Zaloguj się, aby obserwować  
Draqoon

A gdzie dzisiejsza "gra za złotówkę"?

818 postów w tym temacie

Dnia 15.11.2005 o 21:00, Podpułkownik napisał:

Coś mi się zdaje, że gry za 1zł będą koło grudnia ( gdzieś przed świętami Bożonarodzeniowymi) :(


Możliwe że tak uczynia, mi sie zdaje ze na Mikolaja jakos nas mile zaskocza , a jak to sie okaze niebawem ... :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2005 o 18:56, jarken napisał:

Już chyba nie dostaniemy gierek za 1zł :( Może zauważyli, że im się taką akcje nie opłaca robić :/

tak samo jak nie opłaca im sie robic dożywotnią gwarancje(chociaż nie wiem czy działa bo nie mam nic do zamienienia;]) no ale poczekamy zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za 2 dni mija MIESIĄC od ostatniej gry za 1 zł !!!
Gry te miały ukazywać się nie codziennie ale kilka razy w tygodniu. Szkoda że nastapiła zmiana koncepcji :(((
Mam skromną nadzieję że przed mikołajkami bedzie jakaś promocyjna onbniżka.. Zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2005 o 20:01, BaRt3k. napisał:

> Już chyba nie dostaniemy gierek za 1zł :( Może zauważyli, że im się taką akcje nie opłaca robić :/
tak samo jak nie
opłaca im sie robic dożywotnią gwarancje(chociaż nie wiem czy działa bo nie mam nic do zamienienia;]) no ale poczekamy zobaczymy

Czy ja wiem :/ I tak użytkownik musi zapłacić za pakowanie i wysyłkę :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2005 o 08:10, Evil Khan napisał:

Za 2 dni mija MIESIĄC od ostatniej gry za 1 zł !!!
Gry te miały ukazywać się nie codziennie ale kilka razy w tygodniu. Szkoda
że nastapiła zmiana koncepcji :(((
Mam skromną nadzieję że przed mikołajkami bedzie jakaś promocyjna onbniżka.. Zobaczymy


A znasz może jakie były już gry ? Może jakaś lista ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2005 o 08:10, Evil Khan napisał:

Za 2 dni mija MIESIĄC od ostatniej gry za 1 zł !!!
Gry te miały ukazywać się nie codziennie ale kilka razy w tygodniu. Szkoda
że nastapiła zmiana koncepcji :(((
Mam skromną nadzieję że przed mikołajkami bedzie jakaś promocyjna onbniżka.. Zobaczymy


Hmm, a możesz mi wskazać, gdzie zostało to powiedziane.

Nie pisz plz "gdzieś kiedyś ktoś napisał, że coś". Podaj konkretny cytat z wypowiedzi pracownika CDP, w której wyraźnie jest zaznaczone że w KAŻDYM tygodniu będzie gra za 1 pln.

Akurat informacje o gram.pl śledziłem bardzo uważnie. Jedyną informacją tego typu, było stwierdzenie, że regularnie będą się pojawiały różne promocje związane z wPLN''ami. I tak jest, na początku było kilkanaście gier z 1 PLN, teraz są np. pre-ordery AoE3 i King Kong na ciekawych warunkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2005 o 20:01, BaRt3k. napisał:

nie opłaca im sie robic dożywotnią gwarancje(chociaż nie wiem czy działa bo nie mam nic do zamienienia;])

Na pewno nie warto? Czym ryzykują? Koszt nośników to grosze, za pakowanie i wysyłke pobierają pieniądze (bo muszą, aby ludzie nie niszczyli specjalnie). Zresztą jak ktoś kupi wydanie premierowe to będzie miał ładne płyty, a jak się zniszczą po pewnym czasie, to mając wybór zapłacić 15 zł za wymianę albo za tyle samo kupić ją nową z NXK nie będzie sobie zawracał głowy wymianą. Kolejne ładnie brzmiące hasło, bez wiekszego znaczenia praktycznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2005 o 11:57, mkaa napisał:

> nie opłaca im sie robic dożywotnią gwarancje(chociaż nie wiem czy działa bo nie mam nic do zamienienia;])
Na pewno
nie warto? Czym ryzykują? Koszt nośników to grosze, za pakowanie i wysyłke pobierają pieniądze (bo muszą, aby ludzie nie
niszczyli specjalnie). Zresztą jak ktoś kupi wydanie premierowe to będzie miał ładne płyty, a jak się zniszczą po pewnym
czasie, to mając wybór zapłacić 15 zł za wymianę albo za tyle samo kupić ją nową z NXK nie będzie sobie zawracał głowy wymianą.
Kolejne ładnie brzmiące hasło, bez wiekszego znaczenia praktycznego.


Ok, ale jeżeli ktoś kupi premierówke za 130 PLN i przy instalowaniu pęknie mu płyta bo ma kijowy napęd, to może małym kosztem załatwić ten problem. Zanim premierówka trafi do NXK to minie parę lat, więc szans na skorzystanie z gwarancji z zachowaniem opłacalności będzie kilka na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2005 o 12:00, Koleś napisał:

Ok, ale jeżeli ktoś kupi premierówke za 130 PLN i przy instalowaniu pęknie mu płyta bo ma kijowy napęd, to może małym kosztem załatwić ten problem.

Tylko jak często to się zdaża? Parę osób zapewne wymieni, ale to nie jest nic wyjątkowo atrakcyjnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2005 o 12:30, mkaa napisał:

> Ok, ale jeżeli ktoś kupi premierówke za 130 PLN i przy instalowaniu pęknie mu płyta bo ma kijowy napęd, to może małym
kosztem załatwić ten problem.
Tylko jak często to się zdaża? Parę osób zapewne wymieni, ale to nie jest nic wyjątkowo atrakcyjnego.

Ale w czym problem? Dla tych kilku osób to fajna sprawa a dla pozostłych to żadna strata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2005 o 09:26, Koleś napisał:

> Za 2 dni mija MIESIĄC od ostatniej gry za 1 zł !!!
> Gry te miały ukazywać się nie codziennie ale kilka razy w tygodniu.
Szkoda
> że nastapiła zmiana koncepcji :(((
> Mam skromną nadzieję że przed mikołajkami bedzie jakaś promocyjna onbniżka..
Zobaczymy

Hmm, a możesz mi wskazać, gdzie zostało to powiedziane.

Nie pisz plz "gdzieś kiedyś ktoś napisał, że coś".
Podaj konkretny cytat z wypowiedzi pracownika CDP, w której wyraźnie jest zaznaczone że w KAŻDYM tygodniu będzie gra za
1 pln.

Akurat informacje o gram.pl śledziłem bardzo uważnie. Jedyną informacją tego typu, było stwierdzenie, że regularnie
będą się pojawiały różne promocje związane z wPLN''ami. I tak jest, na początku było kilkanaście gier z 1 PLN, teraz są
np. pre-ordery AoE3 i King Kong na ciekawych warunkach.


Np tutaj to zostalo powiedziane http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=52&tpage=14
Cytuje:
"to zaden blad. jak juz wspominalismy, tego tupu ofery beda pojawialy sie na naszych stronach dosc czesto, wiec wystarczy odiwedzac nasz sklep."
Fajek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2005 o 12:30, mkaa napisał:

Tylko jak często to się zdaża? Parę osób zapewne wymieni, ale to nie jest nic wyjątkowo atrakcyjnego.


Czyli co? Uważasz, że wprowadzenie tej usługi jest błędem? To że 5% osób, które kupiły grę A za 100 PLN i miała jakiś "wypadek" z nośnikami dostanie nowe za kilkanaście złotych?

Ciekawe co Ty byś powiedział, gdyby nośniki z AoE, za które zapłaciłeś 130 PLN spadły z biurka i najechałbyś na nie fotelem, tudzież stało się z nimi coś innego. Pomaszerowałbyś do sklepu i kupił drugi egzemplarz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2005 o 13:25, sho napisał:

"to zaden blad.
jak juz wspominalismy, tego tupu ofery beda pojawialy sie na naszych stronach dosc czesto, wiec wystarczy
odiwedzac nasz sklep."


I wszystko się zgadza, odwiedzając sklep możesz załapać się na różne ciekawe oferty. Age z kubkiem, gadżety za 1 PLN, King Kong ze zwrotem kasy, Cold Zero + Chicago 1930 w cenie jednej gry itp. itd.

Oczywiście każdy by chciał, aby wszystkie gry w sklepie były za 1PLN, ale trzeba być realistą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować