Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Postal dobrym filmem?

105 postów w tym temacie

Noi co sie trzesiecie ... ludzie prawda jest taka ,ze film jest naprawde dobry... specjalnie siedzialem wieczorem i szukalem recenzji po cannes i dla waszego rozczarowania nie klaskali bo sie zakonczyl... wiec wszyscy krzykacze mimo ,ze nawet nie wiedza o co chodzi w filmie niech narazie zapedy sadystyczne schowaja w kubel...Opinie krytykow sa jak najbardziej pozytywne, mozna powiedziec zaskakujaco dobre... Film sie podoba i taka jest prawda, jeden stwierdzil ,ze Uwe wkoncu wyciagnal lekcje z porazek i to na 5.... Wiec prosze dajcie sobie na luz i najpierw zobaczcie dzieci neo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2007 o 15:52, greg_f napisał:

Ciężko w to UWIERZYĆ, tak sam jak w to, że bóg ISTNIEJE (wielkie litery zasugerowane
przeze mnie) ;D


Chyba Bóg z dużej?

A nm.

jac22, a czy ty widziałeś fil, że go chwalisz? NIE. A recenzje, popatrzmy na takie You Are Empty, cytat z WP na okładce, którego na samym WP już nie ma. Gazety, internet... kłamią. A z resztą pożyjemy, zobaczymy. Ale te wszystkie na siłę grane akcenty w trailerach i faceci w turbanach mają c***a wspólnego z ''Postalem''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co ty mi tu z WP wyskakujesz i przyrownujesz do uznanego swiatowego festiwalu filmowego... widzialem wywiad z jednym z uznanych krytykow filmowych bezposrednio po Cannes i wybacz ale on wie co robi jak i ludzie znajdujacy sie na festivalu to oni daja nominacje do oskarow oceniaja i decyduja ... i napewno nie powiem ,ze film jest zly jesli wielkie szychy filmu mowia ze jest dobry... znaja sie lepiej odemnie...wiec cos musi w tym byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2007 o 16:53, jac22 napisał:

Co ty mi tu z WP wyskakujesz i przyrownujesz do uznanego swiatowego festiwalu filmowego...
widzialem wywiad z jednym z uznanych krytykow filmowych bezposrednio po Cannes i wybacz
ale on wie co robi jak i ludzie znajdujacy sie na festivalu to oni daja nominacje do oskarow
oceniaja i decyduja ... i napewno nie powiem ,ze film jest zly jesli wielkie szychy filmu
mowia ze jest dobry... znaja sie lepiej odemnie...wiec cos musi w tym byc.

Dla mnie to mógłby sam papież Benedykt XVI zachwycać się tym filmem. Nie oceniam filmów na podstawie grubych ryb z Hollywood, które nawzajem siebie reklamują w celach zarobkowych. Dopóki sam go nie zobaczę, nie zamierzam uwierzyć w stwierdzenie że to Postal to świetny film.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po trailach wyglada nawet fajnie :) No może troszkę kontrowersyjny, ale co tam. Przecież to nie jest film robiony na podstawie gry, więc nie wiem o co się tak oburzacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Uwe zrobił dobry film to...nie, tego nie da się do niczego porównać. Osiągnięciem dla Bolla będzie zrobienie lepszego filmu od gry (swoją droga gra dla mnie była nędzna), a co dopiero stworzyć dzieło, w trakcie którego nik z sali nie wyjdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2007 o 17:10, Darkstar181 napisał:

Dopóki
sam go nie zobaczę, nie zamierzam uwierzyć w stwierdzenie że to Postal to świetny film.


To tyczy się też reszty:

Skoro można w ten sposób, to czemu nie być obiektywnym i powiedzieć to w inny sposób, tzn.:
Dopóki sam go nie zobaczę, nie zamierzam uwierzyć w stwierdzenie, że Postal to kiepski film.
Poza tym co do porównania do ucznia - nikt nie oczekuje od kogoś ze średnią 2.3 na przeskok do poziomu 5.0, ale jeżeli taki ktosiu wskoczy na średnią powiedzmy 3.5 to jest to możliwe i będzie już nie kiepsko, a przeciętnie(co i tak jest poprawą). Postarajmy się nie popadać w skrajności w żadną stronę, nawet przy Boll''u.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2007 o 15:46, Daniel DazZy napisał:

Zaraz, tam pisze "...To moje finalne dzieło..." Może ludzie klaskali, bo myśleli, że Boll odchodzi
? :P

Chyba powinien jak już powieiedzieć "pierwsze dzieło":P Bo te inne jego maszkary to raczej nie były dzieła:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2007 o 16:44, El Pingwinho napisał:

Chyba Bóg z dużej?


A niby czemu? Jest wiele bogów.

Postal chętnie zobaczę, żeby sprawdzić jakość. W sumie tak oceniać jak się nie widziało... Niestety Boll wyrobił sobie markę i niech się nie dziwi, że ludzie tak go odbierają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować