Zaloguj się, aby obserwować  
Seishirou

The Elder Scrolls IV: Oblivion

17339 postów w tym temacie

Dnia 09.04.2006 o 19:14, ArtuRPGpl napisał:

> Ja sobie zamuwiłam edycje kolekcjonerską!! Nie mogę się doczekać kiedy mi ją przyślą!!
:)

Taka mała niewinna dziewczynka ma tyle kasy na ek?

Zbierałam pół roku. A poza tym, warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to tutaj będę cię musiał rozczarować. Jestem w identycznej sytuacji jak ty. Kilka dni temu napisałem do nich @ i w odpowiedzi dostałem taki oto tekst: ''Witam,Panie Piotrze, jest nam niezmiernie przykro, ale cały czas nie mamy edycji kolekcjonerskiej. Co więcej, mamy pewne obawy, że nie uda nam się, mimo wcześniejszych
zapewnień, jej zdobyć. Jeszcze w tym tygodniu wyslemy oficjalny newsletter w tej sprawie.'' Jak widać sytuacja nie przestawia się różowo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2006 o 21:32, Van Waterflew napisał:

Eeeeeee ach ten Oblivion ale te okropne patche ech 2$ sztuka za jakoś zbroje dla konia -.-

Ta wczoraj jakiś ogr załatwił mi konia zanim go zdążyłem ubić (twarde bestie a walczą na pięści).
Od tej chwili trup konia towarzyszy mi wszędzie i oczywiście przy wejściu do miasta zostaje w stajni... zupełnie jak żywy, tylko że ten leży na ziemi i nie da się już na nim jeździć... ;-) Nie ma co dopracowane w każym szczególe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2006 o 14:29, ArtuRPGpl napisał:


niemasz szans, karta graficzna beznadzieja! po ok 40 zl stoi


Karte to ja mam Radeona x700. Ogólnie wszystko ładnie cacy tylko przycina sie lekko w niektórych momentach (np. przejście do nowej lokacji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

musze powiedziec ze to pierwsze moje zamowienie w tym sklepie i chyba ostatnie.
sadze ze je anuluje i zamowie w cenedze, przynajmniej takich walkow nie odstawiaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2006 o 11:32, scooby01 napisał:

musze powiedziec ze to pierwsze moje zamowienie w tym sklepie i chyba ostatnie.
sadze ze je anuluje i zamowie w cenedze, przynajmniej takich walkow nie odstawiaja.



Panowie też prubowałem w ultimie ale anulowałęm zamówienie i kupiłem w cenedze jeszcze jest tam kilka sztuk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2006 o 08:49, GaNgStA napisał:

>
> niemasz szans, karta graficzna beznadzieja! po ok 40 zl stoi

Karte to ja mam Radeona x700. Ogólnie wszystko ładnie cacy tylko przycina sie lekko w niektórych
momentach (np. przejście do nowej lokacji)


ja mam taka sama:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2006 o 20:41, olcia13 napisał:

> > Ja sobie zamuwiłam edycje kolekcjonerską!! Nie mogę się doczekać kiedy mi ją przyślą!!

> :)
>
> Taka mała niewinna dziewczynka ma tyle kasy na ek?
Zbierałam pół roku. A poza tym, warto!


niewiem, ale wiem ze mowilas ze masz 80% gier to piraty ten post mozna znalec w "kolekcja gier-zdjecia"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam wielką nadzieję ze na czerwiec polonizacja bedzie skonczona, akurat po maturze jak siade to do rozpoczecia studiow bede napierniczał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.04.2006 o 14:08, ArtuRPGpl napisał:

> Zbierałam pół roku. A poza tym, warto!

niewiem, ale wiem ze mowilas ze masz 80% gier to piraty ten post mozna znalec w "kolekcja gier-zdjecia"

Nie powiedziałam ,że to piraty. Masz jakiś dowód?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2006 o 15:27, olcia13 napisał:


> > Zbierałam pół roku. A poza tym, warto!
>
> niewiem, ale wiem ze mowilas ze masz 80% gier to piraty ten post mozna znalec w "kolekcja
gier-zdjecia"
Nie powiedziałam ,że to piraty. Masz jakiś dowód?


przyblize twoje slowa;

"hehe, nie przeszedlam wszystkich gier i niemam tyle kasy ale przeciez nie wszystkie sa orginalne:)"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam kartę graficzną GEforce titanium 4200 128 MB i mam dużu problem... mianowicie po wczytaniu otoczenia wszystkie tekstury są białe i tylko niektóre przedmioty mają różne kolory. jednym słowem grać się nie da :( zapewne gra nie obsługuje mojej karty graficznej ale może pojawił się jakiś patch czy cóś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2006 o 19:22, Widek napisał:

Dodaje mini screena :) Jak wygląda u mnie woda:)

Podobnie jak u mnie... tylko ciężko stwierdzić czy większy, czy mniejszy zasięg widzenia... Na pewno mam wyższą rozdziałkę.

Jak już daję posta, to wrzucę parę screenów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde mam Durona 2200+ (1800mHz), GeForce 5200 FX, 512 DDR RAM i nie wiem czy mi pójdzie. Jak ktoś ma podobnego kompa to niech napisze jak mu chodzi lub powiedzcie jak mi to pójdzie na moim kompie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować