Zaloguj się, aby obserwować  
Seishirou

The Elder Scrolls IV: Oblivion

17339 postów w tym temacie

Dnia 18.12.2006 o 19:33, hehe napisał:

Mój radek tez ma 256 pamięci, a ramu tez mam 1gb ( 2 x 512 ). Może dlatego że ja gram z cieniami
... ?

Gdzieś czytałem, że właśnie cienie najbardziej spowalniają grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.12.2006 o 19:28, squeglee napisał:

Zobacz w poradniku.


Aleś mu pomógł. Napewno będzie wdzięczny.
"zobacz w poradniku", "zobacz w google" etc. etc. Ludzie darujcie sobie takiej pomocy, bo to nie jest żadna pomoc tylko, tylko... robienie łaski, że jakiś Szanowny Pan dał wielce pomocną rade, aby... sam se poszukał. Litości.

mtobi - nie, Dorian jest niepotrzebny. Przydaje się tylko do bugów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2006 o 19:41, squeglee napisał:

Jeżeli gość umie czytać, to niech spojrzy na questy ''różne'' i popatrzy po zleceniodawcach.
To takie trudne!?


A czemu w zleceniodawcach?! Jeśli ten NPC jest tylko "pionkiem" w którym trzeba tylko pogadać? Ha? Co wtedy? I czemu w różnych? A może jest w głównych? Może w zadaniach z glidii? Ha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2006 o 19:35, sługa Innosa napisał:

Gdzieś czytałem, że właśnie cienie najbardziej spowalniają grę.

Ale mi się nie nic tnie. Mam wszystko prawie na full, tylko odległość widzenia zmniejszoną, HDR też nie mam ale można poblask włączyć. Ja mogę spoko grać tak na pograniczu komfortowego grania. W sumie jak ty masz cienie powyłączane, bo rzeczywiście zabierają dużo fpsow, to pewnie tez możesz na full grać. Sorki nie pomyślałem o tych cieniach :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2006 o 19:36, Arar napisał:

mtobi - nie, Dorian jest niepotrzebny. Przydaje się tylko do bugów :)



Dzięki, teraz już mogę bez przeszkód mwypróbowac ten trik. Dzieki wielkie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2006 o 19:45, squeglee napisał:

Nie jest, bo przeszedłem Obliviona niemal na 100 % i nie spotkałem gościa.


No to fajnie. Ale co to ma do rzeczy?
Skoro tak dobrze znasz Obka mogłeś odrazu tak napisać i nie było by sprawy. A po za tym w poprzednim poście były przypuszczenia DOWOLNEGO NPC... Dowolnego. Powinieneś to zrozumieć, najpierw piszę, że nie jest potrzebny, to po co bym miał później przypuszczać, że gdzieś jest? Eh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam apel do wszystkich forumowiczów: baaardzo proszę, starajcie się nie używać słowa ''obek''. To nijak nie pasuje do ogromu tej gry i brzmi jak żywcem wypowiedziane przez ''osobę kochającą inaczej". Rozpatrzcie moją prośbę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja też nie mam HDR a gra wygląda mi na średnich detalach jak na screenie. nie mieszałem NIC w ini. mam take <coś> własnej produkcji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2006 o 21:54, sługa Innosa napisał:

Czy można walczyć jadąc na koniu? Jak to zrobić?

Niestety, nie można.

Czy są jakieś fanowskie moduły, w których znajdują się jakieś duże bitwy, większe od tych z końca gry?
Wciągnęła mnie walka w Cesarskim Mieście, z Minas Tirith mi się skojarzyło ;). Jeśli tak, to gorąco proszę o linki :)
Zacieram rączki =P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiat m mam mały problem z grą. Mianowicie w czsie gry komp mi się restartuje. Nie jest to wina chłodzenia, tak myśle klapy od obudowy mam zdjęte. Jeśli ktoś miał podobny problem to proszę o pomoc. THX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2006 o 16:01, TigerXP napisał:

Wiat m mam mały problem z grą. Mianowicie w czsie gry komp mi się restartuje. Nie jest to wina
chłodzenia, tak myśle klapy od obudowy mam zdjęte. Jeśli ktoś miał podobny problem to proszę
o pomoc. THX

Nie wykluczaj chłodzenia :)
Podczas grania w gothica 3 komp zrestartował się, gdy tylko przeszedłem 3 metry na max detalach (jeszcze na gf 6600). Natomiast w oblivionie, przy otwartej obudowie, temperatura na karcie wynosiła ~91*C. Dziwne, bo po jej (obudowy) zamknięciu, temp. spadła o 10 stopni...
Być może zbytnio kręciłeś kartę/ proca, i chłodzenie nie wyrabia.
Być może część druga- możliwe, że wiatraczki ci się zakurzyły i się nie kręcą, ostrożnie przejedź je odkurzaczem (lub, jeśli wolisz, sprężonym powietrzem).
Jeśli chcesz sprawdzić temperaturę na karcie- polecam instalację Riva Tuner.
Niestety nic więcej mi w tej chwili nie przychodzi do głowy ;/
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej ludzie, niestety trik z Dorianem u mnie nie działa :( Czy to wina polonizacjii, albo on musi leżeć w konkretnym miejscu po śmierci ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować