Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Lista gwiazd E3

54 postów w tym temacie

> Call of Duty 4: Modern Warfare (PS3, Xbox 360)

WTF ? Na PC tez mialo byc, czyzby activision ( napisane mala litera celowo :]) zmienilo zdanie :< ?

> Crysis (PC)

O Taaaak :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oho, KillZone2... Czuję power :D

Square rzuci pewnie nieco info na temat nowych Fajnali (FinalFantasy versus XIII rox) oraz trochę na temat The Last Remnant, który zapowiada się wyśmienicie.

EA... Interesuje mnie Burnout i może odrobinę NFS, chociaż ten się niestety zeszmacił ostatnimi czasy. No i oczywiście Army Of Two :p

Ubi.. Mając TAKĄ producentkę Assassins Creed nie może być złą grą :D Może i Jade się pokaże na E3? Chociaż nie, lepiej nie, bo będą się gapić na Nią, a nie na grę ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jakie jeszcze będą tytuły. :) Najbardziej interesujący jest Wiedżmin, Assasin''s Creed i Call of Duty 4. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne? A na IGN jest taka lista:

Sony Computer Entertainment
Buzz! The Mega Quiz (PS2)
Buzz Junior! Jungle Party (PS2)
God of War: Chains of Olympus (PSP)
The Eye of Judgment (PS3)
Folklore (PS3)
Heavenly Sword (PS3)
Home (PS3)
Killzone 2 (PS3)
Jeanne d''Arc (PSP)
Lair (PS3)
LittleBigPlanet (PS3)
NBA ''08 (PS3, PSP)
Pain (PS3)
Pursuit Force: Extreme Justice (PSP)
Ratchet and Clank Future: Tools of Destruction (PS3)
SingStar (PS3)
SOCOM Confrontation (PS3)
SOCOM: U.S. Navy SEALs Tactical Strike (PSP)
Syphon Filter: Logan''s Shadow (PSP)
Uncharted: Drake''s Fortune (PS3)
Warhawk (PS3)

Sony Online Entertainment
The Agency (PC, PS3)
EverQuest II: Rise of Kunark (PC)
Gods & Heroes: Rome Rising (PC)
High Stakes on the Vegas Strip: Poker Edition (PS3)
Kung Fu Hustle (PC)
Vanguard: Saga of Heroes (PC)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna lista, widzę, że najwięcej zaprezentuje EA, a Ubi i THQ tylko 2 (dziwne, że tworzą gry o tych samych tytułach ''więcej tytułów wkrótce'' hmmm...)? - JOKE

A tak w ogóle, ciekawe czy na E3 będę polscy wydawcy, jak City Interactive, Techland itd :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ten tytuł: "Super Puzzle Fighter II Turbo HD Remix (PC, PS3, Xbox 360)" to masakra patrząc na sam tytuł możemy się dowiedzieć że będziemy walczyć puzzlami ( i to nie byle jakimi bo super:P) wszystko to będzie okraszone grafiką w HD i dodatkowo zremiksowane (co kolwiek by to znaczyło)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

" Najpierw zapowiedziano skompresowanie imprezy, a niedawno nowy szef targów ogłosił, iż nie zdąży przygotować mowy na uroczyste otwarcie"
A kogo obchodzi jego mowa, najważniejsze są same gry! Koleś chyba sam się przecenia, myślę że to nie musi wyglądać jakoś uroczyście, bo przecież ta impreza należy w całości do popisu dla gier...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej interesują mnie takie tytuły jak : Call of Duty 4: Modern Warfare, Enemy Territory: Quake Wars, The Witcher, Kane & Lynch: Dead Men, Crysis, Half-Life 2: The Orange Box, Hellgate: London, Medal of Honor Airborne, BioShock, Assassin''s Creed, FEAR sequel. Swoją drogą dziwne, że Techland nie wystawia swojego stoiska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie interesuje najbardziej jeden tytuł a mianowicie Wiedzmin , będę na bieżąco z wiadomościami o targach E3 , szkoda że niezaszczyce ich swoją osobą ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować