Zaloguj się, aby obserwować  
Draqoon

A gdzie dzisiejsza "gra za złotówkę"?

818 postów w tym temacie

Dnia 10.11.2005 o 13:09, Arkadiusz napisał:

wow 60zl taniej, guild wars 39zl taniej (edycja kolekcjonersta 60zl taniej), age of empires
III 30 zl taniej, fear 30 zl taniej
przy grach na ps2 sa znizki nawet 78 zl

wiec nie ma co narzekac

fakt, brak gadżetów
to przegiecie



A na Allegro jeszcze taniej, że o niższych kosztach wysyłki nie wspomnę. Ja mam ponad 600 wPLN i nie wiem na co mi one potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I to jest właśnie problem. Że ludzie mają po kilkaset wPLN (widząc ostatnie wypowiedzi) i gdyby dawali gry za 1zł, to by nikt nie wydawał zwykłych PLN. Nie powiem, sam chciałbym je wydać, ale może kiedyś...
Mam nadzieję, że wypowiedź pracownika CDP że wPLN nie przepadają jest prawdziwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2005 o 16:00, GameClub.pl napisał:

To ile czasu już nie ma gry za złotówkę?! Coś około miesiąca !!!!???? SZOK!!

Ok. 18 dni :) Ale jeszcze chwilę chyba będziemy musieli na nie poczekać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2005 o 12:12, McX napisał:

Może ktos z CDP powie nam kiedy będzie kolejna gra za 1zł...


Myśle że nie będą ogłaszac tylko poprostu przez 1 dzień będzie można kupic lub kilka godzin i na tym koniec.
Trzeba poprostu regularnie byc. Choc tez ja nie widziałem dawno gry za zete więc cięzko tu cokolwiek pisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2005 o 17:24, Modest-Vermin napisał:

Myśle że nie będą ogłaszac tylko poprostu przez 1 dzień
będzie można kupic lub kilka godzin i na tym koniec.
Trzeba poprostu regularnie byc. Choc tez ja nie widziałem dawno gry
za zete więc cięzko tu cokolwiek pisac.


ja jestem tu od początku codziennie , wypatruję i nic - ni widu ni słuchu od dawna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo takie oferty tyczą się gier, no powiedzmy sobie szczerze nie będących hitami :) Takich gier może brak w katalogu najbliższych tygodni i dlatego nie ma. A te lepsze gry na które i tak będzie popyt to nie dadzą z jasnych przyczyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2005 o 18:54, Modest-Vermin napisał:

Bo takie oferty tyczą się gier, no powiedzmy sobie szczerze nie będących hitami :) Takich gier może brak w katalogu najbliższych
tygodni i dlatego nie ma. A te lepsze gry na które i tak będzie popyt to nie dadzą z jasnych przyczyn.

To były gry które zaraz potem przeszły do tańszych serii (z wyjątkiem Swat 4 (bo pierwszy dzień) i Worms 4 (podejrzewam pomyłkę, było zamiast Worms - Forts)). A że w okresie przedświątecznym (tak, początek listopada to wg. niektórych prawie święta) wszystkie gry co miały stanieć staniały, więc nie ma naturalnych kandydatów do gry za 1zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To juz prawie 3 tygodnie i nadal nie sprzedano poniżej 10 sztuk "House of the Dead III" - ten tytuł nadal jest w promocji - 60wPLN można uiścić płacąć za niego...

Jak tak dalej pójdzie, to najbliższa promocja będzie na 1 kwietnia, chyba, że wcześniej się ktoś zlituje i wykupi resztkę nakładu promocyjnego:-)

(aż dzwine, że przy takiej obniżce przez ponad 2 tygodnie nie udało się sprzedać tych resztek magazynowych)

Howgh!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2005 o 12:17, MandiATO napisał:

To juz prawie 3 tygodnie i nadal nie sprzedano poniżej 10 sztuk "House of the Dead III" - ten tytuł nadal jest w promocji
- 60wPLN można uiścić płacąć za niego...

Jak tak dalej pójdzie, to najbliższa promocja będzie na 1 kwietnia, chyba, że
wcześniej się ktoś zlituje i wykupi resztkę nakładu promocyjnego:-)

(aż dzwine, że przy takiej obniżce przez ponad 2 tygodnie
nie udało się sprzedać tych resztek magazynowych)


nie ma sie co dziwić gra jest do bani i nie warta nawet tych 39,90
za 19,90 moze by poszła....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HoD III to kompletna porażka. A jeszcze ta recka pod spodem na pewno nie zachęca do zakupu. Wątpię czy się rozejdzie. Chyba, że jacyś WIELCY fani serii się znajdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh... denerwowac mnie to denerwoje :).
Chciałbym ażeby cdp chociaż powiedziała - ,że nie planują narazie takich sprzedaży/promocji :(.
Bo jednak chce kupic gierke - ale nie :P Bo szkoda wpln - może będzie jakaś gra za złotówkę :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować