Zaloguj się, aby obserwować  
Psych0

SWAT 4 - temat ogólny

353 postów w tym temacie

Dnia 10.07.2007 o 14:34, kolektor napisał:

Wie. Gierka jest super. A wiesz może gdzie są umieszczone save-y ? Przeszukałem cały główny
katalog i nie znalazłem :(

plik campaign.ini w katalogu system

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2007 o 17:47, Gwynbleidd66 napisał:

plik campaign.ini w katalogu system

Dzięki. bo przeszedłem dosyć daleko (misja z rozbrajaniem bomb w biurowcu), ale na moim leciwym kompie w tej misji strasznie się tnie, przez co nie mogę jej przejść. A że niedługo wymiana kompa, to chcę zachować save i dokończyć na nowym sprzęcie. Jeszcze raz, dzięki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem z grą. przechodzę misję fajnie, gra się zapisuje itp. wyłączam włączam jeszcze raz i save`a nie ma :( Szczególnie to wkurza gdy przechodzisz trudną misję i zonk. Nie ma ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tylko klnac i nic wiecej!! kupiłem 2 razy SWAT4 z extra klasyki i w oby dwóch przypadkach nie działa mi cdkey na niektorych servach (zazwyczaj servach publicznych klanów) no nie wiem co jest.. pieniadze wyrzucone w błoto o_O! prosiłbym kogos aby wytłumaczył mi dlaczego tak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2007 o 20:15, imfmike napisał:

tylko klnac i nic wiecej!! kupiłem 2 razy SWAT4 z extra klasyki i w oby dwóch przypadkach nie
działa mi cdkey na niektorych servach (zazwyczaj servach publicznych klanów) no nie wiem co
jest.. pieniadze wyrzucone w błoto o_O! prosiłbym kogos aby wytłumaczył mi dlaczego tak jest



Napisz do pomocy technicznej CDP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2007 o 20:15, imfmike napisał:

tylko klnac i nic wiecej!! kupiłem 2 razy SWAT4 z extra klasyki i w oby dwóch przypadkach nie
działa mi cdkey na niektorych servach (zazwyczaj servach publicznych klanów) no nie wiem co
jest.. pieniadze wyrzucone w błoto o_O! prosiłbym kogos aby wytłumaczył mi dlaczego tak jest



Mam ten sam problem, choć tak bardzo się nie denerwuję, bo na pewno jest jakieś rozwiązanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja te gę kocham!jeśli chodzi o te cd-key to możliwe że na nielegalnych serwach (stawianych na pirackich kopiach)nie akceptuje tych oryginalnych cd-keyów,podobnie jest w cs''ie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

znaczy sie niemoge stworzyc serwera bo cd key jest nieprawidlowy??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? ??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2007 o 21:45, manone napisał:

moj klucz do swata 4 nie dziala a mam orginal co robic???moje gg938659 thx


Ja już nie wytrzymuje. Każdy narzeka, a nic nie umie pomóc. Proste - zadzwoń do pomocy technicznej CD Projektu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2007 o 10:24, Orteos napisał:

SWAT4 to super gra!

I sądzisz że Twoja wypowiedź wniosła coś do tematu? hmm? Nie bardzo...
Mogłeś przynajmniej napisać dlaczego to jest "super" gra...

Żeby nie robić offa:
Na jakich opcjach mógłbym grać w SWAT4 na tym kompie?
AMD Athlon 2000+
ATI Radeon 9200 128mb
512 ram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2007 o 10:30, NuGGet napisał:

Żeby nie robić offa:
Na jakich opcjach mógłbym grać w SWAT4 na tym kompie?
AMD Athlon 2000+
ATI Radeon 9200 128mb
512 ram

Ja na moim z nieco słabszym procesorem (1800+) mogę grać na high ;] Trochę się tnie, ale grać się da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2007 o 13:12, Orteos napisał:

hehe a ja właśnie skończyłem SWAT4 i czekam na syndykat, albo se pogram lockdawn :P:P

Też skończyłem SWAT 4 i zastanawiam się, czy kupić dodatek z Extra Klasyki. Myślę, że dodano w nim coś oprócz nowych map...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2007 o 13:42, ko?nik napisał:

> hehe a ja właśnie skończyłem SWAT4 i czekam na syndykat, albo se pogram lockdawn :P:P

Też skończyłem SWAT 4 i zastanawiam się, czy kupić dodatek z Extra Klasyki. Myślę, że dodano
w nim coś oprócz nowych map...


Ja kupiłem i raczej nie żałuje doszło kilka nowych broni takich jak paralizator cobra, karabinek snajperski colt, granatnik, p90, noktowizor(troch do du...) i kilka inny, minusem jest 7misji i to że mało osób gra w dodatek przez sieć ale na singlu misje są dość ciekawe i dlatego warto tą gierkę mieć polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2007 o 13:54, SHARP1990 napisał:

Ja kupiłem i raczej nie żałuje doszło kilka nowych broni takich jak paralizator cobra, karabinek
snajperski colt, granatnik, p90, noktowizor(troch do du...) i kilka inny,

Czyli doszły bronie. A jakieś zmiany w mechanizmach rozgrywki?

Dnia 31.07.2007 o 13:54, SHARP1990 napisał:

minusem jest 7misji

Już w "podstawce" miałem pewne zastrzeżenia co do ilości misji, niestety tutaj jest ich jeszcze mniej...

Dnia 31.07.2007 o 13:54, SHARP1990 napisał:

i to że mało osób gra w dodatek przez sieć

Przez sieć nawet nie próbowałem grać...może warto zacząć? ;)

Dnia 31.07.2007 o 13:54, SHARP1990 napisał:

ale na singlu misje są dość ciekawe i dlatego warto tą gierkę mieć polecam.

Misje były zróżnicowane, więc dziękuję za rekomendację i zastanowię się nad zakupem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować