Zaloguj się, aby obserwować  
Avalon67

Liga Mistrzów i jej zwycięzca

1739 postów w tym temacie

Dnia 15.04.2007 o 13:20, MrSmok napisał:

W meczach Chelsea - Liverpool jestem za Chelsea.


Ja właśnie z tym meczem mam problem :D Bo jak wiadomo Liverpool to odwieczni wrogowie MU ( kibic się, lekko mówiąc, bardzo nie lubią ) a Chelsea to nasi bezpośredni rywale w lidze angielskiej z menadżerem, który lubi zachodzić za skórę :D
Najchętniej to nie widziałbym żadnego z tych zespołów na następnej rundzie, ale że jest to niemożliwe, to chyba wolę Liverpool ( ograliśmy ich dwa razy w lidze w tym sezonie )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe no trzeba założyć, że ManU wejdzie do finału :D bo ManU sobie tam będzie gdybać kogo chcą bardziej (albo do kogo mają mniejsza niechęć) a jeszcze sie okaże że nie będą mieli okazji się zmierzyć z żadnym z tych zespołów bo Milan ich może pokonać. Ja w meczu Chelsea - Liverpool jestem oczywiście za Chelsea.
Co do ManU... nie przepadam. Wole Milan w finale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 12:16, boduczek napisał:

> Ligę Mistrzów zdobędzie Manchester, A jeśli ktoś mówi, że Roma nie jest tak dobrym klubem
jak
> Milan to proszę mi powiedzieć jakim cudem Roma jest wyżej w tabeli niż Milan i ma nad
nim
> 15 pkt przewagi??? Proszę mi wyjaśnij w jaki sposób Roma wyeliminowała Olimpique Lyon,
który
> od dwóch lat łoi jak chce w Lidze Mistrzów Real Madryt??? Nie mówcie, że Roma to nie Milan

> bo mówicie tak tylko ze względu na historię, a w piłkę grają ludzie teraz na boisku a
nie
> historia.
A takim cudem że Milan zaczął z ujemnymi punktami i w walce o mistrzostwo kraju nie mają szans,więc
pozostała im tylko LM.

Z tego co pamiętam to tych punktów było raptem 4 a przewagę w lidze Roma ma 15 pkt. Więc gdzie te 11 się podziało???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.04.2007 o 17:31, pretorianie napisał:

Z tego co pamiętam to tych punktów było raptem 4 a przewagę w lidze Roma ma 15 pkt. Więc gdzie
te 11 się podziało???

Gdzie?Nie do mnie takie pytania :) Faktycznie,ten sezon nie należał do AC Milanu,ale liga mistrzów będzie albo ich albo Chelsea (to się po prostu wie :D ).I tak samo Milan nie ma już szans na zwycięstwo więc zostawił siły na LM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 17:44, boduczek napisał:


> Z tego co pamiętam to tych punktów było raptem 4 a przewagę w lidze Roma ma 15 pkt. Więc
gdzie
> te 11 się podziało???
Gdzie?Nie do mnie takie pytania :) Faktycznie,ten sezon nie należał do AC Milanu,ale liga mistrzów
będzie albo ich albo Chelsea (to się po prostu wie :D ).I tak samo Milan nie ma już szans na
zwycięstwo więc zostawił siły na LM.

Chodziło mi o to, że napisałeś, iż w lidze włoskiej nie mają szans bo zaczęli z ujemnym dorobkiem. Ale straty mieli tylko 4 punkty więc tym nie można usprawiedliwiać ich słabej gry w lidze.
A jeśli chodzi o LM to rzeczywiście wszystko może się zdarzyć. Każdy trzyma kciuki za swoimi ulubionymi drużynami. Moje już nie grają więc będę spokojnie oglądał a z tych co zostały będę kibicował Manchesterowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.04.2007 o 17:57, pretorianie napisał:

Chodziło mi o to, że napisałeś, iż w lidze włoskiej nie mają szans bo zaczęli z ujemnym dorobkiem.
Ale straty mieli tylko 4 punkty więc tym nie można usprawiedliwiać ich słabej gry w lidze.

Nie jestem pewien ile mieli tych ujemnych,ale jak by jedna dróżyna co roku zdobywała mistrzostwo kraju,to było by trochę nudno.Co nie? :)

Dnia 15.04.2007 o 17:57, pretorianie napisał:

A jeśli chodzi o LM to rzeczywiście wszystko może się zdarzyć. Każdy trzyma kciuki za swoimi
ulubionymi drużynami. Moje już nie grają więc będę spokojnie oglądał a z tych co zostały będę
kibicował Manchesterowi.

Wszyscy kibicuja MU pytanie tylko dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 18:02, boduczek napisał:

Wszyscy kibicuja MU pytanie tylko dlaczego?


Bo albo są ich wiernymi fanami od kilku czy kilkunastu lat ( np ja :P ) albo po prostu komuś kto został w LM chcą kibicować i do MU im najbliżej :D

A tak z innej beczki, nie można by zmienić tematu na Liga mistrzów i puchar UEFA?? - byłoby więcej tematów do obgadania. Tak to albo MU albo Milan, a od czasu do czasu Chelsea :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 18:05, BlackBomb napisał:

Tam pisze, że Milanowi zabrali 8pkt. Nie wiem czy to ich pomyłka czy nie, ale w każdym razie
w serie A mogliby lepiej grać... Co do Ligi Mistrzów jestem fanem Milanu i jemu kibicuje :D

Wszystko jest w porządku, AC Milan ma odjęte 8 punktów. Z resztą łatwo policzyć 16 * 3 (za zwycięstwa) = 48, dodać 10 * 1 ( za remisy) = 10, razem 58 punktów, a Milan ma 50 (no bo właśnie te 8 odjęto).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.04.2007 o 18:08, Necromancer napisał:

Bo albo są ich wiernymi fanami od kilku czy kilkunastu lat ( np ja :P ) albo po prostu komuś
kto został w LM chcą kibicować i do MU im najbliżej :D

Tam myślałem :)

Dnia 15.04.2007 o 18:08, Necromancer napisał:

A tak z innej beczki, nie można by zmienić tematu na Liga mistrzów i puchar UEFA?? - byłoby
więcej tematów do obgadania. Tak to albo MU albo Milan, a od czasu do czasu Chelsea :D

Czy ja wiem,LM bardziej ekscytuje niż UEFA, i co to ma znaczyć że Chelsea od czasu do czasu? :D
Chelsea i Milan rządzą ! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 18:02, boduczek napisał:


> Chodziło mi o to, że napisałeś, iż w lidze włoskiej nie mają szans bo zaczęli z ujemnym
dorobkiem.
> Ale straty mieli tylko 4 punkty więc tym nie można usprawiedliwiać ich słabej gry w lidze.

Nie jestem pewien ile mieli tych ujemnych,ale jak by jedna dróżyna co roku zdobywała mistrzostwo
kraju,to było by trochę nudno.Co nie? :)
> A jeśli chodzi o LM to rzeczywiście wszystko może się zdarzyć. Każdy trzyma kciuki za
swoimi
> ulubionymi drużynami. Moje już nie grają więc będę spokojnie oglądał a z tych co zostały
będę
> kibicował Manchesterowi.
Wszyscy kibicuja MU pytanie tylko dlaczego?

Ta drużyna która co roku zdobywała mistrzostwo we Włoszech to Juventus, który został zdegradowany do II ligi. Tylko z tego względu Inter dostał mistrzostwo za poprzedni sezon.
A jeśli chodzi o to czemu kibicuję Manchesterowi to powiem, że to klub który najmniej mi przeszkadza z tych które zostały. Liverpool (a właściwie Benitez) zniszczył Dudka, Chelsea jako trenera ma chama i aroganta, o którym jeszcze parę lat temu nikt nie słyszał. A Milan wygrał z drużyną, której kibicowałem z Bayernem Monachium więc nie będę im kibicował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.04.2007 o 18:17, pretorianie napisał:

Ta drużyna która co roku zdobywała mistrzostwo we Włoszech to Juventus, który został zdegradowany
do II ligi. Tylko z tego względu Inter dostał mistrzostwo za poprzedni sezon.

Tak wiem ich też bardzo lubię :)

Dnia 15.04.2007 o 18:17, pretorianie napisał:

A jeśli chodzi o to czemu kibicuję Manchesterowi to powiem, że to klub który najmniej mi przeszkadza
z tych które zostały. Liverpool (a właściwie Benitez) zniszczył Dudka, Chelsea jako trenera
ma chama i aroganta, o którym jeszcze parę lat temu nikt nie słyszał. A Milan wygrał z drużyną,
której kibicowałem z Bayernem Monachium więc nie będę im kibicował.

Aha,bardzo ciekawe.Ale nie rozumię dlaczego można znienawidziec jakiś klub za to że wygrał z tym któremu my aktualnie kibicowaliśmy?Przecież tak panuję zasada ,,Niech wygra lepszy...'''' teraz wygrał Milan,ale może następnym razem wygra Bayern :) A co do Beniteza to się zgodze,to trenera Chelsea też,ale zespól jest fajny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 18:20, boduczek napisał:


> Ta drużyna która co roku zdobywała mistrzostwo we Włoszech to Juventus, który został zdegradowany

> do II ligi. Tylko z tego względu Inter dostał mistrzostwo za poprzedni sezon.
Tak wiem ich też bardzo lubię :)
> A jeśli chodzi o to czemu kibicuję Manchesterowi to powiem, że to klub który najmniej
mi przeszkadza
> z tych które zostały. Liverpool (a właściwie Benitez) zniszczył Dudka, Chelsea jako trenera

> ma chama i aroganta, o którym jeszcze parę lat temu nikt nie słyszał. A Milan wygrał z
drużyną,
> której kibicowałem z Bayernem Monachium więc nie będę im kibicował.
Aha,bardzo ciekawe.Ale nie rozumię dlaczego można znienawidziec jakiś klub za to że wygrał
z tym któremu my aktualnie kibicowaliśmy?Przecież tak panuję zasada ,,Niech wygra lepszy...''''
teraz wygrał Milan,ale może następnym razem wygra Bayern :) A co do Beniteza to się zgodze,to
trenera Chelsea też,ale zespól jest fajny.

Ale ja nie mogę nienawidzić jakiegoś zespołu. Przecież tak nie powiedziałem. Powiedziałem, że nie lubię tego zespołu. A to olbrzymia różnica. Zasada jest super oczywiście i od lat niezmienna: NIECH WYGRA LEPSZY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 18:12, boduczek napisał:

Czy ja wiem,LM bardziej ekscytuje niż UEFA,

Niektóre mecze pucharu UEFA są naprawdę ciekawe. W końcu to jest bezpośrednie zaplecze LM. Przykład - ostatni dwumecz Sevilli z Tottenhamem. Moim zdaniem bardzo dobre mecze.

>i co to ma znaczyć że Chelsea od czasu do czasu?
No bo spoglądając na większą ilość ostatnich postów to zdecydowanie najwięcej jest o MU i Milanie, ale nie znaczy to że "olewamy" Chelsea...przynajmniej poniekąd :P O niej też jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.04.2007 o 18:26, Necromancer napisał:

Niektóre mecze pucharu UEFA są naprawdę ciekawe. W końcu to jest bezpośrednie zaplecze LM.
Przykład - ostatni dwumecz Sevilli z Tottenhamem. Moim zdaniem bardzo dobre mecze.

No tak,ale tu pierwsze skrzypce gra nazwa Liga Mistrzów :) . Nie jakaś tam UEFA :P

Dnia 15.04.2007 o 18:26, Necromancer napisał:

No bo spoglądając na większą ilość ostatnich postów to zdecydowanie najwięcej jest o MU i Milanie,
ale nie znaczy to że "olewamy" Chelsea...przynajmniej poniekąd :P O niej też jest.

No to znaczy że są najbardziej popularne :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.04.2007 o 18:26, pretorianie napisał:

Ale ja nie mogę nienawidzić jakiegoś zespołu. Przecież tak nie powiedziałem. Powiedziałem,
że nie lubię tego zespołu. A to olbrzymia różnica. Zasada jest super oczywiście i od lat niezmienna:
NIECH WYGRA LEPSZY!

Sory,trochę źle napisałem. Wreszcie doszliśmy do porozumienia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 18:31, boduczek napisał:

No tak,ale tu pierwsze skrzypce gra nazwa Liga Mistrzów :) . Nie jakaś tam UEFA :P


OK. tylko że LM to też UEFA Champions League :P
Jednakże co do ogółu trzeba się zgodzić. LM jest ciekawsza :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 18:26, Necromancer napisał:

> Czy ja wiem,LM bardziej ekscytuje niż UEFA,
Niektóre mecze pucharu UEFA są naprawdę ciekawe. W końcu to jest bezpośrednie zaplecze LM.
Przykład - ostatni dwumecz Sevilli z Tottenhamem. Moim zdaniem bardzo dobre mecze.

>i co to ma znaczyć że Chelsea od czasu do czasu?
No bo spoglądając na większą ilość ostatnich postów to zdecydowanie najwięcej jest o MU i Milanie,
ale nie znaczy to że "olewamy" Chelsea...przynajmniej poniekąd :P O niej też jest.

Zgadzam się, widziałem też ten dwumecz Tottenhamu i Sevili.Super mecze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 18:31, boduczek napisał:


> Ale ja nie mogę nienawidzić jakiegoś zespołu. Przecież tak nie powiedziałem. Powiedziałem,

> że nie lubię tego zespołu. A to olbrzymia różnica. Zasada jest super oczywiście i od lat
niezmienna:
> NIECH WYGRA LEPSZY!
Sory,trochę źle napisałem. Wreszcie doszliśmy do porozumienia ;)

Ze mną zawsze można dojść do porozumienia jeśli chodzi o piłkę. Bo ja po prostu lubię tą grę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 18:26, Necromancer napisał:

Niektóre mecze pucharu UEFA są naprawdę ciekawe. W końcu to jest bezpośrednie zaplecze LM.
Przykład - ostatni dwumecz Sevilli z Tottenhamem. Moim zdaniem bardzo dobre mecze.

Popieram to były świetne spotkania :D dawno w pucharze UEFA takich nie było... swoją drogą strasznie żałuje bo Benfica odpadła =(

Dnia 15.04.2007 o 18:26, Necromancer napisał:

No bo spoglądając na większą ilość ostatnich postów to zdecydowanie najwięcej jest o MU i Milanie,
ale nie znaczy to że "olewamy" Chelsea...przynajmniej poniekąd :P O niej też jest.

No oczywiście, że jest :D jak ja sie włącze do rozmowy to zawsze jest o Chelsea :D Chociaż faktem jest, że najwięcej jest o ManU :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować