Zaloguj się, aby obserwować  
Seishirou

The Elder Scrolls IV: Oblivion

17339 postów w tym temacie

A to jest ciekawe :D powinieneś normalnie wejść i dopiero w środku powinien ktoś Cię zatrzymać :) myślę więc, że to jest bug i musisz wczytać grę :/ najlepiej przed momentem, w którym przychodzi do Ciebie Lucien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2007 o 19:25, Bambadil napisał:

/.../


No to pupa... Już go nie mam... Szkoda, bo słyszałem, że zadania dla Dark Brotherhood to najlepsze questy w całej grze :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2007 o 19:18, Jakub Wędrowycz napisał:

No i mam kolejny problem. Chcę przystąpić do Mrocznego Bractwa. Zbiłem Rufila i otrzymałem
polecenie udania się do Cheydenhall, do piwnicy opuszczonego domu.

Po zabiciu i przespaniu sie gdzies powinien odwiedzic cie Mowca i wlasnie dajac zadanie udania sie do domu bractwa podac ci haslo do drzwi. Jesli tak bylo to coz, pewnie bug, mozesz sprobowac jakimis kodami z konsoli telepotowac sie do wnetrza kryjowki i moze quest zaskoczy dalej (mozesz je znalezc tutaj http://www.uesp.net/wiki/Main_Page).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem jestem arcymagiem gildi magów i nadal niemoge wejść do tellerum myślałem że wreszcie będę mógłtam wejść ale potrzebuje innego klucza niż klucz arcymaga o co chodzi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2007 o 10:31, Super gość napisał:

Bambadil & shelion -->
Hehe, ynteligentna dyskusja, nie ma co ;) Jestem pewien, że w skrzyni jest zawsze czar
Wyniesienie many (czy jakoś tak) a także kula ognia. Nie jestem pewien co do pozostałych -
bo nie korzystam - zawsze mroźny czar mam ze sobą.


Jakby kolega Bambadil nie odniósł się tak prowokacyjnie do mojego posta, tylko zwyczajnie skorygował, to dyskusji w ogóle by nie było. Mi się czar z zimnem trzy razy pod rząd w skrzynce nie wczytał. Ale skoro się zdarza, to się zdarza. Aż tyle razy nie sprawdzałam.
A skoro tylu tu specjalistów, to zostawię ten wątek w spokoju. Czasem człowiek chce tylko komuś pomóc, a próbują go wyśmiać. A ja mam dość stresów na co dzień, więc żegnam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie za bardzo wiem o co Ci chodzi - dyskusja o występowaniu czarów w skrzynce jest trochę głupia, ale jest. Jak się ktoś obraża o taką głupią rzecz i gada że nie będzie odwiedzać przez to wątku - to i dobrze, nie potrzebujemy takich ludzi. Łaski bez.
____________________________
CZyżby to oznaczało że w wątku o Oblivionie już nic nowego nie będzie ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 10:59, Super gość napisał:

Czyżby to oznaczało że w wątku o Oblivionie już nic nowego nie będzie ? ;)


A zbiorowe narzekanie na brak polskiej łatki do najnowszego patcha to co?
Poza tym, zawsze można popsioczyć na "dodatek", dodatek - słowem, to nie koniec ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie czy oblivion zawsze sie leko przycina jak sie jedzie na koniu bo ja mam kompa amd athlona 3800 x2 GF 8800GTS 320mb 320bit i 2GB ram DRR2 ustawiam detale wysokie rodzelczosc 1200 i niewiem dlaczego mi sie na koniu leciutko przycina jak jade, kupilem kompa specialnie na nowe gry dalem 3 tys zl prosze o pomoc z tym oblivionem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 13:35, devilll napisał:

pomorze mi ktos prosze


no to jak ci się "leciutko" tnie, to ja bym nie narzekał. ale skoro tak, to minimalnie zmniejsz detale i może będzie jakaś wioczna różnica...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi na dwa rzy gorzszym sprzęcie, na prawie wyokich detalach chodzi płynnie - może coś z pojedynczym egzemplarzem, albo zrób tak jak powiedział pizmak666.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 13:56, kamceg napisał:

Mi na dwa rzy gorzszym sprzęcie, na prawie wyokich detalach chodzi płynnie - może coś z pojedynczym
egzemplarzem, albo zrób tak jak powiedział pizmak666.



devilll -----> no właśnie, mi też na dużo gorszym (jeszcze, ale już nie długo) sprzęcie działa na medium/high. jak coś mi się tnie to zmniejszam nieco i już. czasem się sprzęt grzeje i trzeba trochę zluzować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taki problem w Świątyni Władcy Chmur. Jestem w momencie kiedy trzeba znaleźć dla Martina pierwszy artefakt - krew daedry czy coś. No i na początku w jego pokoju pisze, że mam przeczytać księge: Wspolczesni Heretycy. Problem w tym, że jej w jego pokoju poprostu nie ma. Szukałem po szafkach, na biurku jednym i tym drugim i nic. Wie ktoś gdzie ta ksiązka sie znajduje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 14:41, KloniskO napisał:

A ja mam taki problem w Świątyni Władcy Chmur. Jestem w momencie kiedy trzeba znaleźć dla Martina
pierwszy artefakt - krew daedry czy coś. No i na początku w jego pokoju pisze, że mam przeczytać
księge: Wspolczesni Heretycy. Problem w tym, że jej w jego pokoju poprostu nie ma. Szukałem
po szafkach, na biurku jednym i tym drugim i nic. Wie ktoś gdzie ta ksiązka sie znajduje?


Księga znajduje się w holu na stole przy którym przesiaduje martin, a nie w jego pokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze nie musisz czytać tej książki :) ona po prostu zaznacza Ci na mapie miejsce, w którym jest posąg Azury :)
Po drugie krew deadry to po prostu artefakt, który dostajemy po wykonaniu jakiegoś zadania dla deadry :)
Po trzecie najbardziej opłaca się dać Martinowi Łabadżak :) dostajemy go po wykonaniu banalnego zadania dla Sheogoratha :) jego posąg znajduje się w drodze z Leyawiin do Bravil :) mniej więcej w połowie drogi :) żeby Sheogorath do Ciebie przemówił musisz mu przynieść kapustę, mały klejnot dusz i przędzę :) kapustę i przędzę znajdziesz w koszykach, skrzyniach itp. w każdym mieście, a mały klejnot dusz będziesz musiał albo kupić albo zabić jakiegoś nekromantę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować