Zaloguj się, aby obserwować  
Draqoon

A gdzie dzisiejsza "gra za złotówkę"?

818 postów w tym temacie

widzę że dziś jest House of the Dead III za 39,90 to pewno za zł nic nie będzie. House of the Dead III za 40 zł nie biore bo gra jest warta z 10 zł i powinni ją do chipsów dodawać. grałem w demo oraz w czesc 2 - dno. a napewno nie warte 40 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2005 o 11:39, Evil Khan napisał:

widzę że dziś jest House of the Dead III za 39,90 to pewno za zł nic nie będzie. House of the Dead III za 40 zł nie biore
bo gra jest warta z 10 zł i powinni ją do chipsów dodawać. grałem w demo oraz w czesc 2 - dno. a napewno nie warte 40 zł.


masz racje niewarta chyba ze ma sie kase bo gra fajna ale po 1h juz skonczona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2005 o 12:11, HumanGhost napisał:

Rany! Kiedy Ty znajdujesz czas żeby grac w tyle gier? Nie śpisz czy jak? ;-)

no właśnie nie mam czasu :(
praca, narzeczona absorbują mi czas w 70 %
mam pól pokoju zawalone grami :) moze kiedys zagam he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.10.2005 o 12:44, Evil Khan napisał:

no właśnie nie mam czasu :(

To tak jak ja.. liczę że na.. emeryturze popykam sobie, bo sądzę że to zamiłowanie mi już nie minie. :)Tylko będę musiał zostawić kompa ( czytaj - nie modernizować go) jako... urządzenie "nadające" się do grania. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2005 o 12:11, HumanGhost napisał:

Rany! Kiedy Ty znajdujesz czas żeby grac w tyle gier? Nie śpisz czy jak? ;-)

A myślisz że on w to gra? To Soldiers, zamówione na sprzedaż. Rejestruje je, a potem sprzedaje jako "nieużywane w folii".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2005 o 13:48, mkaa napisał:

Rejestruje je, a potem sprzedaje jako "nieużywane w folii".


Pytanie: jak zamierza je zarejestrować i sprzedać jako "nieużywane w folii", skoro aby zarejestrować grę trzeba ze środka pudełka wyciągnąć kartę rejestracyjną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2005 o 14:03, HumanGhost napisał:

> Rejestruje je, a potem sprzedaje jako "nieużywane w folii".
Pytanie: jak zamierza je zarejestrować i sprzedać jako
"nieużywane w folii", skoro aby zarejestrować grę trzeba ze środka pudełka wyciągnąć kartę rejestracyjną?

Ja nie napisałem, że sprzedaje je "nieużywane w folii", ale JAKO. Wielki tytuł aukcji: "Nieużywane w Folii". Jak wyjaśnia potem w tekście: "rozpakowane delikatnie na górze celem wykonania zdjęcia zawartości". I z tego powodu rozpakował 3 sztuki:))) Karty rejestracyjnej też już brak, gdzieś wsiąkła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2005 o 14:53, mkaa napisał:

Ja nie napisałem, że sprzedaje je "nieużywane w folii", ale JAKO. Wielki tytuł aukcji: "Nieużywane w Folii". Jak wyjaśnia potem w tekście: "rozpakowane delikatnie na górze celem wykonania zdjęcia zawartości". I z tego powodu rozpakował 3 sztuki:)))


Wystarczy mieć zgrzewarkę do folii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2005 o 14:53, mkaa napisał:

Ja
nie napisałem, że sprzedaje je "nieużywane w folii", ale JAKO. Wielki tytuł aukcji: "Nieużywane w Folii". Jak wyjaśnia potem
w tekście: "rozpakowane delikatnie na górze celem wykonania zdjęcia zawartości". I z tego powodu rozpakował 3 sztuki:)))
Karty rejestracyjnej też już brak, gdzieś wsiąkła...


I w czym problem ?? gra faktycznie nie jest używana - jeśli ktoś chce kupić gre po to by w nią pograc to ma szansę kupić grę dużo taniej - nieużywaną. Musu nie ma - nie chcesz nie kupuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2005 o 15:48, Evil Khan napisał:

I w czym problem ?? gra faktycznie nie jest używana - jeśli ktoś chce kupić gre po to by w nią pograc to ma szansę kupić grę dużo taniej - nieużywaną.

No faktycznie ten ktoś wiele zyska. Albo płaci 4zł mniej niż w sklepie i jednocześnie traci 15wPLN (bo zarejestrowana), albo kupuje od ciebie prawdziwie nową o 8zł drożej niż cena sugerowana. I tak niech się cieszy, że mu wogóle wyślesz, bo wg. zapisu na stronie o mnie to nie gwarantujesz tego przy niektórych wysyłkach:)))

A w temacie wątku: oczywiście, że gry za 1zł nie mogą być codziennie, za dobrze by było. Zresztą stwierdzam (mimo początkowego rozczarowania), że jednak są tu dawane gry z różnych dziedzin i można coś dla siebie (i nie tylko) znaleźć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.10.2005 o 16:31, mkaa napisał:

No faktycznie ten ktoś wiele zyska. Albo płaci 4zł mniej niż w sklepie i jednocześnie
traci 15wPLN (bo zarejestrowana), albo kupuje od ciebie prawdziwie nową o 8zł drożej niż cena sugerowana. I tak niech się
cieszy, bla bal bla ....

Co ty się czepiasz chłopcze ? Z moją właśnością mogę zrobić co chcę - wywalić do kosza albo sprzedać za tyle ile mi się podoba. A ty co ?? W szpiega się bawisz, że mi taką lustrację urządzasz ?? Wszytsko w moich aukcjach jest jasno wytłumaczone i żadnych nieścisłości nie ma. żyj idaj żyć innym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2005 o 17:57, Evil Khan napisał:

Wszytsko w moich aukcjach jest jasno wytłumaczone i żadnych nieścisłości nie ma. żyj idaj żyć innym...

Jest nieścisłość. Piszesz, że w folii (co zazwyczaj oznacza nową, fabrycznie zafoliowaną), a jednocześnie jest ona zerwana z jednej strony. Ale to nieważne. Poprzednio chełpiłeś się, że sprzedajesz duzo taniej. Czemu nie ustosunkujesz się do mojej odpowiedzi w tej kwestii?:)
Wiem, że możesz zrobić z tym co chcesz. Np. przegrać i sprzedawać jako "kopie zapasowe", jak to robiłeś z Cywilizacją III :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2005 o 18:14, mkaa napisał:

Wiem, że możesz zrobić z tym co chcesz. Np. przegrać i sprzedawać jako "kopie zapasowe", jak to robiłeś z
Cywilizacją III :)


BUJDA I OSZCZERSTWO !!! NIEWAŻNE !!! TO NIE JEST TEMAT O MOICH AUCKJACH TYLKO O GRACH ZA 1 ZŁ Z CDP. PROSZĘ SIĘ USTOSUNKOWAĆ. CZEŚĆ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować