Zaloguj się, aby obserwować  
awesome

CDA 07/07- Zawartość

76 postów w tym temacie

Awesome -> Mogłeś dać przynajmniej większą okładkę, kiedy tworzysz wątek pana Smugglera. Oczywiście nic do Ciebie nie mam, ale zgodzę się z innymi :|

Okładeczka:

20070706200023

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I kolejny - moim zdaniem bardzo dobry numer. Zarówno pod względem textów (Colin Mcrae DIRT, Halo 3, Unreal Tournament 3) jak i pod względem coverka (Empire Earth. Instinct). We wtorek z samego rana (może przesadzam ;) - jak wstanę czyli koło 10-11 ;)) popędzę do kiosku po nowiutke CDA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Smuggler jak się go dzisiaj zapytałem to mi odpowiedział, że po prostu nie zakłada już tutaj tematów, gdyż chłopcy-serwisowcy tak mu nakazali, bo nie potrzebne są dwa wątki tak, więc ja nie widzę sensu w ogóle w zakładaniu takiego wątku, gdyż skoro Smugg dostał zakaz to raczej nikt inny też nie powinien takiego wątku zakładać. Dziwi mnie też, że temat z info zakłada człowiek, którego CDA nie interesuje. Takie to sprzeczne trochę...

Żeby nie było, że OT... Nowy numer zakupię, gdyż jest bardzo ciekawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.07.2007 o 17:57, Krejt napisał:

Zwykle robi to Smuggler. Fajnie że niszczysz wieloletnią tradycję.



Co Ty ściemniasz. SMG już kilka miechów nie zakłada tu tematu o nowym CDA. Nie wiadomo czemu.

Jak zwykle kupię. Gry nie dla mnie, ale mniejsza o nie. Ten nr będzie specjalny bo kupię go za kasę z mojej pierwszej poważnej wypłaty. Naturalnie nie cała to 15 zeta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i zgodzę się, bo moim zdaniem im mniej takich tematów tym lepiej, a samemu można dowiedzieć się o nowym numerze więcej.

Ja oczywiście także kupuję, bo już chyba weszło mi to w krew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Numer dobry. I tyle. Lepszy był poprzedni(tak mi się narazie wydaje). W tym to wszystko OK, ale nic przy czym powiedziałbym WOW. Bo szczerze wątpie, żeby było coś NAPRAWDĘ NOWEGO o Fallout 3.

Ale jak co miesiąc do kiosku pomaszeruje ;-P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pełniaki całkiem niezłe. Niedawno nawet zastanawiałem sie nad kupnem pierwszej części Empire Earth. Dobrze, że z tego zrezygnowałem :). Recenzji trochę mało, na szczęście znalazło się wśród nich kilka naprawdę dobrych gier. Do tego w temacie numeru Mega Hit - Fallout 3. Będzie co czytać w przerwach pomiędzy kolejnymi sesjami w GTA:VCS na PSP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2007 o 20:17, dziad5 napisał:

Co Ty ściemniasz. SMG już kilka miechów nie zakłada tu tematu o nowym CDA. Nie wiadomo czemu.

Ściemniać możesz oświetlenie jeżdząc paluchem po specjalnym pstryczku w ścianie.
Wiadomo czemu. Jak zauważył Mistic, newsy o nowych nrach CDA pojawiają się na stronie głównej, a komentować je można w... no właśnie, komentarzach.
I dla mnie "tradycja" to nie jest ostatnie "kilka miechów", a kilka lat, kiedy większość tu obecnych nie miała pojęcia o istnieniu forum CDP.
Teraz chyba jasne, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie, tylko gdyby CDA dochodziło do prenumeratorów na czas... Za 4 dni wychodzi numer 7/07, a ja jeszcze 6/07 nie dostałem :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2007 o 22:00, Jakub Wędrowycz napisał:

Wszystko fajnie, tylko gdyby CDA dochodziło do prenumeratorów na czas... Za 4 dni wychodzi
numer 7/07, a ja jeszcze 6/07 nie dostałem :-/


chyba masz niesamowitego pecha ewentualnie mieszkasz w piekle. oki, żart :P Ciekawe że jak ja mam prenumeratę to dostaje CDA w tym dniu albo nawet dzień wcześniej (!!!), co najlepsze podobno nie tylko ja tak mam :) Tak więc masz niezłego niefuksa ale cóż... tak w życiu bywa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2007 o 22:00, Jakub Wędrowycz napisał:

Wszystko fajnie, tylko gdyby CDA dochodziło do prenumeratorów na czas... Za 4 dni wychodzi
numer 7/07, a ja jeszcze 6/07 nie dostałem :-/

Może skończyła ci się prenumerata ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2007 o 22:50, JaqbD napisał:

Może skończyła ci się prenumerata ? :)


Też o tym myślałem, ale żadnej kartki nie dostałem, a poza tym pani z działu prenumeraty w swoim mailu napisała, że ponawiają wysyłkę. Tyle tylko, że to było tydzień temu, a po listonoszu ani śladu...

vansatan

Dnia 06.07.2007 o 22:50, JaqbD napisał:

chyba masz niesamowitego pecha ewentualnie mieszkasz w piekle.


No, w sumie to całkiem niedaleko ;-)

Dnia 06.07.2007 o 22:50, JaqbD napisał:

Ciekawe że jak ja mam prenumeratę to dostaje CDA w tym dniu albo nawet dzień wcześniej


A gdzie mieszkasz? Jeśli w Warszawie, czy skąd te pisma są wysyłane są, to nie ma się co dziwić ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ładnie, ja już dwa razy pod rząd nie kupiłem sobie CDA ;(. Teraz wypadało by kupić bo mam zaległości z informacjami :). Może być fajnie, będzie recenzja Lost Planet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

xP ale denne gry i nic ciekawego z recenzji dobrze ze kupiłem 2 dni temu poprzednie wydanie ,bede miał co czytac nad morze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja czekam z niecierpliwością na ten numer bo bedzie w nim opisana poprawiona i spolszczona wersja Resident Evila 4. A tak na drugim planie poczytam recenzje Halo 2(ciekawe czy tak go zjadą jak w Clicku!), Lost Planet i Colin: DiRT. A z pełnych zagram w Instinct bo te symulatorki lotu mnie nie kręcą, no moze odpale jeszcze Seal of Evil bo EE:ZE już mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pełniaki przeciętne :/ . Na pewno zagram w Emipre Earth, ale dopiero w sytuacji kryzysowej. Teksty też niezłe, Fallout3 itd. - i tak kupię, inaczej Wania złożyłby mi niezapowiedzianą wizytę, a tego wolę uniknąć :P .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować