Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Unreal Tournament 3 MP - będzie się działo

43 postów w tym temacie

pepsi

Sierpniowe wydanie magazynu OXM rzuciło nowe światło na grę Unreal Tournament 3, a konkretnie jej multiplayera. Film, znajdujący się na płycie dołączonej do czasopisma, zdradza kilka szczegółów, zwłaszcza w kwestii map, jakie mają znaleźć się w grze.

Przeczytaj cały tekst "Unreal Tournament 3 MP - będzie się działo" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już zacieram ręce i modernizuje kompa hehe.

I dobrze że nie ma wielgachnych map bo walić duela na mapie dla 60 osób hahaha chociaż im chodzi o mapy z pojazdami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już sie doczekać tej gry nie moge. Grałem w Ut i UT2003 i byłem (i nadal jestem) nimi zachwycony. A to po prostu będzie przełom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Co ciekawe, pierwotna koncepcja multiplayerowych lokacji była zupełnie inna, niż pomysł finalny. Twórcy gry chcieli bowiem zaimplementować jedynie kilka, ale za to ogromnych map, na których mogłoby się mierzyć 64 graczy. Programiści Epic Games doszli jednak do wniosku, że byłoby to swego rodzaju pogwałcenie tradycji, z jakiej słynął Unreal Tournament, dlatego też postanowiono pozostać przy średniej wielkości mapach, mogących obsłużyć mniejszą liczbę użytkowników."

Jak dla mnie zmnili koncepcje, bo poprostu kosola Microsoftu nie byłaby w stanie podołać 64 graczom walczącym na dużych otwartych mapach, których to od groma było już w pierszej części UT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem sceptyczny - nadal gram w starego dobrego UT99, i bynajmniej nie jest to spowodowane tym, że mam słaby sprzęt (wręcz przeciwnie, jest bardzo mocny), ale tym, ze kolejne części jakoś mnie nie bawią... Może jestem zgredem, ale - UT3 zdaje mi się jedynie technologicznym upgrade, nie wnoszącym nic naprawdę nowego do rozgrywki. Niech ktoś z tu obecnych jedną naprawdę nowatorską rzecz niezwiązaną z technologią, a wprowadzoną w UT3, przywoła...? Słucham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"...na początku map będzie naprawdę sporo. Nie wiadomo dokładnie ile, ale spekuluje się, że ich liczba może oscylować wokół czterdziestu..." - z tego co mi się wydaje to taki UT2k4 miał ich ok. 100, więc nie ma za bardzo wielu map, no chyba że będą bardziej przemyślane i w dodatku z kilkoma (lepszymi niż w UT2004) remake''ami starych map np. Deck 16.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

40 map - nawet niezle ;P
Gdyby tylko dolozyli kilka ogromnych map pozniej to by bylo jeszcze lepiej ;]

A i jeszcze cos - gra bedzie na Unreal Engine 3, wiec DX9 powienien starczyc, oraz gra bedzie prawie napewno na XP ;)

btw. Mam pytanie - czy bedzie tez edytor map, do stworzenia wlasnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podzielam twoją opinię Xian.
Po prostu konsole nie dadzą rady uciągnąć w multi 64 graczy na oromnej mapie.
Bynajmniej nie podoba mi się taki obrót sytuacji gdyż uważam, że fps powinny być opracowywane głównie z myślą o pc.

Spector 109948.
W Ut 2004 znaczna część map pochodziła z Ut 2003 oraz map packów do ut 2003.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedynie pierwszy UnrealT był dobry, mapy, boty i sama rozgrywka powalała plus dobra grafika nawet na słabym kompie ;) jedna z lepszych mapek to trzy wieże :D ogólnie grało się cudnie, że tak powiem, po tylu latach nawet teraz czasami odpalam UT. W empiku dodawali jeszcze wypaśne koszulki do zestawów, co do późniejszych serii to słabo mi się w nie grało, nowy UT ma być przynajmniej lepszy od poprzedników :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"...Bynajmniej nie podoba mi się taki obrót sytuacji gdyż uważam, że fps powinny być opracowywane głównie z myślą o pc."

Gry sa opracowywane na taka platforme na ktorej jest mozliwa najwieksza sprzedaz. Na Xboxie po ostatnim updacie nie ma mozliwosci grania na lewych konsolach wiec jezeli ktos bedzie mial zamiar zagrac w ta gre to na 100% nie na piracie. Gra na pc bedzi ekosztowac pewnie z 130 zl. a i tak 30% bedzie śmigac na piratach. Na Xa za cena bedzie oscylowac w granicach 230 zl. Wydaje mi sie ze Epic dobrze wie co robi koncentrujac sie na ryknu konsolowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UT2k4 chodzi mi nawet płynnie, choć nie na full detalach...ale jak patrzę na takie obrazki jak ten to mięknie mi grafika, procek się grzeje, a RAM staje okoniem...chyba będzie trzeba zainwestować w nowego kompa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować