Zaloguj się, aby obserwować  
Seishirou

The Elder Scrolls IV: Oblivion

17339 postów w tym temacie

Dnia 01.05.2008 o 17:21, Meledictum napisał:

>Odpowiedź na posta resident18
>sorki że post pod postem ale posta powyżej nie da sie edytować już.

>O której godzinie znajdę Raminusem Polusem i gdzie. Oraz jakiegoś wampira. Gdzie
i o której?

>EDIT

>Acha. Ale ja mam grę po Polsku... The Arcane University - czyli tajemny uniwerstet?
+ EDIT
>znalazłem tłumaczenie
>EDIT

>Ok rozumie DZIĘKI!!

Następnym razem kieruj się czerwonym trójkątem na kompasie, nawet ktoś z ssakowatymi
oczkami (xD) powinien go zauważyć.


Panie! Ja to wiem! xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem ostatnio Oblivion: Game of the year edition, ale gra nie zawiera płatnych pluginów, a miały one być razem z grą.

Proszę o pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2008 o 19:25, Iqor napisał:

Kupiłem ostatnio Oblivion: Game of the year edition, ale gra nie zawiera płatnych pluginów,
a miały one być razem z grą.

Proszę o pomoc!


Bo w tej edycji ich nie ma .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisałem, ponieważ nikt nie odpowiedział :P

Chodzi mi o pluginy płatne, czyli :

- zbroja do konia
- wieża maga
- brzytwa Mehrusa, itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2008 o 12:02, resident18 napisał:

HELP!!!

Stałem się wampirem! (oczywiście w grze ;) )!!!! Poszłem spać a tu przerywa mi sen komunikat
że staję się wampirem! Ja nie chce nim być! Co mam zrobić? Czy to jest związane z zadaniem?
Proszę mi opisać go.

PS. Odwiedziłem miejsce w którym były wampiry.

EDIT.

JUŻ WIEM:

Żeby zacząć to zadanie, musisz być wampirem. Podczas rozmowy z uzdrowicielem lub innym
wampirem, powinien pojawić się nowy temat, "Cure for Vampirism". Aby dowiedzieć się czegoś
więcej, musisz porozmawiać z Raminusem Polusem. Zdradzi on, że hrabia Janus Hassildor
ze Skingrad jest wampirem i prowadził badania nad lekiem.
Hrabia prosi o przyniesienie mu mikstury dla jego żony i wysyła cię do wiedźmy z Drakelowe.
Melisande, czarownica, zgodzi się zrobić miksturę w zamian za pięć pustych Grand Soul
Gems. Gdy przyniesiesz jej kamienie, musisz zdobyć następujące składniki do przyrządzenia
mikstury:
- dwa liście Bloodgrass (rośnie w Oblivionie)
- sześć główek czosnku
- pięć płatków Nightshade (do kupienia u alchemików)
- krew Argonianina
- pył potężnego wampira (chodzi o Hindarila, który znajduje się w Redwater Slough)
Gdy Melisande otrzyma wszystkie składniki, w ciągu 24 godzin zrobi miksturę dla ciebie
(Cure for Vampirism) i dla hrabiny Skingrad (Vampirism Cure Potion). Hrabia da miksturę
swojej żonie, która od razu umrze. Daj mu ją opłakiwać przez 24 godziny, po czym wróć
po nagrodę.

Ale w której godzinie spotkam Raminusem Polusem??

jak ten bloodgrass rosnie tylko w oblivionie to znaczy ze po skonczeniu watku glownego nie mozna sie wyleczyc z wampiryzmu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2008 o 17:29, Iqor napisał:

??????????????????????????


Podany przez ciebie news pochodzi z września 2007, napisany został jeszcze zanim wersja Game of the Year wyszła na rynek. Na stronie polskiego wydawcy (mam nadzieję, że ten link nie zostanie potraktowany jako reklama):
http://www.cenega.pl/gra_opis.php?ID=2074
Nie ma nawet najmniejszej wzmianki o tym, jakoby Oblivion w wersji GotY miał zawierać płatne plug-iny, jest tylko informacja o dwóch dodatkach (Shivering Isles i Knights of the Nine).

>Odpowiedź na posta radekk:
Niekoniecznie, Bloodgrass można także znaleźć w tych miejscach:
http://www.uesp.net/w/images/OB-Map-Bloodgrass.jpg (link do mapy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2008 o 19:45, Iqor napisał:

Tak? To sobie zobacz!

ale ten news jest na dlugo przed premiera goty i po premierze sie okazalo ze ich tam nie ma .. juz pisalo o tym wiele osob sam mam pakiet wiec mam te addony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2008 o 20:14, klaser2 napisał:

> Możecie mi pomóc??
w czym??

Napisałem już wcześniej o tej otchłani nieopodal Anvil, nie wiem jak wejść do głównej wieży >.<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2008 o 20:16, ShaDoW Energy napisał:

> > Możecie mi pomóc??
> w czym??
Napisałem już wcześniej o tej otchłani nieopodal Anvil, nie wiem jak wejść do głównej
wieży >.<

W którejś wieży bocznej na górze jest dźwignia która otwiera bramę widoczną po wejściu do otchłani(prowadzi ona do głównej wiezy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słów kilka o OBLIVION(ie) okiem gracza ;)

JEST SUPER! GRAFA, DZWIĘK, GRYWALNOŚĆ! TYLE LOKACJI DO ZWIEDZENIA. A ZADANIA? MIODZIO! CIEKAWE JEDNO OD DRUGIEGO!

TWÓRCY TYCH POMYSŁÓW ŚMIAŁO MOGLI BY ZROBIĆ FILM!

:D POLECAM GIERKE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2008 o 20:25, ShaDoW Energy napisał:


Eee.... Tam nie ma żadnej Bramy :/
Tam jest ta wieża na samym szczycie, a w podziemiach itp. nie ma żadnych dźwigni :///

może główną wieżę łączą takie mosty z wiezami bocznymi?Jeżeli tego też nie ma to możesz sobie odpuścić i zamknąć pozostałe bramy! albo już szykować sie do bitwy o brumę jak wykonujesz wątek główny oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2008 o 20:27, klaser2 napisał:

>
> Eee.... Tam nie ma żadnej Bramy :/
> Tam jest ta wieża na samym szczycie, a w podziemiach itp. nie ma żadnych dźwigni
:///
może główną wieżę łączą takie mosty z wiezami bocznymi?Jeżeli tego też nie ma to możesz
sobie odpuścić i zamknąć pozostałe bramy! albo już szykować sie do bitwy o brumę jak
wykonujesz wątek główny oczywiście

W ogóle dziwne to ... ta jedyna brama :/ Wieża stoi na środku, ale widać zawalony most, bo leży na samym dole.. Tylko zwalony... W podziemiach też nic nie ma, cóż... SkinGrad sobie odpuszczę i Anvil też, jeszcze Leyawiin i... Chorrol :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować