Zaloguj się, aby obserwować  
Avalon67

Liga Mistrzów i jej zwycięzca

1739 postów w tym temacie

Dnia 15.04.2007 o 21:02, Necromancer napisał:

A teraz wiadomość z Pucharu Anglii. Manchester United zagra w finale z Chelsea Londyn. Czyżby
zapowiedź finału ligi mistrzów?? :D


Może. Ale nie można lekceważyć zarówno Milanu jak i Liverpoolu gdyż obie te drużyny też potrafią grać i nie znalazły się w tym półfinale przypadkowo... jeśli natomiast dojdzie do Finału LM Chelsea - ManU to będzie to bardzo ciekawa sytuacja gdyż te dwie drużyny będą rozstrzygać między sobą zarówno krajowe trofea jak i najważniejszy Eurpoejski Puchar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wolno lekceważyć żadnej z tych drużyn. Jeżeli doszły do półfinału to nie przez przypadek. Możemy mieć nadzieję, że wygra nasza drużyna, ale zdarzyć się może wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 21:19, żyrafa napisał:

moim zdaniem bedzie final Manchester United i Liverpool.Chelsea z tych 4 zespolow jest chyba
najslabsza.


Drogba i Shevchenko to nie są osoby, które można lekceważyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 22:34, pretorianie napisał:

A dzisiaj to nawet Ballack strzelił z tego co czytałem.


Ha zapomniałem, że on jeszcze jest w Chelsea. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 22:36, MrSmok napisał:

> A dzisiaj to nawet Ballack strzelił z tego co czytałem.

Ha zapomniałem, że on jeszcze jest w Chelsea. :)

No ostatnio dopiero coś tam zagrał. Rzeczywiście się chłopak nie może tam odnaleźć. Chociaż mimo całej mojej sympatii dla piłki niemieckiej ja nigdy nie uważałem, że jest to aż tak dobry piłkarz jak o nim mówią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 18:34, Necromancer napisał:

> No tak,ale tu pierwsze skrzypce gra nazwa Liga Mistrzów :) . Nie jakaś tam UEFA
:P

Faktycznie i o to chodzi w tym wszystkich liczy się nazwa :) a nie jakość rozgrywek.Przynajmniej dla niektórych ...

Dnia 15.04.2007 o 18:34, Necromancer napisał:

OK. tylko że LM to też UEFA Champions League :P
Jednakże co do ogółu trzeba się zgodzić. LM jest ciekawsza :]

Wiem :) Bo na ogół więcej jest kibiców MU czy Barcelony niż jakiś tam zespołów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.04.2007 o 18:48, pretorianie napisał:

Ze mną zawsze można dojść do porozumienia jeśli chodzi o piłkę. Bo ja po prostu lubię tą grę!!!

I bardzo dobrze :) Ja też ją lubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 22:43, pretorianie napisał:

No ostatnio dopiero coś tam zagrał. Rzeczywiście się chłopak nie może tam odnaleźć. Chociaż
mimo całej mojej sympatii dla piłki niemieckiej ja nigdy nie uważałem, że jest to aż tak dobry
piłkarz jak o nim mówią.


Ja myślę, że to zupełnie dobry piłkarz taka typowa europejska klasa. Nie jest jakimś geniuszem, ale niezły z niego kopacz :D faktem jest, że w Londynie nie może sie odnaleźć... zresztą to samo przeżywa wielu piłkarzy po zmianie klubu.. wystarczy wspomnieć np. Schevchenke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[...]No właśnie, Boss Chelsea w jednej z ostatnich swoich wypowiedzi powiedział, że piłkarze Manchesteru United całkowicie zasługują na awans do finału Ligi Mistrzów.

„Sir Alex i ja bardzo siebie szanujemy. Obaj nie możemy być nigdy zadowoleni. Gdy jeden wygrywa, drugi się smuci i odwrotnie” – rozpoczął.

„Rok temu, podczas jednego z charytatywnych obiadów rozmawialiśmy ze sobą i powiedział mi on, że oczekuje na angielski finał w Lidze Mistrzów.”

„Odpowiedziałem wówczas tylko, że w pełni się z tym zgadzam. Angielska piłka jest najlepsza, my jesteśmy najlepsi i zasługujemy na to” – zakończył.[...]

Przytoczyłem cytat z jednej ze stron o MU. Bardzo zdziwiło mnie to, co przeczytałem. Ostatnimi czasy Mourinho nie atakuje manchesteru, a ponadto ciepło o nim mówi. W gruncie rzeczy nie wiem, dlaczego...może chce sie pogodzić?? :P
Ucieszyły mnie jego ostatnie wypowiedzi...bo zazwyczaj mnie denerwują :]
Jeszcze jedna ciekawa rzecz. Na końcu cytowanego przezemnie fragmentu Mourinho mówi "Angielska piłka jest najlepsza, my jesteśmy najlepsi i zasługujemy na to"...ciekawe tylko czy mówi o angielskiej czy o Chelsea :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja kibicuje Man.Utd. i mam nadzieje ze tym razem nikt ich nie powstrzyma przed siegnieciem po klubowy puchar Europy...swoja droga ciekawe ze na 4 najlepsze druzyny az 3 sa z Premiership, wyglada na to ze przy chwilowej slabosci hiszpanskich i wloskich potentatow to Angole maja najmocniejsza lige swiata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2007 o 20:19, MrSmok napisał:

Znając Mourinho, to o angielskiej piłce było tylko "angielska piłka jest najlepsza" a końcówka
była o Chelsea.


Właśnie tak samo myślę...cwaniak jeden. Chelsea to mocny klub i Mourinho ma powody, żeby tak mówić. Ale muszą uważać na MU :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2007 o 20:22, dobrakos napisał:

ja kibicuje Man.Utd. i mam nadzieje ze tym razem nikt ich nie powstrzyma przed siegnieciem
po klubowy puchar Europy...swoja droga ciekawe ze na 4 najlepsze druzyny az 3 sa z Premiership,
wyglada na to ze przy chwilowej slabosci hiszpanskich i wloskich potentatow to Angole maja
najmocniejsza lige swiata


Rzeczywiście. Słabość np. Barcy wynika chyba wciąż z przemęczenia poprzednim sezonem i sporą liczbą kontuzji. Valencii nie dużo brakło. Real to ma wogóle słabość-ci od kilku lat ;D. A włoskich to chyba z tych wszystkich afer korupcyjnych ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przypomniało mi sie co mówił Totti, przed meczem z ManU:
Musimy zwyciężyć bo nie tylko reprezentujemy tu Rzym, ale i całą Włoską piłkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2007 o 20:25, kolektor napisał:

Rzeczywiście. Słabość np. Barcy wynika chyba wciąż z przemęczenia poprzednim sezonem i sporą
liczbą kontuzji. Valencii nie dużo brakło. Real to ma wogóle słabość-ci od kilku lat ;D. A
włoskich to chyba z tych wszystkich afer korupcyjnych ...

No barca jest mocno osłabiona. przeplata w lidze dobre mecze z nieudanymi, ale jakoś daje sobie rade i prowadzi w tabeli. Co do realu to moim zdaniem mają niewłaściwego trenera. Nie mówię, że jest do niczego, pewnie jest dobry, ale chyba nie potrafi wykorzystać potencjału tej drużyny. Gdyby np. trenował ich mourinho, to ten zespół byłby mocny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować