Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rynek reklam silnie się rozrośnie

52 postów w tym temacie

ale dlaczego duży bilbord :P uczepiliście sie tych bilbordów :P

w gothicu np.: zabijasz se orca on opuszcza jakieś itemy i do tego losowy loot reklamy np. mc na zwoju :P

było by fajnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taaa... już to widzę.
"Zapraszamy serdecznie - danie dnia: Ścierwojad z rożna !! Atrapa Uriziela gratis w zestawie z niespodzianką !!"
Fanom Gothica życzę, żebym się mylił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Reklamy oddaja realiz,ale tylko w grach typu GTA.
W środku miasta mogą byc jakieś bilboardy np. Pepsi ale... .
Gram w Wiedźmina a tam reklamówka >WC net< do szamb i małe wrogo nastawione krasnoludki ciebie atakują.LOL.To już by nie pasowało
Z umiarem to z umiarem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeżeli nie będą nachalne i będą śmieszne to czemu nie:)
przykłady już są fajnych reklam np: w Rainbow Six : Vegas reklama dezodorantu AXE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2007 o 20:55, Bartek 93 napisał:

macie blęda w tytule :) Zamiast rozrośnie jest rozro(dziwny znaczek)nie

może masz nie Polską przeglądarkę, bo mi się dobrze wyświetla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehehe w gothicu mogłaby być reklama robiąca z easter egg-czy jak to sie pisze. Śmiesznie byłoby zobaczyć jak bezimienny patrzy na reklame butów po czym spogląda na swoje:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2007 o 20:57, Rga napisał:

> macie blęda w tytule :) Zamiast rozrośnie jest rozro(dziwny znaczek)nie
może masz nie Polską przeglądarkę, bo mi się dobrze wyświetla.

mam polskiego (spolszczonego) FF i zwykle wszystkie znaki sie wyświetlają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już widzę jak w Wiedźminie 2 ;) chcesz przygotować eliksir wiedźmiński, wyskakuje okno dialogowe z wyborem: Pepsi, Cola, Sprite... itd. Albo po pokonaniu jakiegoś bossa dostajesz "Unique''a" Adidasy - lekka zbroja: +3 szybkość poruszania się, +1 Charyzma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gracze w FPS będą mieli dylemat - strzelać do siebie, czy poniszczyć kilka billboardów ;)

Mnie tam reklamy w grach nie przeszkadzają. O ile są dobrze wpasowane w klimacik. I tu pojawia się problem gier w światach fantasy ;) Może jak w "Obłędnym Rycerzu" będziemy mieli znaczki firmowe na pancerzu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pewnym czasie kiedy stanie się to nagminne w grach to pewnie wymyślą dodatkowe patche, które powinny zapobiegać wyświetlaniu się tych reklamówek:))) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2007 o 21:36, SzolMisz napisał:

Po pewnym czasie kiedy stanie się to nagminne w grach to pewnie wymyślą dodatkowe patche, które
powinny zapobiegać wyświetlaniu się tych reklamówek:))) Pozdrawiam

Ta, a twórcy będą walczyć z tymi pathami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lol wy chyba ich nie rozumiecie,im chodzi o to zeby np:W FPS który sie dzieje teraz lub przyszłosci i tak masz jakies reklamy fikcyjnych firm itp,a oni chcą żeby tam pisało np:Adidas,czy inna nazwa firym .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem czy gry z reklamami będą tańsze... powinny ale czy będą? Każdy chce jak najwięcej zarobić, a to oznacza obniżyć koszty (chociażby przez reklamy) a podnieść cenę. Mam tylko nadzieję, że twórcy a zwłaszcza wydawcy będą znali umiar, w końcu nikt nie kupi gry, której producent przesadził z reklamami w środku (na tyle żeby były uciążliwe, czy choćby lekko denerwujące). Ale jakieś "smaczki" nawet w formie reklamy (albo reklamy w formie "smaczków")- czemu nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To "Łał" takie niesmaczne jest, weźcie to usuńcie.

Co do tematu - nikt nie mówi, że w grach, w których reklamy na zdrowy rozum nie pasują, reklamy będą się pojawiały. A jeśli już, to w "wąskotorowych produkcjach", przynajmniej ja to tak nazywam, typu GTA, jakieś FPPki osadzone w obecnych lub nieco odległych w przyszłość realiach i co poniektóre platformy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować