Zaloguj się, aby obserwować  
Seishirou

The Elder Scrolls IV: Oblivion

17339 postów w tym temacie

Mam pytanie czy w dodatku TES IV oblivion Knights of the nine są także konie i czy trzeba mieć zwykłego obliviona żeby to zainstalować prosiłbym bardzo o odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2007 o 15:23, dambialko napisał:

Mam pytanie czy w dodatku TES IV oblivion Knights of the nine są także konie i czy trzeba mieć
zwykłego obliviona żeby to zainstalować prosiłbym bardzo o odpowiedź



w KoTN są chyba jakieś zbroje dla koni, no i skoro w podstawce konie są to i w KoTN też powinny być. proste ; P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2007 o 15:36, Azreix napisał:

Ale żeby płacić za zbroję dla konia która nic nie daje, to już nawet nie jest śmieszne.


Nie śmieszne, raczej żałosne:P Zajęło im to pewnie z kilkanaście minut pracy. Równie dobrze mogli to wrzucić do gry przed premierą. Za dodatkowy content można płacić, ale jeżeli powstaje po premierze gry i rzeczywiście wydłuża rozgrywkę. Chociaż w sumie Bethesda to mały pikuś przy tym co EA wyprawia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2007 o 21:28, shinian napisał:

Nie śmieszne, raczej żałosne:P Zajęło im to pewnie z kilkanaście minut pracy. Równie dobrze
mogli to wrzucić do gry przed premierą. Za dodatkowy content można płacić, ale jeżeli powstaje
po premierze gry i rzeczywiście wydłuża rozgrywkę. Chociaż w sumie Bethesda to mały pikuś przy
tym co EA wyprawia:P



święta racja. za samą zbroję płacić kilka dolców?! coś się panom z Bethesda musiało na moment we łbach poprzewracać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2007 o 21:40, pizmak666 napisał:

<ciach!>


no tak na początku musieli się sprawdzić albo sprawdzić graczy czy są frajerami - nie byli i nastepne mini-mini dodatki są o wiele lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2007 o 10:54, Pawlo09 napisał:

W gre nie grałem ale mam zamiar ją kupić wraz z dodatkiem

Gierka wspaniała a razem z dodatkami knights of the nine i SI bezkonkurencyjna jeśli chodzi o rpg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2007 o 10:49, kamceg napisał:

Ale przynajmniej ta zroja fajnie wygląda i koń w niej bezpieczniejsz xD

erm... rzeczy wizualne można sobie ściągnać za darmo od fanów. A te zdrowie lekko w górę też mozna w cs sobie zrobić :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2007 o 17:32, Pawlo09 napisał:

Jakiego trzeba mieć Pc żeby grać na max detalach?

ech czy to naprawdę trudno sprawdzić? wymagania zalecane - i trochę powyżej. Ja powiem ,że z 512 ramu 6600 GT 128 gra chodziła na średnich bardzo plynnie i żadko cię cieła . Własnie gdzieś widziałem program by zobaczyć czy komp pociagnie Obliviona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy po zakończeniu wątku głównego jest możliwość znależienia gdzieś tych wszystkich kamieni co się dostawało po zamknięciu bram oblivionu????

I drugie pytanie jak sie jest mistrzem gildii wojowników to czy zawsze po miesiącu gry będzie się dostawało w kufrze mistrza gildi tylko 170 zolotych monet??? czy można więcej???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2007 o 11:16, Bambadil napisał:

Domyślam się, że chodzi o kaplicę Namiry ;) jeśli tak to musisz wypić sporo Taniego Wina (jest
praktycznie wszędzie :) ja z 10 butelek znalazłem przy jednej z jaskiń niedaleko Imperial City),
gdyż zmniejsza Osobowość,, a jej musisz mieć mniej niż 20, żeby zagadać do Namiry :)


tak to byla kaplica namiry, a nie mozna po prostu kogos zabic na widoku strazy i uciec do tej kaplicy i pogadac a potem zaplacic kare?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze nie wiem, a po drugie po co ??? Tanie wino zmniejsza Osobowość na 2 minuty :) później wraca do normalności :D więc nie musisz się martwić, że będziesz mieć tej osobowości mniej niż 20 do końca gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować