Zaloguj się, aby obserwować  
Zibson

N, Cyfrowy Polsat czy Cyfra +

92 postów w tym temacie

Dnia 30.12.2007 o 22:03, RRohen napisał:

Mam na razie Cyfrowy Polsat, i oceniam na 7/10
Wolałbym "N" ale cóż...


Zależy jaki TV i dekoder. Jak z HD to N-ka lepsza. Ale jak masz zwykły TV i zwykły Nbox (który jest żałosny) to Cyfrowy Polsat wydaje się być lepszy - programy podobne a i HBO będzie w styczniu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem wiele pozytywnych opinii na temat "N" i sam zastanawiam się nad wybraniem tej oferty :) Z wszystkich wymienionych dotychczas jest chyba najbardziej opłacalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2007 o 22:10, xmajorx napisał:

Słyszałem wiele pozytywnych opinii na temat "N" i sam zastanawiam się nad wybraniem tej oferty
:) Z wszystkich wymienionych dotychczas jest chyba najbardziej opłacalna.


Ja właśnie mam od tygodnia N odkąd mam nowy telewizor HD Ready. Naprawde fajna sprawa z tymi kanałami HD zwłąszcza że teraz jest taka fajna promocja. Przesiadłem się z Cyfry +. Mam zwyczajny dekoder nie ten z dyskiem. Naprawde polecam. od stycznia na platfrmie N będzie HBO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się orientuje to np wybierając Cyfrowy Polsat nie mamy canal +, a wybierając cyfrę + nie mamy polsatu. Troszkę to bez sensu, ale ja mam Vectrę i mam to i to, a do tego złoty pakiet... Lecz na te sto kilkadziesiąt kanałów i tak na połowie zwykle nie ma nic ciekawego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2007 o 00:19, choper napisał:

Z tego co się orientuje to np wybierając Cyfrowy Polsat nie mamy canal +, a wybierając cyfrę
+ nie mamy polsatu. Troszkę to bez sensu, ale ja mam Vectrę i mam to i to, a do tego złoty
pakiet... Lecz na te sto kilkadziesiąt kanałów i tak na połowie zwykle nie ma nic ciekawego.


i tak samo na N nie masz ani polsatu ani canal + -- przeciez to logiczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2007 o 00:21, syriusz.b napisał:

> Z tego co się orientuje to np wybierając Cyfrowy Polsat nie mamy canal +, a wybierając
cyfrę
> + nie mamy polsatu. Troszkę to bez sensu, ale ja mam Vectrę i mam to i to, a do tego złoty

> pakiet... Lecz na te sto kilkadziesiąt kanałów i tak na połowie zwykle nie ma nic ciekawego.


i tak samo na N nie masz ani polsatu ani canal + -- przeciez to logiczne :)

Czyli najrozsądniej jest wybrać telewizję Vectra i mieć wszystkie najlepsze kanały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2007 o 00:22, choper napisał:

Czyli najrozsądniej jest wybrać telewizję Vectra i mieć wszystkie najlepsze kanały :)


Vectra to chyba kablówka - tak mi się zdaje, a takie coś (np. ja) nie wszyscy mogą mieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2007 o 00:26, syriusz.b napisał:

> Czyli najrozsądniej jest wybrać telewizję Vectra i mieć wszystkie najlepsze kanały :)


Vectra to chyba kablówka - tak mi się zdaje, a takie coś (np. ja) nie wszyscy mogą mieć :)

>
Tak, to kablówka, ale są chyba jeszcze inne do wyboru oferty i to nie koniecznie kablowe za które można mieć i polsat i tvn itp A czemu nie możesz mieć?

@ Raven12 Ostatnio jakoś przestałem oglądać MTV jakoś nic ciekawego na razie tam nie ma :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2007 o 00:29, choper napisał:

Tak, to kablówka, ale są chyba jeszcze inne do wyboru oferty i to nie koniecznie kablowe za
które można mieć i polsat i tvn itp A czemu nie możesz mieć?


bo mieszkam na osiedlu, na którym są tylko domki - tu nie ma kablówki :)

Dnia 31.12.2007 o 00:29, choper napisał:

@ Raven12 Ostatnio jakoś przestałem oglądać MTV jakoś nic ciekawego na razie tam nie ma :]


MTV to teraz głupie programy dla nie wiadomo kogo - tu już praktycznie w ogóle nie ma muzyki :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2007 o 00:39, syriusz.b napisał:

> Tak, to kablówka, ale są chyba jeszcze inne do wyboru oferty i to nie koniecznie kablowe
za
> które można mieć i polsat i tvn itp A czemu nie możesz mieć?

bo mieszkam na osiedlu, na którym są tylko domki - tu nie ma kablówki :)

> @ Raven12 Ostatnio jakoś przestałem oglądać MTV jakoś nic ciekawego na razie tam nie ma
:]

MTV to teraz głupie programy dla nie wiadomo kogo - tu już praktycznie w ogóle nie ma muzyki
:/

Taa, już po nazwie odechciewa mi się oglądać te programy, a jak już wytrzymam chwile to nie wytrzymuje i zmieniam kanał. Jedynie ,, Pimp my ride ,, było niezłe, no ale ile można w kółko oglądać to samo z innymi autami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2007 o 23:46, C-BOOL2 napisał:

slyszałem ze HBO na polsacie będzie płatny a jak mam full pakiet tzn. Relax mix film to będę
płacił

Jak masz RelaxMixa, to HBO będziesz mógł zamówić po promocyjnej cenie (20zł).
Ci co mają pakiet Familijny to zamawiają za 25zł.

A ci co mają pakiet mini (pewnie połowa abonentów polsatu) w ogóle nie mogą go zamówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2007 o 09:13, Maker3 napisał:

> slyszałem ze HBO na polsacie będzie płatny a jak mam full pakiet tzn. Relax mix film to
będę
> płacił
Jak masz RelaxMixa, to HBO będziesz mógł zamówić po promocyjnej cenie (20zł).
Ci co mają pakiet Familijny to zamawiają za 25zł.

A ci co mają pakiet mini (pewnie połowa abonentów polsatu) w ogóle nie mogą go zamówić.


skąd masz takie info ze będzie za 20zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2007 o 09:13, Maker3 napisał:

> slyszałem ze HBO na polsacie będzie płatny a jak mam full pakiet tzn. Relax mix film to
będę
> płacił
Jak masz RelaxMixa, to HBO będziesz mógł zamówić po promocyjnej cenie (20zł).
Ci co mają pakiet Familijny to zamawiają za 25zł.

A ci co mają pakiet mini (pewnie połowa abonentów polsatu) w ogóle nie mogą go zamówić.

ty podałeś relaxmix a ja mam relaxmix film

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam N i Cyfre + i zdecydowanie wole N, a Cyfre trzymam tylko dla jednego programu, którym jest National Geographic. Od jutra rusza też HBO w N więc nie ma co narzekać, bo jest dużo kanałów filmowych i TVN HD. Jeszcze niedawno była promocja na N-ke, że do końca roku wszystkie pakiety za 0 zł, a potem przez parę miesięcy po cenie promocyjnej, bez te go na pewno nie miał teraz N-ki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować