Zaloguj się, aby obserwować  
Seishirou

The Elder Scrolls IV: Oblivion

17339 postów w tym temacie

Na początek najlepiej przeinstaluj gierkę.
C:\Documents and Settings\(twój nick)\Moje dokumenty\My Games
Prawdopodobnie w tym katalogu masz save, jeśli się o nie boisz to skopiuj. Daj znać czy pomogło, jeśli nie to pokombinujemy coś dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2008 o 18:36, MastAlol napisał:

Na początek najlepiej przeinstaluj gierkę.
C:\Documents and Settings\(twój nick)\Moje dokumenty\My Games
Prawdopodobnie w tym katalogu masz save, jeśli się o nie boisz to skopiuj. Daj znać czy
pomogło, jeśli nie to pokombinujemy coś dalej.


Skopiowałem zapisy zainstalowałem gierke a wczasie instalki wyskoczył błąd

CRC ERROR: THE FILE (FOLDER GDZIE MAM ISTALUJE GRE)\DATA\OBLIVION - SUNDS. BSA DOSEN''T MUTCH THE FILE IN THE SETUP''S. CAB FILE. THE MEDIUM FROM YOU ONE RUNNING THE SETUP MY BE CORRPTED; CONTAC YOU SOFTWARE VERDOR.

PRZERWIJ - PONÓW PRÓBĘ - IGNORUJ.

I tak się dzieje z niektórymi plikami BSA!!!

I po ignorowaniu gra chodzi lecz wyrzuca mnie do pulpitu podając komunikat że "APLIKACJA ZOSTANIE ZAMKNIĘTA - PRZEPRASZAMY (a ja mam ich przepraszam...)

ech...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam małe pyt. co mi dało przyłączenie się do bractwa ostrzy w świątyni władcy chmór poza uzbrojeniem? dostanę tam kiedyś jakieś zadanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A odinstalowałeś wcześniejszą wersje, zresetowałeś komputer i dopiero zainstalowałeś? Czy nadinstalowałeś? Jak nadinstalowałeś to zrób tak jak napisałem wcześniej, jeśli tak zrobiłeś to wygląda na jakieś problemy z płytą. Wygląda dobrze? Nie jest porysowany czy coś?

---> czadex
Hmmmm, jakby Ci to powiedzieć :) To jest wątek główny i jest tam trochę do zrobienia :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2008 o 19:40, MastAlol napisał:

A odinstalowałeś wcześniejszą wersje, zresetowałeś komputer i dopiero zainstalowałeś?
Czy nadinstalowałeś? Jak nadinstalowałeś to zrób tak jak napisałem wcześniej, jeśli tak
zrobiłeś to wygląda na jakieś problemy z płytą. Wygląda dobrze? Nie jest porysowany czy
coś?

---> czadex
Hmmmm, jakby Ci to powiedzieć :) To jest wątek główny i jest tam trochę do zrobienia
:]


Co zamknąć wszystkie wrota do otchłani ? zamknąłem już 12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2008 o 19:40, MastAlol napisał:

A odinstalowałeś wcześniejszą wersje, zresetowałeś komputer i dopiero zainstalowałeś?
Czy nadinstalowałeś? Jak nadinstalowałeś to zrób tak jak napisałem wcześniej, jeśli tak
zrobiłeś to wygląda na jakieś problemy z płytą. Wygląda dobrze? Nie jest porysowany czy
coś?

---> czadex
Hmmmm, jakby Ci to powiedzieć :) To jest wątek główny i jest tam trochę do zrobienia
:]



No odinstalowałem grę. Zresetowałem nie... Ale jak mam z kompa to całkiem usunąć? Wiem że jest jakiś rejestr ale co dalej?
A co do płyty to niowiusienka! od piątku kupiona

A DZIEKI WIELKIE ŻE MI POMAGASZ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.04.2008 o 19:43, resident18 napisał:


> :]


No odinstalowałem grę. Zresetowałem nie... Ale jak mam z kompa to całkiem usunąć? Wiem
że jest jakiś rejestr ale co dalej?
A co do płyty to niowiusienka! Do piątku kupiona

do czyszczenia rejestru są programy jednak zrób sobie kopie zapisów gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2008 o 19:42, czadex napisał:

Co zamknąć wszystkie wrota do otchłani ? zamknąłem już 12


Nie pamiętam, ale jakoś się rozwija, zobacz co tam w dzienniku pisze :) Ja nie robie wątku głównego prawie nigdy jak gram, bo jest głupi :] (hehe...).
Ew. sprawdź w solucji na elderscrolls.phx.pl

---> resident18
Nie dziękuj, bo na razie jeszcze nie pomogłem.
System Ci dobrze chodzi? Tzn. zamula komputer czy jakieś nietypowe rzeczy się z nim dzieją, czy tylko z grą takie jajca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie mi się wyłancza czasem. Tak coś w głośnikach zachuczy i już się na nowo włącza.

może na nowo zaistaluje system. dyski opróżnie. zaktualizuje stery. może coś pomoże. chyba że masz jakiś pomysł.

nawet napisałem do pomocy technicznej napisali mi autoopdpwiedź ze dostali i nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No może właśnie masz syf w systemie, czasem tak jest.
Najlepiej jeszcze przeskanuj antywirusem, może akurat to jakiś robal, jak nie pomoże to format. Mi zawsze pomagał :) 2 godzinki i masz świeży system i w dodatku jak szybko wtedy wszystko chodzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2008 o 20:09, MastAlol napisał:

No może właśnie masz syf w systemie, czasem tak jest.
Najlepiej jeszcze przeskanuj antywirusem, może akurat to jakiś robal, jak nie pomoże
to format. Mi zawsze pomagał :) 2 godzinki i masz świeży system i w dodatku jak szybko
wtedy wszystko chodzi :D


ok coś pomyśle.

DZIĘKI WIELKIE

Jak coś to napisze jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jaki jest najnowszy patch i w jakiej kolejnosci go instalowac ?
bo teraz mam podstawke 1.1 pl i jeszcze na nia instaluje oba dodatki wersji nie mam z goty tylko z tego pakietu i sa tam gry w takie jakie byly w premiere .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2008 o 20:59, resident18 napisał:

Hej.

czy zaklęć się uczysz w miare dostawania poziomów czy kupujesz je?

Kupuje się wraz z wzrostem poziomu i umiejętności stają się coraz mocniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2008 o 21:03, klaser2 napisał:

> Hej.
>
> czy zaklęć się uczysz w miare dostawania poziomów czy kupujesz je?
Kupuje się wraz z wzrostem poziomu i umiejętności stają się coraz mocniejsze


A kupuje się w sensie u kupca? :) Czy w czasie awansu?

Ps. A jak wstąpić do gildii magów? Albo do wojowników? (wole te 2 :D wojaka ale odp na obie prosze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2008 o 21:06, resident18 napisał:

> > Hej.
> >
> > czy zaklęć się uczysz w miare dostawania poziomów czy kupujesz je?
> Kupuje się wraz z wzrostem poziomu i umiejętności stają się coraz mocniejsze

A kupuje się w sensie u kupca? :) Czy w czasie awansu?

Ps. A jak wstąpić do gildii magów? Albo do wojowników? (wole te 2 :D wojaka ale odp na
obie prosze)


A.d. PS: w tym celu należy odwiedzić budynek danej Gildii w jednym z miast (Chorrol, Anvil, Skingrad etc. - w Imperial City nie ma budynków Gildii) i zagadać do jakiejkolwiek osoby w budynku gildii - dostaniesz informacje kto może cię przyjąć do gildii. Jeżeli nie wiesz, gdzie jest w danym mieście Gildia - zapytaj któregoś ze strażników o drogę.

Odnośnie czarów: kupuje się je u osoby, która się na tym zna (magik, nie kupiec - tam kupować można przedmioty etc.), najczęściej takie osoby spotkasz w Katedrach/Kościołach oraz w Gildiach Magów. Można też samemu tworzyć dane czary w Arcane University - dostanie się na Uniwersytet wymaga wykonania siedmiu questów dla Gildii Magów. Aby móc rzucić dany czar, musisz mieć odpowiedni poziom danej szkoły magii (stosowną informację znaleźć można po najechaniu myszką na czar). Lepiej robić zaklęcia samemu, stałocieplni zawsze oszukują w cenach. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2008 o 21:10, Meledictum napisał:

> > > Hej.
> > >
> > > czy zaklęć się uczysz w miare dostawania poziomów czy kupujesz je?
> > Kupuje się wraz z wzrostem poziomu i umiejętności stają się coraz mocniejsze

>
> A kupuje się w sensie u kupca? :) Czy w czasie awansu?
>
> Ps. A jak wstąpić do gildii magów? Albo do wojowników? (wole te 2 :D wojaka ale
odp na
> obie prosze)

A.d. PS: w tym celu należy odwiedzić budynek danej Gildii w jednym z miast (Chorrol,
Anvil, Skingrad etc. - w Imperial City nie ma budynków Gildii) i zagadać do jakiejkolwiek
osoby w budynku gildii - dostaniesz informacje kto może cię przyjąć do gildii. Jeżeli
nie wiesz, gdzie jest w danym mieście Gildia - zapytaj któregoś ze strażników o drogę.


Odnośnie czarów: kupuje się je u osoby, która się na tym zna (magik, nie kupiec - tam
kupować można przedmioty etc.), najczęściej takie osoby spotkasz w Katedrach/Kościołach
oraz w Gildiach Magów. Można też samemu tworzyć dane czary w Arcane University - dostanie
się na Uniwersytet wymaga wykonania siedmiu questów dla Gildii Magów. Aby móc rzucić
dany czar, musisz mieć odpowiedni poziom danej szkoły magii (stosowną informację znaleźć
można po najechaniu myszką na czar). Lepiej robić zaklęcia samemu, stałocieplni zawsze
oszukują w cenach. xD



Dzięki! --- stałocieplni xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2008 o 21:06, resident18 napisał:

> > Hej.
> >
> > czy zaklęć się uczysz w miare dostawania poziomów czy kupujesz je?
> Kupuje się wraz z wzrostem poziomu i umiejętności stają się coraz mocniejsze

A kupuje się w sensie u kupca? :) Czy w czasie awansu?

Ps. A jak wstąpić do gildii magów? Albo do wojowników? (wole te 2 :D wojaka ale odp na
obie prosze)

w IC w tanich zklęciach edgara nie musisz wtedy awansowac możesz kupic kiedy chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie zgubiłem pliczek INI który był przystosowany do kart GF 7600 i gdzie grafika był o niebo ładniejsza a płynność gry była jeszcze lepsza i przyjazna

Czy ktoś posiada taki plik ? :| proszę o pomoc
Jeśli ktoś ma proszę wyslać na azazell(at)civ.org.pl

wiem, że taki właśnie plik był kiedyś popularny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować