Zaloguj się, aby obserwować  
Seishirou

The Elder Scrolls IV: Oblivion

17339 postów w tym temacie

>człowieku, upgrade kompa, mam nadzieję, ze gra jest orginalna, więc tu rodzi się wątpliwośc,

Dnia 23.12.2006 o 11:28, genon napisał:

ze wydałeś tyle forsy mając za słaby sprzęt

to moja sprawa, na co wydaję moją forsę.

Dnia 23.12.2006 o 11:28, genon napisał:

ewentualnie może warto zobaczyć czy Twój system nie jest śmietnikiem

nie jest - po prostu moja karta graficzna nie jest taka fajna, jak myślałem.

Dnia 23.12.2006 o 11:28, genon napisał:

może pograj w pasjansa mi się nigdy nie zwiesił

o-ho-ho - uśmiałem sie jak nigdy w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem prawie całą stalową zbroję oprócz nagolenników. Ktoś wie gdzie można je dostać? Moja postać wygląda strasznie w żelaznych nagolennikach i stalowym kirysie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chwile trzeba poczekać i w końcu się pojawią, a poszukać zawsze można w Najlepszej Obronie w CM i w sklepie Rasheedy z Chorrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jaką miałeś karte?
na 7600gs z wgranym modem OOO (mod roku chyba na gamespy albo gamespocie) który prawia wszystkie słabości obka, wszystkimi opcjami na maxz hdr w rozdziałce 1024x gra chodzi mi ~30klatek bez cięca.
Tekstury średnie bo różnica jest kosmetyczna a mam 10 klatek więcej. Plik ini nie optymalizowany, ramu 512.
Z modmai, obek staje się grą roku, bez nich, średnim tytułem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2006 o 13:59, Pepper Ronie napisał:

Czy istnieje spolszczenie (tylko napisy - to z Cenegi zajmuje ok.200 MB..) do Obliviona????
Proszę o jak najszybszą odpowiedź!!!!



Jest tylko to z Cenegi.A jak się niemyle ściąganie spolszczeń z neta jset przestępstwem (chyba że dystrubutor udostępni spolszczenie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak się niemyle ściąganie spolszczeń z neta jset przestępstwem (chyba

Dnia 23.12.2006 o 14:01, pro evo napisał:

że dystrubutor udostępni spolszczenie)


Tak??? To czemu w CD-Action ostatnio zamieścili NIEOFICJALNE spolszczenie do Hitmana 2???
P.S. Czy ktoś zna stronę z tweakiem do Obliviona???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Kiedyś przed formatem gra chodziła mi w miarę płynnie na najniższych detalach.
Ostatnio znów zainstalowałem i patrze a tam cały biały ekran (w trakcie gry bo w menu jest ok) i widze tylko zarysy niektórych obiektów.) Sprawdzałem na wszystkich ustawieniach i nic. Format też nie pomógł.
Mój komp to:

AMD Athlon XP 1900+ (1,43 GHz)
256 MB Ram
Radeoen 9200 LE

No i to chyba wszystko co powinno być.
Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2006 o 15:19, rogal123 napisał:

Witam szukam jakeigos moda co zmienia wyglad gry na lepsze:D wode niebo itd. moze mi ktos podac
linki :D z gory thx:D


Pierwsze słysze by coś takiego wogle miało istnieć. Chyba ktoś ci nagadał bzdur. Poza tym Oblivion wygląda niesamowicie bez takich modułów. Jeżeli nie możesz wyświetlić maksa detali to se dokup ram i karte i zobacz jak na maksa detalach to wygląda i odpowiedz sobie na pytanie czy jakiekolwiek modyfikacje są potrzebne ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2006 o 20:02, sołtys121 napisał:

musi byc


Ogólnie to nic nie musi:P Co wiecej Betheseda tego nie zrobi. Właśnie przeglądam oficjalną stronę Obka. Mehrunes Razor za darmo będzie można jedynie ściągnąć na marketplace. Gracze PCtowi znowu są poszkodowani:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heheh no dokup se ramu 4giga kup se karte GeForce 8800GTX i widze jak wyglada na high detalach calkiem ladnie ale chce wiecej!!:P podalem screana na trawa z oddali mnie denerwuje da sie to naprawc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2006 o 18:19, rogal123 napisał:

heheh no dokup se ramu 4giga kup se karte GeForce 8800GTX i widze jak wyglada na high detalach
calkiem ladnie ale chce wiecej!!:P podalem screana na trawa z oddali mnie denerwuje da sie
to naprawc??

Ja wiem tyle że Oblivion działa na Radeonie 9600 pro 256 ddr, 512 RAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2006 o 14:53, Gierlo napisał:

Mam pytanie. Kiedyś przed formatem gra chodziła mi w miarę płynnie na najniższych detalach.
Ostatnio znów zainstalowałem i patrze a tam cały biały ekran (w trakcie gry bo w menu jest
ok) i widze tylko zarysy niektórych obiektów.) Sprawdzałem na wszystkich ustawieniach i nic.
Format też nie pomógł.
Mój komp to:

AMD Athlon XP 1900+ (1,43 GHz)
256 MB Ram
Radeoen 9200 LE

No i to chyba wszystko co powinno być.
Proszę o pomoc.

Mówiąc szczerze, to okupsobie z 512 MB RAM-u i nową kartę graficzną:). A instalowałeś wszystkie sterowniki sprzed formatu? Ściągnij sobie najnowsze sterowniki ATI, powinno pomóc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2006 o 18:04, YahooPL napisał:

> Witam szukam jakeigos moda co zmienia wyglad gry na lepsze:D wode niebo itd. moze mi ktos
podac
> linki :D z gory thx:D

Pierwsze słysze by coś takiego wogle miało istnieć. Chyba ktoś ci nagadał bzdur. Poza tym Oblivion
wygląda niesamowicie bez takich modułów. Jeżeli nie możesz wyświetlić maksa detali to se dokup
ram i karte i zobacz jak na maksa detalach to wygląda i odpowiedz sobie na pytanie czy jakiekolwiek
modyfikacje są potrzebne ???


Hmmm... Poszukaj na www.tessource.com pliku "Natural Enviroments". Poprawia wodę, niebo, i inne rzeczy związane z przyrodą. ;] Co do rozmytych tekstur w oddali - Oblivion Landscape LOD Texture Replacement Pack, też na www.tessource.com.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2006 o 19:25, Assasin93 napisał:

Hmmm... Poszukaj na www.tessource.com pliku "Natural Enviroments". Poprawia wodę, niebo, i
inne rzeczy związane z przyrodą. ;] Co do rozmytych tekstur w oddali - Oblivion Landscape LOD
Texture Replacement Pack, też na www.tessource.com.


To ciekawe myślałem, że nie ma czegoś takiego. Muszę się w tym pobawić. Czy te mody potrzebują więcej mocy od kompa na którym Oblivion chodzi w maksymalnych detalach ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2006 o 19:33, YahooPL napisał:

To ciekawe myślałem, że nie ma czegoś takiego. Muszę się w tym pobawić. Czy te mody potrzebują
więcej mocy od kompa na którym Oblivion chodzi w maksymalnych detalach ???


W readmie Natural Enviroments jest napisane, że nie powinno wpłynąć na wydajność gry. Co do LOD Replacement Pack, to nie wiem, ale chyba nie spowalnia gry, zresztą u mnie wszystko i tak chodziło ok, a wygląło lepiej. ;] W Natural Enviroments, "czyste" niebo 9bez żadnych chmurek ani niczego takiego) jest takie jakby... za niebieskie. ;] Ale to nie przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niebo bez chmur ??? Nie to tego nie instaluję. Obek by stracił kawałek swojego uroku, gdyby nie te bajkowe chmurki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2006 o 20:50, YahooPL napisał:

Niebo bez chmur ??? Nie to tego nie instaluję. Obek by stracił kawałek swojego uroku, gdyby
nie te bajkowe chmurki :)


nie zrozumiałeś mnie. ;] Chmury też tam są. ;] Tylko czasem jest takie czyste niebo. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować