi Milan :D

Dnia 15.04.2007 o 13:09, Necromancer napisał:

Nie mogę się doczekać tego meczu :]

Ja też, podobnie jak Chelsea - Liverpool :D a właściwie nie meczu co dwumeczu ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować