• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Bigjack7

Zawiodłem się na CDP - i to poważnie...

Pytanie

Witajcie !!

Chciałbym zasięgnąć opnii forumowiczów odnośnie sprawy jaka dzisiaj zainstniała. Bardzo was proszę o liczne kometnarze i odpowiedzi. Mam nadzieję, że mi pomożecie.

Uważam CDP (uważałem) za najlepszą firmę zjamującą się sprzedażą gier na rynku. Ogólnie jestem zadowolony z ich produktów i po prostu nie ma jak sie do nich doczepić. Dzisiaj jednak drastycznie zostało to zdanie zmienione. Poczytajcie...

Chodzi mianowicie o jedno z zamówień w CDP. Zamówiłem sobie paczkę 9 grudnia i czekałem na nią do dzisiaj. Za paczkę zapłaciłem od razu przy zakańczaniu transakcji mTransferem. Dzisiaj natomiast przyszedl listonosz i zażądał pobrania od paczki 53 zł - inaczej nie chciał przekazać przesyłki. Dla mnie ta sytuacja jest conajmniej żenująca i nieodpowiednia. Bardzo sie zdenerwowałem tym faktem. Wysłałem juz mejla do CDP. Jestem ciekawy jaka będzie reakcja. Jedno jest pewne, ktoś tu przegiął i to poważnie.

Jestem w dużym dylemacie. Proszę was pomożcie mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

18 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Sorki, ale czego oczekujesz od forumowiczów?? Tekstu w stylu: "Będzie dobrze!" [tu poklepywanie po plecach]. Z tym postem mogłeś poczekać do wyjaśnienia sprawy czyt. odp. CDP drogą mailową. :)

Pozdrawiam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Napisales ze cdp uwazales za najlepsza firme a jest takie powiedzenie ze wpadki zdazaja sie nawet najlepszym. ja na twoim miejscu wstrzymal bym sie z osadami do odpowiedzi na maila. Wszystko jest gdzies zaksiegowane i sprawa sie powinna wyjasnic. jak sie nie wyjasni - rzucaj miesem ile chcesz :)

Ja przez poczte nic nie zamawiam - nie lubie posrednikow a poza tym - do empiku mam 200m :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Jeśli chodzi o czas w jakim dostałeś grę o śą dwa wyjścia:
a) Czekałeś tyle przez nieudolność na poczcie np. zawieruszyła się gdzieś, było wiele innych listów Priorytetowych.
b)z winy Cdprojektu np. późno wysłana paczka.

Az pięniędzmi kompletne nieporozumienie może w CDprojekcie niedostali tych pieniędzy. Oni ci wyjaśnią.

Mam nadzieję że wszystko dobrze pójdzie. Bo ja wierze w CDprojekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 17.12.2005 o 19:22, Avalon67 napisał:

Az pięniędzmi kompletne nieporozumienie może w CDprojekcie niedostali tych pieniędzy. Oni ci
wyjaśnią.


Gdyby nie dostali pieniędzy to by nie wysłali. Musiało zajść tu jakieś nieporozumienie, przecież jak wybiera się płatność przelwem to wysyłają dopiero kiedy dostaną pieniądze. Może przez pomyłkę paczka została zaznaczona jako "za pobraniem" i dlatego taka historia się wydarzyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Cześć,

Bigjack7 - słusznie jesteś rozżalony. Nie powinieneś za paczkę płacić - to jasne. Jestem pewna, iż Pan Listonosz błędnie odczytal informacje, które znajdują się na naklejce nadawczej (na pewno kwota pobrania była zerowa) Wyjaśnimy to w poniedziałek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 17.12.2005 o 21:02, Soleila napisał:

Cześć,

Bigjack7 - słusznie jesteś rozżalony. Nie powinieneś za paczkę płacić - to jasne. Jestem pewna,
iż Pan Listonosz błędnie odczytal informacje, które znajdują się na naklejce nadawczej (na
pewno kwota pobrania była zerowa) Wyjaśnimy to w poniedziałek ;)


Ja się zastanawiam, czy Ty w ogóle sypiasz ;-). 24h/7 dni w tygodniu jesteś gotowa do pomocy rozżalonym klientom, ech... moje gratulacje wytrwałości :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 17.12.2005 o 23:49, Keroth napisał:

Ja się zastanawiam, czy Ty w ogóle sypiasz ;-). 24h/7 dni w tygodniu jesteś gotowa do pomocy
rozżalonym klientom, ech... moje gratulacje wytrwałości :).


A ponoć jeszcze znajduje czas, żeby w WoW-a pograć. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 19.12.2005 o 09:46, Bigjack7 napisał:

Poniedziałek i cisza. Jeszcze nie dostalem żadnego znaku od CDP. Mam nadzieję, że jednak firma
zareaguje.



Jest poniedziałek, ale popatrz, która godzina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

No jest poniedziałek i właśnie jakaś miła Pani zadzwoniła do mnie z CDP i wyjaśniła wszystko. Napewno będzie wszystko oki. Juz sprawa zostaje wyjaśniana. Wiedzialem, że CDP to porządna firma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

ja jak narazie tylko raz zamawiałem cos przez neta i otrzymałem to zaraz na drugi dzień(zamawiałem z dostawą kurierską).tak wiec nie moge narzekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować