Zaloguj się, aby obserwować  
CzystyZysk

KFC czy McDonald's? Dyskusja

810 postów w tym temacie

Dnia 26.09.2007 o 14:53, Gorn7 napisał:

> Ja wolę KFC,moim zdaniem tam jest lepsza jakość,taniej i wielka dolewka...(Kupujesz picie,jakieś

> 4 zł bez zestawu i nalewasz sobie czego chcesz,ile chcesz i już).McD - w nim lubię tylko
frytki
> i cheesburgery te ich rybki czy kurczaki to według mnie kompletna klapa.
> Co do zabawek- bez komentarza
Szczerze mówiac ja też wole KFC ale nie można powiedzieć że w McDonald jest tak drogo bo wcale
tak nie jest w strefie dobrych cen naprzykład cheesburgery. Chyba się opłaca nie za dwa złote.


U mnie ostatnio zmienili i strefa dobrych cen jest chyba za 3 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2007 o 15:00, Union Pacific napisał:

Jak widzę Cheesburgery z Mc to mnie mdli. Takie same dostanę w budce z kurczakami przy dworcu,
a przecież kupuje w McDonaldzie. Wole wydac w McDonaldzie więcej kasy z McChikena albo w KFC
za Zingera.


Ja w budce po drodze ze szkoły na przystanek dostanę 100 razy lepszego kurczaka niż w McDonald.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja se wczoraj byłem w McDonaldsie i zakupiłem sobie eleganckiego sheka czekoladowego, cheesburgera no i średnie frytki. I co?. Nie najadłem się wogóle. Ale co tam żarcie dobre tylko że niezdrowe na dłuższą metę. Ale raz do czasu można. Ale te frytki to kocham jeść tylko w MCdonaldsie bo to jest poprostu niebo w gębie. Ale szczerze to nie wiem co lepsze KFC czy Mcdonalds ponieważ nigdy w KFC nie byłem więc nie wiem co lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2007 o 21:00, Coxsik napisał:

A ja se wczoraj byłem w McDonaldsie i zakupiłem sobie eleganckiego sheka czekoladowego, cheesburgera
no i średnie frytki. I co?. Nie najadłem się wogóle. Ale co tam żarcie dobre tylko że niezdrowe
na dłuższą metę. Ale raz do czasu można. Ale te frytki to kocham jeść tylko w MCdonaldsie bo
to jest poprostu niebo w gębie. Ale szczerze to nie wiem co lepsze KFC czy Mcdonalds ponieważ
nigdy w KFC nie byłem więc nie wiem co lepsze.

No to pora abyś się wybral do KFC bo jest naprawde pysznie i można sie więcej najeść, ale niema to jak
frytki z MC Donald''s.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2007 o 18:52, dannik napisał:

> > Ja wolę KFC,moim zdaniem tam jest lepsza jakość,taniej i wielka dolewka...(Kupujesz
picie,jakieś
>
> > 4 zł bez zestawu i nalewasz sobie czego chcesz,ile chcesz i już).McD - w nim lubię
tylko
> frytki
> > i cheesburgery te ich rybki czy kurczaki to według mnie kompletna klapa.
> > Co do zabawek- bez komentarza
> Szczerze mówiac ja też wole KFC ale nie można powiedzieć że w McDonald jest tak drogo
bo wcale
> tak nie jest w strefie dobrych cen naprzykład cheesburgery. Chyba się opłaca nie za dwa
złote.

U mnie ostatnio zmienili i strefa dobrych cen jest chyba za 3 zł.


No to w całej Polsce zmienili z 2 na 3 zł. Ale ja i tak jadam w KFC. Daje 4zł i moge cały dzień pić:D i te kubełki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2007 o 12:20, Aedd napisał:

No to w całej Polsce zmienili z 2 na 3 zł. Ale ja i tak jadam w KFC. Daje 4zł i moge cały dzień
pić:D i te kubełki:D

Mnie ta zmiana cen troszkę zirytowała :P wolę KFC. Jeszcze niedawno postawiłabym na McDonalda bo taniej, ale teraz np. longer kosztuje tylko co Cheesburger a lepiej sobie pojem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2007 o 12:28, mała16 napisał:

ale teraz np. longer kosztuje tylko co Cheesburger a lepiej sobie pojem :P

*** zamiast TYLKO ma być TYLE oczywiście :) sorka

No i herbatka lepsza w KFC xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wieczorkiem wziąłem sobie 2 Zingery na wynos, doprawiłem litrową Colą i bylo przepyszne. Od czasu do czasu chyba będę sobie robił takie "kolacje" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2007 o 12:30, Budo napisał:


Ani jedno, ani drugie, jedzcie zdrowo ludziska.

Jak żołądek ściska, jak się nie jadło od wieków to i "gupi" kurczok z KFC niemal jak domowe jedzonko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2007 o 12:30, Budo napisał:


Ani jedno, ani drugie, jedzcie zdrowo ludziska.

Niby racja, ale prawie nic nie ma teraz do jedzenia co nie szkodzi, a jak dla mnie frytki kurczaki i takie rzeczy są
najlepsze, nie wiem czemu, ale najbadziej lubię jeść rzeczy z KFC czy MC Donald. Domowe jedzenie mi tak nie
smakuje. Szkoda bo w moim miachu nie ma ani MC Donad ani KFC więc chodze tam rzadko i może dlatego to jedzenie
mi smakuje ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


No cóż... nie robicie sobie nic z tego, ale bodajże co trzeci Polak umiera na zawał. Fast foody mają w tym naprawdę duży udział.

Budyn---> to rób tak, żeby żołądek nie ściskał. Siakieś sniadanie rano, drugie w szkole, potem obiad i cześć, jak sie idzie gdzies na dłużej to sie bierze więcej jedzenia z sobą... jak tam wolicie to Wasze zdrowie.

Dla przykładu można jeszcze sobie porównać nasze społeczeństwo z tym angielskim, gdzie ponad połowa Anglików ma nadwagę. U nas też tak będzie, o ile Wy nie zmienicie swoich nawyków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie McFlurry to jedyna dobra rzecz w McDonaldzie. Ale wszystkie fast foody to jest tekturowy syf, do którego dodają E123 i E456 które dają dobry smak, ale same E123 z tekturową bułką nie nasycą. A szczególnie śmieszą mnie ludzie (moi koledzy :P) którzy jadą autobusem do Mc i z powrotem. Ja jak jestem z kolegami "na mieście" idę na a) Kebab, bo po prostu lepszy i można się najeść i b) jak jest nas więcej składamy się na pizze i dolewkę w Pizzy Hut :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować