Zaloguj się, aby obserwować  
Avalon67

Liga Mistrzów i jej zwycięzca

1739 postów w tym temacie

Dnia 02.05.2007 o 23:00, pitors89 napisał:

Ja obstawiłem na Milan w sts, ale jeden mecz w lidze peruwiańskiej mi nie wszedł ;D

Kazał Ci ktoś ligę peruwiańską obstawiać? xD aa tak na poważnie to pech, że jeden mecz... cóż.. co do finału to ja zastanawiam się, czy troche grosza na Milan nie obstawić u bukmachera albo sie nie założyć z kimś xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo cieszy mnie wygrana Milanu, nie cierpię Manchesteru głownie z powodu jakże cudownego zawodnika Ronaldo. W finale obstawiam na wygraną Milanu chociaż po cichutku liczę, że Dudek stanie pomiędzy słupkami bo Reina zatnie się przy goleniu. Czekam na spektakl w Atenach, niech będzie równie emocjonujący co ten 2 lata temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 22:37, Dickk0 napisał:

A ja wam wszystkim mówiłem ze finał będzie taki Milan - Liverpool ale nikt mi nie chciał uwierzyć
po prostu nie oszukujmy sie ManU to są cieniasy Milan grał rewelacyjnie


Manchester jest najlepszym klubem cały czas. Z tego co mi wiadomo to nie Manchester dostał 15 punktów na minus w lidze tylko Milan i to nie Manchesterze robili przekręty. Milan byłby niczym bez korupcja w zarządzie i w lidze włoskiej. Glory Glory ManU!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MU grał do bani , a milan fanatastycznie . Każdą akcje jaka chciał przeprowadzic MU , blokowała tak jak by niewidziana ściana. Za to milan szedł jak burza wszystko taranując.

Pogratulować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem zawiedziony, myślałem, że to Man Utd przejdzie i będziemy mieli angielski finał a co do finału to nienawidze Milanu i jestem za The Reds

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 22:53, NyGgA MiLy napisał:

Niee,ManU poległ dziadkom!Tak się upokorzyć.Ale co fakt,to fakt.Grali dziś wyjatkowo słabo.Ale
fan nigdy nie opuszcza ukochanej drużyny.Finał bedzie za rok.Ale nie oszukujmy się,Lpool rozchrzani
Milan na drobne kawałki ;).


Porażkę z tak wielkim klubem jak Milan nazywasz upokorzeniem? Może 0:3 i fatalna gra o czymś świadczą, ale bez przesady.

Milan w 100% zasłużył na zwycięstwo. Do końca byłem za MU, ale jeśli mieliby tak grać w finale to dobrze się stało że przeszedł Milan. Świetnie zagrali Kaka, Seedorf, Gattuso, Dida, a zresztą wszyscy grali bardzo dobrze. Anglikom w tym meczu nic nie wychodziło. Często tracili piłki, zwody były nieskuteczne,a jak już dochodziło do sytuacji to strzelali gdzieś po trybunach. Gratuluję Milanowi awansu do finału i mam nadzieję że będą tak grali przeciwko Liverpoolowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie obrażam Cię. Gdzieżbym śmiał, ale irytuje mnie pierwsze lepsze podejście niektórych z Was. Hahahahaha! XXX cieniasy/cioty! Od razu... Na sucho. Słuchaj, tu nie chodzi, że obrażasz "mój" klub, ale o to, że momentalnie zaniżasz dokonania tak wielkich klubów... I nie chodzi tu tylko o ManU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 23:11, BzyQacz napisał:

Nie obrażam Cię. Gdzieżbym śmiał, ale irytuje mnie pierwsze lepsze podejście niektórych z Was.
Hahahahaha! XXX cieniasy/cioty! Od razu... Na sucho. Słuchaj, tu nie chodzi, że obrażasz "mój"
klub, ale o to, że momentalnie zaniżasz dokonania tak wielkich klubów... I nie chodzi tu tylko
o ManU.

Ja wiem że każdy by chciał jak najlepiej dla swojego ulubionego klubu a tak wogóle to ja nie kibicuje Milanowi tylko wiedziałem ze Milan wygra.A jak byś chciał wiedzieć to kibicuje Arce Gdynia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 23:18, MisticGohan_MODED napisał:

AC MILAN bankowo wygra LM :D


Kolejny pewny siebie...pamiętasz finał LM z 2005? Jak nie to polecam sobie przypomnieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 23:18, MisticGohan_MODED napisał:

AC MILAN bankowo wygra LM :D

No do połowy milan wygrywał 3:0 i przegrał z Liverpoolem i pięknie bronił Dudek ten jego tzw taniec na bramce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Arka RLZ! Ale mi chodzi o to, że nazywasz od razu drużyny cieniasami... Na jakiej podstawie? Jak widać na podst. jednej porażki i to z wielkim klubem. No, nie ma co... Milan jest wielki i utytułowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no. Po prostu się załamać tylko. Przed półfinałami obstawiałem finał Chelsea - ManU, a tu proszę...odwrotnie niż typowałem... No i ok. Gdyby wygrały drużyny, które też lubie, ale to Liverpool i Milan - najgorsze co mogło się przytrafić... Kolejna Edycja Champions League z rzędu kończy się fiaskiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to w takim wypadku lige mistrzów wygra tak jak 2 lata temu.........L.....iverpool. Przynajmniej taką mam nadzieję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 23:26, BzyQacz napisał:

Arka RLZ! Ale mi chodzi o to, że nazywasz od razu drużyny cieniasami... Na jakiej podstawie?
Jak widać na podst. jednej porażki i to z wielkim klubem. No, nie ma co... Milan jest wielki
i utytułowany.

Na początku napisałem tak ale w następnym poście napisałem że nikogo nie chciałem obrazić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 23:30, MisticGohan_MODED napisał:

Jeśli Milan zagra tak jak dzisiaj do liverpool nie ma szans ;p
AC MILAN RULEZZZ !!!


Po pierwsze napisałeś już trzy takie same posty, jeśli to można nazwać postami. Po co? Chcesz sobie nabić licznik? Historyjka zaprasza...

Po drugie Liverpool też zagrał wczoraj dobry, emocjonujący mecz. Wg mnie obie drużyny mają równe szanse na zwycięstwo, głównie dlatego że to jest FINAŁ LM ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda... Dzisiaj... to znaczy wczoraj... Man.u mnie poprostu zwiódł :(
Jestem kibicem tej drużyny od wielu lat, ale mimo wszystko wiedziałem, że bedzie ciężko przejść Milan, ale że to będzie tak jednostronne spotkanie?! O nie, tego to się nie spodziewałem... nastawiłem się na walkę,a tu nic... szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować