Zaloguj się, aby obserwować  
Seishirou

The Elder Scrolls IV: Oblivion

17339 postów w tym temacie

Dnia 16.08.2008 o 13:58, HumanGhost napisał:

Pytanko jeszczeodnośnie modów. Jest moze jakiś mod, dzięki któremu będzie można sobie
wyeksponowac na stojaku zbroje w swoim domu? W Morrowindzie chyba było coś takiego.

takie jakby manekiny?? są! niektóre mogą trzymać też broń wiem że są na tej stronie http://www.fileplanet.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam
mam pytanie
oto nie dawno kupilem najwiekszy i najdrozszy dom w calej grze
i tam sa takie gabloty w ktore mozna wsadzac miecze itd. i ja wlasnie nie wiem jak na przyklad wlozyc jakis miecz do takiej gabloty
moze mi ktos podpowiedziec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Otwierasz gablotę, następnie zaglądasz do ekwipunku i przytrzymujesz LPM na np. mieczu. Miecz jest przed tobą i układasz go w gablocie, jeśli miecz Ci wypadnie kliknij "Z" - tak podniesiesz miecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam dość dziwny problem z Oblivionem. Nie słyszę dialogów. Mam spolszczoną grę z pomocą patcha, i zainstalowałem dodatek Knights of the Nine, ale to nie jego wina bo go wyłanczałem i nadal nie słyszę dialogów. Co może powodować ten problem?? Z góry thx.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2008 o 09:06, Waisik napisał:

Mam dość dziwny problem z Oblivionem. Nie słyszę dialogów.


A czy aby na pewno masz oryginalną wersje Obliviona? Bo z tego co mi wiadomo to są jakieś problemy z dialogami spolszczenia po instalacji pirackiej wersji gry, a piratom na tym forum nikt raczej nie pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2008 o 14:06, dave03 napisał:

> Mam dość dziwny problem z Oblivionem. Nie słyszę dialogów.

A czy aby na pewno masz oryginalną wersje Obliviona? Bo z tego co mi wiadomo to są jakieś
problemy z dialogami spolszczenia po instalacji pirackiej wersji gry, a piratom na tym
forum nikt raczej nie pomoże.

czego od razu twierdzisz że ma pirata??
WAISIK sprubuj ściągnąć spolszczenie jeszcze raz pewnie to jego wina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2008 o 15:19, klaser2 napisał:

czego od razu twierdzisz że ma pirata??


Pewności nie mam dlatego go o to zapytałem. A przypuszczenia mam takie tylko dlatego, bo znam kilka osób które miały pirata, następnie instalowały spolszczenie i to sie mniej więcej w ten sposób objawiało... czyli brak dialogów podczas gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, a ja mam dziwny problem. Otóż kiedy chcę zainstalować patcha polonizującego to pojawia się jakieś szare okno i komunikat z czymś, ze coś 20 minut trzeba czekać, ale czekam już dłuuugi czas i cały czas jest 0%, kiedyś miałem normalnie i się instalowało, a teraz nic.

P.S mam nadzieję, zę zrozumieliście o co mi chodzi.
P.S 2 jak coś, to mam oryginał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2008 o 00:23, MTSMAFIOSO napisał:

Dodam że lepiej nic nie klikać podczas instalacji, bo potrafi się zwiesić :P


Tyle to ja wiem, bo ile razy chciałem sobie w co innego pograć w czasie tej "aktualizacji"...

EDIT: A tak w ogóle to wyszła polska wersja Obliviona? Czy zawsze jest dodatkowa płyta z napisem "patch PL"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2008 o 08:29, trutututu napisał:

EDIT: A tak w ogóle to wyszła polska wersja Obliviona? Czy zawsze jest dodatkowa płyta
z napisem "patch PL"?


Na dzień dzisiejszy nie wyszła i raczej nie wyjdzie, choć jest minimalna szansa na to że gdy gra trafi w końcu do Kolekcji Klasyki to już będzie spolonizowana "z góry", ale na to to na pewno będziesz musiał sobie jeszcze trochę poczekać. Swoją drogę dziwny ten Twój przypadek... sam bym sie bardzo zdenerwował gdyby takie coś mi sie przytrafiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2008 o 21:42, KamcioBoy napisał:

Mam małe pytanko. Chciałbym się dowiedzieć czy Oblivion obsługuje panoramiczne rozdzielczości
takie jak 1440x900?

Obsługuje bez problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Jestem w trakcie wykonywania misji Utracone Dziedzictwo (Legacy Lost), muszę zabić ogry, które oblegają Watherleah. Niestety, w tym miejscu nie ma żadnych potworów. Czekałem, przychodziłem tu o różnych porach. Nic nie zadziałało. Czy ktoś miał podobny problem i czy da się go jakoś rozwiązać?

20080822230001

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego, co pamiętam, to była to misja zlecana przez tych dwóch braci [Jemane?] z Chorrol. Ogry nie znajdują się dokładnie w oznaczonym miejscu [tj. zielona strzałka] tylko dwójka biega w okolicy domu, a jeden znajduje się na piętrze. Rozejrzyj się w okolicy ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie: otóż nie mogę znaleźć ayledzkich ruin o nazwie Vactan (czy jakoś tak). Podobno znajdują się one na zachód od Cheidinchal ale nie wiem, w którym miejscu dokładnie, a potrzebuje je do wykonania zadania w gildii magów. Nie mówiąc już o tym, że zleceniodawca zadania nie zaznaczył mi tego miejsca na mapie. Z góry dzięki za odpowiedź.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować