Zaloguj się, aby obserwować  
Seishirou

The Elder Scrolls IV: Oblivion

17339 postów w tym temacie

Powiem tyle: POLECAM :D:D:D Głównego wątku (w dodatku i podstawce :P) jeszcze nie przeszedłem, ale z tego co narazie widziałem mogę wywnioskować tyle:
Po pierwsze jest sporo nowych roślin, potworów, lokacji (54 wraz z zamkiem) i questów :):):)
Po drugie jest nowa kraina, która przypomina tą z Morrowinda :)
Po trzecie są też nowe bronie, czary, zbroje :)
Po czwarte jest martwy Michał Wiśniewski :P:P:P (nie żebym mu tego życzył, po prostu mnie to rozśmieszyło jak go zobaczyłem :P)
Po piąte quest główny z tego co słyszałem jest baaardzo ciekawy :) i ma fajne zakończenie :D (co prawda Kamil już wygadał, ale ja nie napiszę :D)
Gra ma również swoje złe strony :/ np. nadal jest lvl scaling lub jak przejdzie się kilka minut po krainach Manii i Demencji to tak naprawdę wszystko widziałeś (chodzi mi o przyrodę :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2007 o 16:39, Bambadil napisał:

Po piąte quest główny z tego co słyszałem jest baaardzo ciekawy :) i ma fajne zakończenie :D
(co prawda Kamil już wygadał, ale ja nie napiszę :D)


Na forum to pisz kamceg, żeby ludzie widzieli o kogo chodzi;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2007 o 14:57, kamceg napisał:

Mam radę. Jeżeli to ponowne chodzenie tak bardzo Cię nudzi to wciśnij tyldę "~" i napisz "tcl"
wtedy bęziesz mógł latac przez ściany i nie bedziesz musiał się kierwoac wytyczoną ścieżką:)


Trochę to zabija przyjemność z gry. Dlatego trzymam się od kodów jak najdalej i sądze, że Ty też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jakby inaczej:) Jednak Oblviona poznałem od każdej strony bardzo dokładnie:D Po prostu poradziłem gościowi co może zrobic aby przyśpieszyc rozgrywkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2007 o 20:13, kamceg napisał:

A jakby inaczej:) Jednak Oblviona poznałem od każdej strony bardzo dokładnie:D Po prostu poradziłem
gościowi co może zrobic aby przyśpieszyc rozgrywkę:)



z każdej strony powiadasz, ciekawe... <w zamyśleniu drapie się po czuprynie>. chcesz o tym pogadać, bo wiesz oblivion to rodzaj męski, ty chyba też. to kobiety się poznaje z każdej strony, nie facetów. ale każdy lubi co innego.
no i oczywistym jest, że cheatowanie psuje każdą grę, psuje wszystko. szczególnie w obku

P.S. Kamil masz chyba bład w podpisie : a droga wi(e)dzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A skoro już się tak czepiasz to Oblivion poza tym, że jest grą, to po łacinie znaczy otchłań. A oba te wyrazy są rodzaju żeńskiego:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2007 o 20:31, kamceg napisał:

Chodzi mi tu o GREi tylko o GRE:P


wiem że o gre :P chociaż jak oblivion by był kobietą, to chętnie bym ją poznał tak z każdej strony. łądna grafika, wciągająca fabuła, tylko wywala do windy się i botrzebuje patchy. ale to każda tak ma...

Dnia 11.06.2007 o 20:31, kamceg napisał:

Dzięki za wyłapania błędu w podpisie:D


nie ma za co :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2007 o 20:34, kamceg napisał:

A skoro już się tak czepiasz to Oblivion poza tym, że jest grą, to po łacinie znaczy otchłań.
A oba te wyrazy są rodzaju żeńskiego:P


że oblivion to otchłań to wiemy. i że rodzaj żeński też. ale "oblivion" już męski. a gra też jest żeńska, ale to już każda gra. nawet taki Mortyr... a oblivion to taka zaje***ta laska wsród kobiet, taka kapryśna modelka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../


Dzięki za radę, ale nienawidze cheatów:P Tylko cieniasy na nich grają:D:D A klucza nie udało mi się znaleźć...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2007 o 21:48, Mikex napisał:

Dzięki za radę, ale nienawidze cheatów:P Tylko cieniasy na nich grają:D:D A klucza nie udało
mi się znaleźć...;/


co do cheatów to racja, tylko cieniasy :D a i taka rada na przyszłość. jak już wiesz co masz zrobić, to zaplanuj co Ci będzie potrzebne, to unikniesz takich długich, niewygodnych powrotów. ja nie mam z niczym raczej w obku problemów. no oprócz wywalania do windy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Wiesz, za pierwszym razem ten klucz mialem, ale jak już tam wszedłem to mnie zauważono i musiałem uciekać (tak mi kazało alter ego mojego hero). A teraz jak tam idę to nie mam klucza;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no to kicha z olejem... i co ty z tym alter ego?! :D a gdzie szukasz? w tych wierzach, czy zakradasz się nocą na ulicy do strażnika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nic, teraz tylko czekać na jakąś promocję w Wirtusie albo sklepie Cenegi, bo na Allegro pewnie ceny długo jeszcze nie spadną. Kusi mnie, żeby brać od razu KotN i SI, ale chyba najpierw kupię to drugie. Więcej oferuje za niewiele większe pieniądze.

Dzięki za odpowiedź!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Wszędzie. Serio. W koszarach okradałem, w Pałacu, zwykłych gwardzistów, słowem wszędzie i każdego. Wydaje mi się, że ten głupi klucz znalazłem w zwłokach kolesi, którzy strzegli tajnego przejścia(w elfickich zbrojach, przejście otwierane strzałą). Nie wiem tylko co się z tym kluczem stało... Przecież po użyciu klucz zostaje (może to jakiś badziew od Ruskich?^^)...

Ps Alter ego piszę, bo jak inaczej to nazwać? Umysł? Alter ego pasuje najlepiej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2007 o 22:17, Mikex napisał:

Wydaje mi się, że ten głupi klucz znalazłem w zwłokach kolesi, którzy strzegli tajnego przejścia(w
elfickich zbrojach, przejście otwierane strzałą). Nie wiem tylko co się z tym kluczem stało...
Przecież po użyciu klucz zostaje (może to jakiś badziew od Ruskich?^^)...


moze i to było gdzieś przy wejściu, sam dokładnie nie pamiętam. proponuję może złąmać jedną z zasad w gildii złodziei, wtedy cie wywalą, wstąpisz na nowo, za odpłatnym i wykonasz zadanie od początku bez problemów.

a od ruskich to prędzej bomba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2007 o 22:27, Mikex napisał:

/.../

Hmm to jest myśl... Idę okraść jakiegoś żebraka...^^



No fajnie, ale to przecież nie wskrzesi tych ziomów....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2007 o 22:27, Mikex napisał:

/.../

Hmm to jest myśl... Idę okraść jakiegoś żebraka...^^


no widzisz, zawsze jest wyjście. tylko co na to twoje alter ego? :D nie no spoko, mam nadzieje że się teraz uda. i za zdrowie uda, że się udzie wszystko udem uda! (ale głupote napisałem...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2007 o 22:31, pizmak666 napisał:

no widzisz, zawsze jest wyjście. tylko co na to twoje alter ego? :D nie no spoko, mam nadzieje
że się teraz uda. i za zdrowie uda, że się udzie wszystko udem uda! (ale głupote napisałem...)



No nie powiem:P A alter ego nie jest moje tylko mojego hero:P Coś się tak czepił?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować